POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [09.03.2014, 23:59:25] • Międzyzdroje

IV Memoriał im. Daniela Muchy

IV Memoriał im. Daniela Muchy

fot. Organizator

W niedzielę 09 marca 2014 roku w Międzyzdrojach w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej dla zawodników z rocznika 2003 IV Memoriał im. Daniela Muchy.

Zwyciężył zespół Akademii Piłkarskiej Szczecinek, a jego piłkarz Kozłowski Jakub został wyróżniony tytułem zawodnika turnieju. Drugą lokatę zajęła Kotwica II Kołobrzeg, którego gracz Tomasz Giliński także został wyróżnionym zawodnikiem turnieju, obaj chłopcy otrzymali komplet dresu. Na trzecim miejscu uplasował się team Vinety Wolin.

Od godz.10.00 do godz.18.30 w hali sportowej im. A. Grubby trwało piłkarskie święto dla dzieci.
Wszystkie drużyny grały bardzo ambitnie, z dużym zaangażowaniem, padło dużo bramek ,wiele stworzono pięknych akcji oraz z bardzo dobrej strony jak na swój wiek pokazali się wszyscy bramkarze pokazując robinsonady bramkarskie.
W turnieju adepci piłki nożnej rozpoczęli zmagania w dwóch grupach następnie rozegrali ćwierćfinały aby walczyć w końcowej fazie Memoriału o miejsca. W IV Memoriale im. Daniela Muchy wpadały ważne bramki zamieniane na punkty a w konsekwencji na lokaty jednak zwyciężyły wszystkie drużyny biorące udział w turnieju, każdy z uczestników dostał pamiątkowy złoty medal, każda drużyna puchar i dyplom wręczany przez Tatę Daniela. Dzieci z turnieju w Międzyzdrojach wyjechały bardzo szczęśliwe,uśmiechnięte i zadowolone. Dziewięćdziesięciu dwóch zawodników licznie wspierały ich rodziny i przyjaciele.Wszyscy w napięciu oglądali zmagania młodych adeptów piłki nożnej a dzieciaki były bardzo zadowolone z Turnieju. Mogły pogłębiać swoją pasję, uczyć się współzawodnictwa oraz po prostu dobrze się bawić.

IV Memoriał im. Daniela Muchy

fot. Czytelnik

Na parkiecie walczyło dziesięć drużyn.

-Kotwica I Kołobrzeg
-Kotwica II Kołobrzeg
-Vineta Wolin
-Akademia Piłkarska Szczecinek
-Błękitni I Stargard Szczeciński
-Błękitni II Stargard Szczeciński
-Fala I Międzyzdroje
-Fala II Międzyzdroje
-Gwardia Koszalin
-Energetyk Gryfino

Turniej zakończył się we wspaniałej atmosferze, co podkreślali wszyscy uczestnicy. Mecze toczone były w duchu fair play, a co ważne stały na wysokim, sportowym poziomie. Wiele pięknych akcji dostarczyło emocji kibicom zebranym na trybunach hali sportowej. Kończąc, chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia w/w imprezy stojącej na wysokim poziomie organizacyjnym, pokazując tym samym, iż w gronie życzliwych osób można stworzyć wspaniały turniej i w związku z powyższym nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć:" Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów za wspólną zabawę" i DO ZOBACZENIA NA KOLEJNYM TURNIEJU !!!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■