W losowaniu wyłoniono dwie grupy, w których rywalizowano systemem „każdy z każdym”.
fot. LUKS Bałtyk
1 grudnia, w hali sportowo- widowiskowej w Dziwnowie, gościły najlepsze siatkarki naszego województwa, zrzeszone w LZS. Osiem zespołów rywalizowało o miano najlepszej żeńskiej drużyny. W turnieju wystąpiły zespoły z Golczewa, Gryfic, Koszalina, Przecławia, Reska, Stargardu, Szczecina Dąbie i Szczecinka.
W losowaniu wyłoniono dwie grupy, w których rywalizowano systemem „każdy z każdym”.
fot. LUKS Bałtyk
Mecze o poszczególne miejsca:
o VII Resko - Koszalin 2-0
o V Przecław - Stargard 2-0
o III Szczecinek – Golczewo 2-0 /vo/
o I Gryfice – Szczecin Dąbie 2-0
Końcowa kolejność mistrzostw:
1.LZS Gryfice
2.ULKS „Juvenia” Szczecin Dąbie
3.„Gryf” Szczecinek
4.PZ LZS Kamień Pom – Golczewo
5.LKS Przecław
6.LUKS „Piątka” Stargard
7.LKS „Mewa” Resko
8.PZ LZS Koszalin
fot. LUKS Bałtyk
Najwszechstronniejszą zawodniczkę wybrano Sylwię Witaszek /Gryfice/, najlepszą atakującą została wybrana Joanna Gurtatowska ze Szczecinka, a najlepszą rozgrywającą Dorota Gutowska /Szczecinek/.
Organizatorzy turnieju – Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS w Szczecinie, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kamieniu Pom, Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Bałtyk” Dziwnów, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i Urząd Miejski w Dziwnowie – składają serdeczne podziękowania dla drużyn uczestniczących w zawodach za stworzenie dobrego sportowego widowiska. Gorące podziękowania kierujemy również do pracowników MOSiK Dziwnów za pomoc w organizacji turnieju i Liceum Społecznemu za pyszny posiłek.