ikamien.pl • Niedziela [17.08.2014, 08:06:00] • Kamień Pomorski

Zostań twarzą Pomorza Zachodniego!

Zostań twarzą Pomorza Zachodniego!

fot. Marina Kamień Pomorski

Już w niedzielę 17 sierpnia w Marinie w Kamieniu Pomorskim każdy z mieszkańców miasta i województwa zachodniopomorskiego będzie mógł wziąć udział w niezwykłej akcji promocyjnej Polskiej Organizacji Turystycznej i powalczyć o możliwość wystąpienia w prawdziwej kampanii reklamowej.

Każdy będzie miał szansę zostać twarzą województwa zachodniopomorskiego, także goście odwiedzający w tym czasie region, w tym fani miłośnicy żeglarstwa przybywający na Mistrzostwa Europy w Klasie Słonka!

Akcja promocyjna to element kampanii „Bajkowy urlop w Polsce”, podsumowującej dotychczasowe działania w ramach projektu Promujmy Polskę Razem, realizowanego przez Polską Organizację Turystyczną w latach 2010-2014. Jego celem jest promocja turystyczna Polski na rynkach zagranicznych.

Co trzeba zrobić, by zostać twarzą zachodniopomorskiego i gwiazdą reklamy, a przy tym otrzymać honorarium 2000 złotych? Wystarczy przyjść w godzinach 10:00-18:00 do Mariny Kamień Pomorski (na Plac Apelowy; Aleja Mistrzów Żeglarstwa 2) i wziąć udział w konkursie „Zostań twarzą regionu”.

Zadaniem uczestników będzie odegranie - w bajkowej aranżacji - scenki inspirowanej walorami turystycznymi regionu. Bajkowe postacie i motywy były wykorzystywane w promocji wszystkich polskich województw w ramach projektu Promujmy Polskę Razem. Pomorze Zachodnie reprezentuje bajka „Przygody Sindbada Żeglarza”. Gościem akcji będzie aktorka Katarzyna Cichopek, która z pewnością pomoże uczestnikom pokonać tremę.

Wszystkie inscenizacje będą fotografowane, zdjęcia umieszczone w Internecie i poddane głosowaniu. Spośród nominowanych przez internautów, jury wybierze następnie jedną, najbardziej pomysłowo odegraną scenkę z danego regionu.

Wyłonione w ten sam sposób, we wszystkich województwach, zdjęcia bajkowo-turystycznych inscenizacji będą umieszczone na ponad 250 billboardach w całej Polsce, w listopadzie br. Wszystkie szczegóły na stronie www.twarzregionu.pl.

ZAPRASZAMY! PARTNEREM KAMPANII W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM JEST: Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Edyta Matelska

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/11759/