- Nabyliśmy w drodze przetargu nieruchomość położoną przy ulicy Zatocznej 34 w Międzywodziu z przeznaczeniem na świetlicę. Nieruchomość oszacowaną na 900 tysięcy złotych kupiliśmy za 2/3 wartości oszacowania. Nieruchomość składa się z działki na której znajduje budynek dwu i pół kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 421 metrów kwadratowych - poinformował Grzegorz Jóźwiak burmistrz Dziwnowa.
W budynku, który zostanie wyremontowany i przystosowany do nowej funkcji kosztem 200 tysięcy złotych ulokowana będzie świetlica, biblioteka oraz AA. W budynku będzie także mieszkanie kryzysowe. Natomiast na placu powstanie plac zabaw dla dzieci. Obiekt posiada monitoring.
W tej chwili przebudowywana jest cała ulica Zatoczna, co ułatwi dostęp do świetlicy oraz do znajdującego się w pobliżu boiska sportowego ze sztuczną nawierzchnią.
mzk