POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [13.03.2014, 12:07:45] • Kamień Pomorski

Wycieczka do przeszłości i słodkości

Wycieczka do przeszłości i słodkości

fot. Organizator

Dostaliśmy informacje o tym, że słuchacze kamieńskiego UTW odbyli wycieczkę do Muzeum Techniki w Szczecinie oraz do prywatnej wytwórni cukierni.

"Słuchacze kamieńskiego UTW byli z wycieczką w Muzeum Techniki w Szczecinie oraz w prywatnej wytwórni słodyczy- „Cukier- Lukier” przy Pl. Orła Białego. Obydwa te miejsca „przeniosły” nas do lat dzieciństwa. Muzeum - eksponatami, które w naszych latach młodości służyły nam do przemieszczania się, np. tramwaje, autobusy, samochody osobowe oraz motory z epoki. Można było też przy okazji obejrzeć wystawę malarską "Podróż po Alternatywnym Świecie”- ponad 20 obrazów Jarosława Jaśnikowskiego, która w swojej konwencji pasowała do tematyki Muzeum oraz zobaczyć wspaniała kolekcję współczesnych maszyn typu Harley.

Cukierkownia zaś, dała nam możliwość powrotu do smaków dzieciństwa i wykonania samodzielnie prawdziwego lizaka. Fajnie było się odmłodzić. Polecamy wszystkim."

UTW


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [14.03.2014, 06:42:31] • [IP: 46.113.7.***]

CO ZA LUKSUS

Gość • Czwartek [13.03.2014, 20:23:45] • [IP: 83.21.40.**]

NO FAKTYCZNIE SZOK

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Tunel pod Świną w Świnoujściu: w nocy 18/19 grudnia 2025 r. w godz. 22:00–05:00 wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, natomiast w nocy 19/20 grudnia 2025 r. od 22:00 do 23:00 obowiązywać będzie ruch wahadłowy, a od 23:00 do 05:00 tunel zostanie całkowicie zamknięty ■