ikamien.pl • Sobota [23.01.2016, 16:47:31] • Gmina Świerzno

Duniewo tonie w ciemnościach

Duniewo tonie w ciemnościach

fot. Czytelnik

O awariach oświetlenia ulicznego czy sygnalizatorów pisaliśmy już parokrotnie. Zwykle po nagłośnieniu sprawy usterki zostawały szybko usuwane. Tym razem otrzymaliśmy od naszego Czytelnika informację o egipskich ciemnościach panujących w Duniewie. Pomimo interwencji Czytelnika w Urzędzie Gminy w Świerznie, jak dotąd nie podjęto w tej sprawie żadnych działań.

" Już od Świąt Bożego Narodzenia nie pali się latarnia, panują egipskie ciemności, zrobiłem fotkę, aby wysłać do Was, ale całkiem ciemne zdjęcie przedstawia po prostu nic. Dzwoniłem do Urzędu Gminy w Świerznie tydzień temu, jak również w piątek, ale pani urzędniczka powiedziała mi w piątek i przed tygodniem, że zgłoszenie przyjęła, i co? I nic ! Na pewno nic nie zrobiła, bo nie panują nad regionem, nie wiedzą, że ta lampa już nie działa od Świąt Bożego Narodzenia 2015 roku! Jak powiedziałem, że napiszę w tej sprawie na ikamien.pl to usłyszałem, że ludzie mogą sobie pisać i wysyłać różne rzeczy."

Jak widać, nasz Czytelnik słowa dotrzymał i poinformował nasz portal. Czekamy teraz na reakcję służb odpowiedzialnych za stan oświetlenia.

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/16931/