ikamien.pl • Niedziela [08.05.2011, 19:32:02] • Golczewo

Kretlewo: BMW zderzyło się z motocyklem. Jedna osoba w szpitalu

Kretlewo: BMW zderzyło się z motocyklem. Jedna osoba w szpitalu

OSP Golczewo( fot. Bartłomiej Kulesza )

Do wypadku doszło o godzinie 14. 23-letni kierujący samochodem BMW wyjechał z zatoczki autobusowej i nie zauważył nadjeżdżającego motocykla. Jednoślad wjechał w bok pojazdu. 30-letnia pasażerka yamahy została odwieziona z obrażeniami głowy do szpitala w Szczecinie.

- Po przybyciu na miejsce zastaliśmy nieprzytomną kobietę. Natychmiast przystąpiliśmy do udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej – mówią strażacy z OSP Golczewo.

Kretlewo: BMW zderzyło się z motocyklem. Jedna osoba w szpitalu

OSP Golczewo( fot. Bartłomiej Kulesza )

Ranną kobietę przetransportowano do szpitala w Szczecinie. Motocyklista nie odniósł poważnych obrażeń.

- Sprawca oddalił się z miejsca wypadku. Jednak telefonicznie zawiadomił policję o zdarzeniu. Po chwili sam zgłosił się na posterunek w Golczewie. Był trzeźwy – mówi Mirosław Bakowicz z kamieńskiej policji.

Przyczynę wypadku bada policja.

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/3153/