ikamien.pl • Poniedziałek [30.12.2013, 08:56:08] • Kamień Pomorski

Burmistrz o radnych: Ich pracę oceniam dobrze

Burmistrz o radnych: Ich pracę oceniam dobrze

fot. Czytelnik

W ostatnim roku kadencji radni będą chcieli się swoim wyborcom przypomnieć. Nawet ci nieaktywni, jeśli myślą o starcie w wyborach samorządowych, zapragną się wtedy wyróżnić. Czego mogą się po nich spodziewać wyborcy - tego zapewne niebawem się dowiemy. A jak ocenia ich sam burmistrz? O to pytamy dziś Bronisława Karpińskiego.

Na sesjach radni nie żałują mu krytyki. A jak on to odbiera? - pytamy Bronisława Karpińskiego, burmistrza Kamienia Pomorskiego.

- Radni są wybrani przez mieszkańców - przypomina Bronisław Karpiński. -Widzę ich zaangażowaniei profesjonalną pracę. Zdecydowanie są bardzo merytoryczni. Być może czasami moglibyśmy usprawnić pracę poprzez częstsze kontakty, chociażby pracę na komisjach, poprzez przepływ informacji. Ale generalnie ich pracę oceniam dobrze. Bardzo profesjonalnie. Jest to rada wymagająca, ale widać, że te osoby zostały wybrane przez mieszkańców, którzy też od nich oczekują konkretnej pracy. I ta praca jest widoczna. Zmienia się oblicze naszej gminy.

Z okazji Świąt i Nowego Roku burmistrz życzy radnym optymizmu i zdrowia.

- Życzę, by może mniej emocji, a więcej wiary i nadziei mieli - dodaje.- Tak czy inaczej wspólnie podejmujemy decyzje. Ja jestem wykonawcą. Życzę im, by ostatni rok kadencji był bardzo owocny.

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/9262/