ikamien.pl • Czwartek [09.11.2017, 20:52:14] • Międzyzdroje
Radosny pobyt na Zielonej szkole 2017 –DWD Międzyzdroje

fot. Organizator
Grupa uczniów z klas V – VII Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Chotkowie woj. lubuskie przebywała w Międzyzdrojach na turnusie edukacyjno-wypoczynkowym. Miejscem pobytu w dniach 23 -27 października był miejscowy Dom Wczasów Dziecięcych.
Świetny ośrodek z profesjonalną kadrą, która w sposób ciekawy, a nawet emocjonujący sposób pokazała nam i przedstawiła Międzyzdroje z okolicami. Aktywnie wypoczywaliśmy zdobywając wiedzę na temat Wolińskiego Parku Narodowego. Czynnie i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyliśmy w zajęciach z karate, jiu jitsu i tai chi. Udało nam się odkryć i zwiedzić takie miejsca jak: Oceanarium, Muzeum Figur Woskowych, Park Miniatur, Rezerwat Żubrów, Muzeum Przyrodnicze WPN, Kawczą Górę, Klify oraz przemierzyć brzeg Morza Bałtyckiego jak i liczne szlaki Wolińskiego Parku Narodowego.

fot. Organizator
Do tego atrakcyjne i ciekawe zajęcia prowadzone przez opiekunów i wychowawców Domu Wczasów Dziecięcych sprawiły, że czas spędzony na tym wyjeździe minął nam radośnie i bardzo miło. Cieszymy się naszym pobytem w Międzyzdrojach i mamy nadzieję, że jeszcze tu wrócimy!!

fot. Organizator
Beniamin Żółtak- kierownik grupy- Szkoła Podstawowa Chotków, woj. lubuskie