ikamien.pl • Sobota [01.07.2017, 09:36:59] • Gmina Golczewo

Pytamy o służbowe wyjazdy. Dzi¶ Golczewo

Pytamy o służbowe wyjazdy. Dzi¶ Golczewo

fot. ikamien.pl

Szkolenia, uzgodnienia dokumentacji, udział w spotkaniach, posiedzeniach, konferencjach i kwalifikacji wojskowej. W pierwszym kwartale tego roku pracownicy Urzędu Miejskiego w Golczewie wyjeżdżali służbowo 22 razy. W całym ubiegłym roku – 82.

Miasta, które odwiedzali golczewscy urzędnicy, to Kamień Pomorski, Szczecin, Stargard, Pogorzelica, Koszalin, ¦winouj¶cie, Gryfice, Kołobrzeg, Wolin, Ińsko, Gdańsk, Dobrzany, Raciechowice, Lubliniec, Dziwnów, Mielno ale też Slajsino, Primorsk czy Berlin. W ubiegłym roku na takie podróże wydano 6171, 44 zł. W tym - 1475,44 zł.

Burmistrz Andrzej Danieluk i jego zastępca Lech Ferdynus w pierwszym kwartale tego roku wyjeżdżali 4 razy. Do Szczecina i Warszawy. Cel: szkolenie, spotkania i udział w Forum Samorz±dowym. Kosztowało to 1013,80 zł. W całym ubiegłym roku takich służbowych podróży mieli 10 (koszt- 895,02 zł). Odwiedzili wtedy Szczecin, Kaliningrad, Primorsk, Lubliniec, Poznań, Warszawę i Berlin. Uczestniczyli w spotkaniach, posiedzeniach i konferencjach. Uzgadniali projekty – informuje zastępca burmistrza Lech Ferdynus.

¬ródło: https://ikamien.pl/artykuly/21967/