ikamien.pl • Niedziela [29.11.2015, 17:41:35] • Gmina Wolin
Droga do domu - bajoro, bagno i ogromne dziury. Mieszkańcy Ładzina apelują o naprawę

fot. Czytelnik
Do naszej Redakcji często zwracają się mieszkańcy miejscowości, licząc na pomoc, nagłośnienie danego problemu oraz, za naszym pośrednictwem, zwrócenie uwagi odpowiedzialnych władz. Z taką prośbą napisali do nas mieszkańcy Ładzina. Sprawa dotyczy bardzo złego stanu ulicy Kościelnej.
Mieszkańcy, za pośrednictwem naszego portalu, pragną zaapelować do burmistrza Eugeniusza Jasiewicza. Jak napisali, osobiste prośby i petycje nic nie dają. Droga przy ulicy Kościelnej jest w bardzo złym stanie, uniemożliwiającym wręcz dostanie się do domów.

fot. Czytelnik
Z opisu wynika, że przy niekorzystnych warunkach pogodowych zmienia się w bajoro, a momentami bagno. Dodatkowym utrudnieniem są ogromne dziury, które grożą uszkodzeniem nie tylko pojazdów. Bez wątpienia, przedstawiona sytuacja wymaga natychmiastowej reakcji odpowiednich władz. Czekamy na naprawę.