iswinoujscie.pl • Czwartek [31.03.2016, 11:16:41] • Międzyzdroje

Mając 2,5 promila, wybił szybę w samochodzie sąsiada. Gdy zapukali do niego policjanci, próbował wyskoczyć przez okno!

Mając 2,5 promila, wybił szybę w samochodzie sąsiada. Gdy zapukali do niego policjanci, próbował wyskoczyć przez okno!

fot. Policja

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Międzyzdrojach zatrzymali 26- letniego mieszkańca, który na skutek kłótni sąsiedzkiej wybił przednią szybę w samochodzie sąsiada. Do zdarzenia doszło 29 marca br. przy ul.Emilii Plater w Międzyzdrojach. Zdenerwowany 26-latek w wyniku konfliktu sąsiedzkiego uderzył dwukrotnie w przednią szybę pojazdu marki VW Transporter, zaparkowanego tuż przy posesji.

Policjanci tuż po ustaleniu, sprawcy udali się do jego miejsca zamieszkania. 26-latek na widok mundurowych próbował wyskoczyć z okna pomieszczenia kuchni. Dzięki szybkiej interwencji policjantów został on obezwładniony i zatrzymany. Mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 2,5 promila.

26-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał zarzut zniszczenia mienia za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/17575/