ikamien.pl • Poniedziałek [28.08.2023, 08:38:10] • zachodniopomorskie

VII Sosnowicki Rajd na 6 Łap

VII Sosnowicki Rajd na 6 Łap

fot. Organizator

Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie plenerowej jaką jest VII Sosnowicki Rajd na 6 Łap. Rajd odbędzie się w dniu 24 września 2023 roku (niedziela) o godzinie 11.00 na terenie Schroniska w Sosnowicach k. Golczewa. Głównym celem Rajdu jest wyprowadzenie tzw. "bezdomniaka" na spacer. Planowane są medale i puchary.

W tym roku zaproponowano start w dwóch kategoriach:

- Na 6 łapach – bieg z psem schroniskowym lub psem po adopcji (nie musi to być piesek adoptowany w schronisku w Sosnowicach) na dystansie około 4 kilometrów.

- Na 2 łapach – z uwagi na to, iż w poprzednich edycjach było zdecydowanie więcej chętnych do biegu niż piesków, w tym roku postanowiono dołożyć tzw. kategorię „OPEN” dla każdego, kto chce wpisowym wesprzeć podopiecznych schroniska w słusznej sprawie.

Z wpłat uzyskanych z wpisowego, zostanie zakupiona mokra karma wysokiej jakości, która jest potrzebna głównie psim seniorom oraz tym, które są leczone i przyjmują leki. Po rajdzie zostanie zorganizowane ognisko oraz poczęstunek z okazałej strefy gastronomicznej. Nie zabraknie również konkursów i atrakcji dla najmłodszych. Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać na stronie internetowej www.schronisko-sosnowice.pl lub pod numerem telefonu: 793 844 842

źródło: www.dziwnow.pl

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/40956/