ikamien.pl • Sobota [25.03.2017, 17:17:23] • Kamień Pomorski

Opinia ministerstwa jest, czekamy na rozstrzygnięcie wojewody

Opinia ministerstwa jest, czekamy na rozstrzygnięcie wojewody

fot. kam

Podczas sesji Rady Powiatu Kamieńskiego w dniu 7 lutego 2017 radny Waldemar Dubrawski złożył interpelację w sprawie wyboru na wolne stanowisko dyrektora PCPR, Zbigniewa Chochołowskiego. Odpowiedź na interpelację radnemu udzielił starosta Józef Malec.

Radny Waldemar Dubrawski odpowiedź Starosty Kamieńskiego uznał za niewystarczającą i zwrócił się do Wojewody Zachodniopomorskiego z wnioskiem o wydanie rozstrzygnięcia nadzorczego w tej sprawie.

Nie czekając na rozstrzygnięcie nadzorcze Wojewody Zachodniopomorskiego, radny Waldemar Dubrawski zwrócił do ministerstwa rodziny, pracy i spraw socjalnych sprawie kwalifikacji potrzebnych do zajmowania stanowisk kierowniczych w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej.

Poniżej przedstawiamy opinię ministerstwa:

Opinia ministerstwa jest, czekamy na rozstrzygnięcie wojewody

fot. kam

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/21162/