ikamien.pl • Niedziela [18.09.2011, 14:53:58] • Kamień Pomorski

Kamień Pom.: Wybudowali parking, a później zagrodzili stojakami na rowery

Kamień Pom.: Wybudowali parking, a później zagrodzili stojakami na rowery

fot. Wojtek Basałygo

Mieszkańcy obserwujący przebudowę okolicy ratusza nie mogli wyjść z podziwu ludzkiej głupoty. Plac zapowiadał się imponująco. W piątek jednak ekipa wkopała stojaki na rowery, całkowicie uniemożliwiając w przyszłości zaparkowanie tam samochodów. Mieszkańcy pukają się w głowę i zgodnie twierdzą, że takiego szczytu absurdu dawno nie widzieli.

Wokół ratusza wybudowano miejsca postojowe dla samochodów. Miały być przeznaczone dla interesantów kamieńskiego magistratu. W piątek na miejscach dla samochodów wkopano stojaki dla rowerów.

- Ciekawe gdzie będą teraz parkować urzędnicy pracujący w ratuszu? Chyba na naszych podwórkach – mówią zdenerwowani mieszkańcy. - Tyle stanowisk dla rowerów to totalna bezmyślność – to opinia kolejnego z naszych Czytelników.

Projektant nie popisał się logiką, chyba że przewidział, że mieszkańcy przez liczne dziury na kamieńskich ulicach, w najbliższym czasie masowo przesiądą się na rowery.

Wystarczyło zamontować stojaki na chodniku, ustawiając w stronę ratusza, godząc jednocześnie interes zmotoryzowanych i rowerzystów.

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/3860/