ikamien.pl • Poniedziałek [18.09.2023, 13:34:49] • Powiat Kamieński

Kursy dla uczniów klas ósmych/klas maturalnych

Kursy dla uczniów klas ósmych/klas maturalnych

fot. Organizator

Zachęcamy do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty intensywnych kursów dla uczniów klas ósmych/klas maturalnych prowadzonych w formule online (1x w tygodniu), które mogą przygotować uczniów do egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej/ponadpodstawowej z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego. To już kolejna edycja kursów, która startuje w listopadzie 2023 roku.

Dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego udało nam się wynegocjować dla mieszkańców bardzo konkurencyjny opust od ceny podstawowej kursu w wysokości 70%. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji!

Co zyskają uczniowie ?

- dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych
- omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne
- zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole
- nadrobią zaległości

Co otrzymają rodzice ?

- korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów
- 70% rabatu za kurs z jednego przedmiotu (cena podstawowa za kurs – 1.200,00 zł, z rabatem cena kursu wynosi 360,00 zł)
- wsparcie i pomoc dla swoich dzieci

Intensywny kurs dla uczniów klas ósmych i maturzystów składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (1x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie

e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne.

Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.

To niewątpliwie szansa na to, by w maju nic Was nie zaskoczyło !

Wejdź na sklep.lecturus.pl kliknięcie spowoduje otwarcie linku w nowej karcie

Zachęcamy gorąco do skorzystania z tej propozycji! Kursy to szansa dla naszych dzieci na lepsze wyniki w nauce, to wyrównanie barier i poprawienie dostępności do wiedzy, jakiej do tej pory nie było w polskiej przestrzeni edukacji.

Przykładowe lekcje z ubiegłego roku: Lecturus i Fundacja Miasto - kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i do matury - YouTube kliknięcie spowoduje otwarcie linku w nowej karcie

Link do rejestracji szkół na spotkanie informacyjne: zwiazekmiastpolskich.clickmeeting.com/.../register

źródło: powiatkamienski.pl

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/41115/