Fala Międzyzdroje • Czwartek [24.11.2011, 07:07:13] • Międzyzdroje
Międzyzdroje: Wojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej

fot. Fala Międzyzdroje
Mija trzeci dzień od zakończenia turnieju MIĘDZYZDROJE CUP 2011 „ŻAKÓW” z rocznika 2003/2004 lecz nie milkną echa zarówno wśród uczestników turnieju jak i osób, które śledziły losy turnieju niedzielnego dnia i nie żałują że ten dzień spędzili razem z nami a przede wszystkim z piłką nożną.
Dla nas jest to niesamowite wyróżnienie, gdyż zrealizowaliśmy to co było naszym celem, czyli dobrze bawić się w Waszym towarzystwie, w atmosferze piłkarskiego święta. Dziś możemy powiedzieć, że udało nam się przeprowadzić turniej na wysokim poziomie, no ale ... z kronikarskiego obowiązku jesteśmy Państwu winni podsumowanie imprezy od strony statystyki. W turnieju udział wzięło 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

fot. Fala Międzyzdroje
Najlepsze dwie drużyny z grup awansowały do grupy finałowej a drużyny z miejsc pozostałych walczyły w grupie grając o miejsca 5-8. Jednak głównym celem turnieju było popularyzacja piłki nożnej i gra fair play wszyscy zawodnicy grając byli i tak ZWYCIĘZCAMI miejsca były na drugim planie.

fot. Fala Międzyzdroje
W turnieju udział brali: Barlinecka Akademia Futbolu Barlinek, Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg, Wybrzeże Rewalskie Rewal , Jantar Dziwnów, Błękitni Gonne Małe, 4-Albatros Świnoujście, oraz Fala Międzyzdroje.