iswinoujscie.pl • Niedziela [26.06.2022, 20:48:50] • Międzyzdroje

Turysta: Hałaśliwe wczasy w Międzyzdrojach

Turysta przebywający na urlopie w Międzyzdrojach może nie mieć miłych wspomnień z wakacji, a to wszystko za sprawą jak twierdzi auto należącego do jednej z międzyzdrojskich cukierni. - Ludzie przyjeżdżają odpocząć. Niestety nie jest to możliwe na jednej z ulic w centrum Międzyzdrojów przez auto cukierni. Całą noc samochód ma włączony agregat, co jest nie do zniesienia - opisuje mieszkanie.

Jak dodaje turysta jest to nie do pomyślenia w terenie zabudowanym.

- Czy właściciela cukierni nie stać na parking? Ludzie przyjeżdżają odpocząć, a nie słuchać po nocach auta z agregatem. Płacimy za wypoczynek a nie za hałasy - podsumowuje mieszkaniec.

Do sprawy odniosła się cukiernia.

- W zawiązku z wysokimi temperaturami agregaty w naszych autach muszą pracować całą dobę aby utrzymać odpowiednią temperaturę produktów. Samochód jest przetrzymywany na płatnym parkingu pod pensjonatem, w którym śpi nasz kierowca. Biorąc pod uwagę poniższe zgłoszenie wyznaczymy kierowcy inne miejsce noclegowe tak aby nie przeszkadzać turystom w trakcie urlopu. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację - poinformował przedstawiciel opisywanej cukierni.

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/37868/