Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie (WUP) po raz czwarty zorganizował „Zachodniopomorskie Magnolie EFS”. Ceremonia ta, podobnie jak w ubiegłych latach, stanowiła zwieńczenie i dotychczasowych wysiłków najlepszych Projektodawców zaangażowanych w realizację Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w województwie zachodniopomorskim. Nominacje obejmowały 6 kategorii
I. „Najlepszy Projektodawca PO KL”:
II. „Ambasador niepełnosprawnych”:
III. „Kreator ekonomii społecznej”
IV. „Inwestycje w kadry”:
V. „Partnerstwo PO KL”
VI. „Twarz PO KL”
Dla Powiatowego Urzędu Pracy w Kamieniu Pomorskim szczególne znaczenie ma szósta kategoria „Twarz PO KL”, do której nominację otrzymała Pani Grażyna Och, dyrektor PUP.
Nominację, otrzymują osoby, które w sposób znaczący wspierają działania na rzecz wdrażania oraz promocji działań w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w województwie zachodniopomorskim. Wyróżnienie w tej kategorii stanowi dużą wartość. Akcentuje zaangażowanie i pasję z którą Pni Grażyna Och wdraża koncepcję projektów Europejskiego Funduszu Społecznego w wymiarze rozwijania, kształtowania postaw zasobów ludzkich w obszarze rynku pracy w powiecie kamieńskim.
Odbierając wyróżnienie Pani Grażyna Och podziękowała, także pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Kamieniu Pomorskim, którzy pracując nad realizacją programów unijnych podtrzymują obrany kierunek, tym samym przyczyniają się do zmiany myślenia, kształtowania nowych postaw oraz rozwoju lokalnego rynku pracy w regionie.
W bieżącym roku, twarzą PO KL została Pani dr Justyna Osuch, Dyrektor Generalny, Centrum Rozwoju Biznesu Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie..
Laureatom i wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje.