ikamien.pl • Środa [01.11.2023, 10:43:04] • Kodrąbek

Marsz Halloween w Kodrąbku był udany!

Marsz Halloween w Kodrąbku był udany!

fot. Andrzej Ryfczyński

Sołectwo Kodrąbek po raz kolejny stało się miejscem wyjątkowej, halloweenowej atmosfery. Tegoroczna edycja marszu upłynęła pod znakiem radości, kreatywności i wielu słodkości.

31 października 2023 roku ulice sołectwa Kodrąbek wypełniły się barwnymi postaciami – duchami, czarownicami, potworami i innymi postaciami z krainy horroru. To wszystko za sprawą marszu halloweenowego, który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Kodrąbka, jak i sąsiedniego Ładzina.

Marsz Halloween w Kodrąbku był udany!

fot. Mieszkanka

Organizacją imprezy zajęła się sołtyska Laurencja Malessa, która przy wsparciu rodziców - pana Filipa oraz pań Natalii, Oleni, Andżeliki i Magdaleny - zadbała o to, aby ten dzień był niezapomniany. Tradycyjnie, mieszkańcy sołectwa przygotowali dla maluchów mnóstwo słodkości, dzięki czemu koszyki dzieci po przemarszu były pełne.

Marsz Halloween w Kodrąbku był udany!

fot. Mieszkanka

Zakończenie marszu miało miejsce na świeżym powietrzu, przy ognisku, gdzie uczestnicy mogli ogrzać się przy ciepłej herbacie i upiec kiełbaskę. W tym roku sołectwo planowało przenieść zakończenie imprezy do nowo wybudowanej świetlicy, jednak opóźnienia w odbiorze technicznym sprawiły, że tradycyjne ognisko pozostało nieodłącznym elementem tej uroczystości.

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/41412/