ikamien.pl • Środa [25.03.2015, 08:15:47] • Gmina Świerzno

Problem wałęsających się psów w Gostyniu

Problem wałęsających się psów w Gostyniu

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkanka Gostynia napisała do nas w sprawie wałęsających się psów w Gostyniu w gminie Świerzno. Szkoda mi pracy Pań, które dbają o porządek, jednego dnia jest czysto i schludnie następnego rozkopane rabaty z kwiatami i psie odchody na chodnikach- pisze Czytelniczka.

Mieszkanka Gostynia podkreśla, że nie jest przeciwniczką posiadania psów, jednak uważa, że jak już ktoś decyduje się na psa to powinien ponosić za zwierzę pełną odpowiedzialność.

- Sama znam kilka przykładów, które tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że wiele osób nie dba o swoje psy i z czasem ich los staję im się obojętny. Czasami komuś przeszkadzają i psy znikają, a rodziny wywieszają ogłoszenia typu : 'zaginął, proszę o kontakt"- podsumowuje Czytelniczka.

A co Wy o tym sądzicie? Czy także dostrzegacie problem wałęsających się psów w swojej miejscowości?

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/13906/