Kierowcą okazał się 20-letni mieszkaniec pow. ostrowieckiego, jadąc z nadmierną prędkością ulicą Polną, wjechał na rondo nie zwalniając, pojazd przejechał przez wysepkę ronda, po czym wypadł z jezdni, uszkadzając dwie lampy i ogrodzenie należące do ZOŚ Międzyzdroje.
Na szczęście w chwili zdarzenia nikt nie przebywał w pobliżu ronda ani na terenie ZOŚ-u, dzięki czemu obyło się bez obrażeń wśród postronnych osób. Kierowca nie odniósł obrażeń.
Przybyły na miejsce patrol policji przebadał mężczyznę na alkometrze – wynik wskazał 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo narkotester wykazał obecność środków odurzających w postaci amfetaminy i metaamfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki policji celem przeprowadzenia dalszych czynności.
Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i pod wpływem środka odurzającego grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.
Pamiętajmy! Jazda pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka, powoduje, że jesteśmy śmiertelnym zagrożeniem w ruchu drogowym zarówno dla siebie, jak i innych uczestników na drodze.
Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorakim















3 lata? Śmiech na sali to był gówniarz zabójca...to naprawdę wielkie szczęście że nikt akurat tamtędy nie szedł
jaką szybkością musiał jechać skoro ściął dwie latarnie
Przecież to zdarzenie było już 5 dni temu...
A czy wkońcu rondo na Polnen bedzie przypominac rondo i postawia cos na nim, ze ludzie nie beda jechac prosto tylko na około ronda?
Samo to że się rozp..lił to też kara
Nie wiem po co to rondo, bo dostawczak nie objedzie, nie mówiąc już o autobusach! Chacha
Droga redakcjo zaraz mija 3 lata jak nie będzie zoś
Śmiecia do utylizacji
A dać łobuzowi srogą karę za zniszczenie latarni, proponuję 3 dni aresztu i 5 zł mandatu, dodatkowo pogrozić palcem mrucząc pod nosem :Nu, nu, tak nie wolno robić..🐲🐲🐲
Od nowego ronda na ul. polnej do ogródka zielone Międzyzdroje to 270m. Kierowca musiał mieć około 90-120km/h
To artykuł policji :)
Kara smiechu warte
Zamiast grozić więzieniem trzy lata prac społecznych porządkowanie tego co zepsuł, za własne jego pieniądze i opieka nad dziećmi niepełnosprawnymi albo seniorami to by się w końcu popłakał, posmarkał i oleju w głowie by się pojawiło mnóstwo. Kara powinna uczyć pokory i oduczać głupoty. Dobrze że nikogo nie było na drodze.
Haha, zastanów się, co piszesz. Jak ktoś może zaoferować tak nieodpowiedzialnej osobie możliwość pracy z osobami niepełnosprawnymi? To byłoby nieodpowiedzialne i karalne, ponieważ stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych
No pewnie od razu rozstrzelać. Lepiej płacić (my wszyscy) za trzy lata węzienia.Nie możliwość takiej" pracy" tylko przymus pod nadzorem czyli sprzątanie fekaliów i innych brudów koło osób które same nie potrafią koło siebie zrobić. Nauczyć pokory.Trzeba wszystko wytłumaczyć jak widzę bo się nie domyślasz. Nie miałeś kontaktu ani z wymiarem sprawiedliwości ani z osobami niepełnosprawnymi jak widać. 20 lat to nie wiem dojrzały niestety.
Co się dzieje z tymi BMW...??
BMW czyli Będziesz Miał Wypadek...
To nie wina marki auta tylko kierowcy nieudacznika, chciał przyszpanować ale coś nie poszło !