ikamien.pl • Czwartek [08.08.2013, 08:59:18] • Dziwnów

Dziwnów: Mistrzostwa Polski Juniorów w olimpijskich klasach Laser Radial Kobiet i Laser Standard Mężczyzn

Dziwnów: Mistrzostwa Polski Juniorów w olimpijskich klasach Laser Radial Kobiet i Laser Standard Mężczyzn

fot. Robert Urbański

Dziwnów już w przyszłym tygodniu będzie gościł w czasie Mistrzostw Polski Juniorów w olimpijskich klasach Laser Radial Kobiet i Laser Standard Mężczyzn czołowych żeglarzy Polskich, uczestników Mistrzostw Świata i Europy, Pucharów Polski, Europy i Świata.

Swój udział zapowiedzieli między innymi :
Tadeusz Kubiak SEJK Pogoń Szczecin aktualny Mistrz Polski Juniorów , I miejsce Pucharze Europy w Pucku w klasie Laser Standard,
Agata Barwińska MOS Iława II miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów ISAF w klasie Laser Radial - Cypr,
Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice II miejsce w Mistrzostwach Świata i Europy Juniorów w klasie Laser 4,7 – Węgry ,
Filip Ciszkiewicz MKŻ ARKA Gdynia Mistrz Europy Juniorów w klasie Laser Radial Mężczyzn - Split.

Mistrzostwa będą się odbywały a redzie portu Dziwnów po wschodniej stronie falochrony, regaty będzie można obserwować na stronie internetowej www.dziwnow.pl zakładka kamery oraz na stronie internetowej www.sailingnet.pl Mistrzostwa Polski Juniorów w kl. LAS i LAR Kobiet, gdzie będą zamieszczane na bieżąco wyniki mistrzostw oraz informacje bezpośrednio z trasy regat.

Źródło: Jacek Kierzek

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/8084/