POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [22.04.2014, 10:59:22] • Dziwnów

Z pomaganiem nam do twarzy

Uczniowie Gimnazjum Publicznego „Pomerania” w Dziwnowie wspomagani przez uczniów klasy II-ej SP z Dziwnowa oraz nauczycieli i pracowników obu szkół, zorganizowali zbiórkę kubków i długopisów, dla wychowanków Domu Dziecka w Wisełce. Wcześniej zostało przeprowadzone przez panią pedagog Małgorzatę Janawę rozpoznanie, czego dzieciaki potrzebują najpilniej, aby pomoc miała sens.

Do placówki opiekuńczo- wychowawczej w Wisełce, trafiło ponad 50 kubków i duża ilość długopisów i ołówków. Trzymajcie się dzieciaki-możecie na nas liczyć także w przyszłości.

Pamiętając, że fortuna kołem się toczy-pomagamy. Wiemy, że i my możemy kiedyś potrzebować wsparcia, dlatego warto, naszym zdaniem, rozwijać w sobie empatię. Pomagamy ludziom, zwierzętom, a przede wszystkim pomagamy sobie samym, stać się lepszymi ludźmi.

opiekun Samorządu Uczniowskiego Renata Kronenberg/Kronia


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■