POGODA

Reklama

Urzędy i instytucje

nazwaulica, numertelefon

Dziwnów

Urząd MiejskiSzosowa 53275163
PolicjaMickiewicza 193813097
Straż MiejskaMickiewicza 193814107
Posterunek EnergetycznySłowackiego 173813471
Ośrodek ZdrowiaMała 33813703
Urząd PocztowySłowackiego 183813737
Kapitanat PortuPrzymorze 43813340
Urząd Morski, Bosmanat Portu DziwnówPrzymorze 43813340
Zakład Wodociągów i KanalizacjiMickiewicza 193813088
Biblioteka PublicznaReymonta 103813547
Opieka społecznaMickiewicza 193813786

Golczewo

Urząd MiejskiZwycięstwa 233860127, 3860593, fax 3860123
urzad@golczewo.pl
Posterunek PolicjiZwycięstwa 2538 25 571
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna3860578
biblioteka-golczewo@wp.pl

Kamień Pomorski

Urząd MiejskiStary Rynek 138 21 142
fax 38 25 028
um@kamienpomorski.pl
www.kamienpomorski.pl
Starostwo Powiatoweul. Wolińska 7b38 23 120
fax 38 23 121
www.powiatkamienski.pl
Komenda Powiatowa PolicjiŻwirki i Wigury 2Dyżurka: 38 25 500, 38 25 511
Sekretariat Komendanta: 38 25 514
Komenda Powiatowa Państwowej Straży PożarnejWolińska 732 75 610
fax 38 20 132
Sąd RejonowyKościuszki 13III Wydział Ksiąg Wieczystych: 38 25 632
I Wydział Cywilny: 38 25 626
II Wydział Karny: 38 25 622
Oddział Administracyjny: 38 25 623
fax 38 25 621
Prokuratura Rejonowa:Moniuszki 138 23 060
fax 38 23 062
Powiatowy Urząd PracyTopolowa 538 20 285
Powiatowe Centrum Pomocy RodzinieKopernika 2638 23 386
Ośrodek Pomocy SpołecznejWąska 138 22 779
Johannicka Stacja Ambulatoryjno-DomowaWąska 138 22 495
Powiatowa Stacja Sanitarno-EpidemiologicznaWolińska 7b38 20 144
Powiatowy Inspektorat WeterynariiTopolowa 538 22 456, 38 25 070
Powiatowy Lekarz Weterynarii38 25 071
Urząd SkarbowyMieszka I-go 5b38 20 054, 38 22 554
fax 38 21 946
Kamieńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Mieszka I 6a 32 11 388
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
Szczecińska 2Godzina 7:00-15:00
38 20 888 (wew. 22)
38 20 021
Godzina 15:00-7:00
38 20 550
38 20 888
POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
0604 20 84 97 - Kierownik Zakładu
38 20 550 - dyżurka firmy
38 20 888 - dyżurka firmy
Gminny Zespół Obsługi OświatyWąska 138 20 982
Miejski Ośrodek Kultury i SportuWolińska 938 24 227

Międzyzdroje

Urząd MiejskiKsiążąt Pomorskich 5327 56 31, 327 56 38
Sołtys WapnicyWapnica, Turkusowa 23a328 41 10
Sołtys LubiniaLubin, Główna 19328 42 38
Sołtys WickaWicko, Nadbrzeżna 9328 42 65
Zakład Ubezpieczeń SpołecznychZwycięstwa 48 Lipowa 9328 08 72
PolicjaMickiewicza 14997, 91 38 25 335
Straż MiejskaKsiążąt Pomorskich 5986, 327 56 40
Straż PożarnaKolejowa 25998, 328 06 80, 328 05 69
Straż GranicznaKopernika328 03 63
Urząd MorskiSkłodowskiej-Curie 18328 25 65, 328 01 19
Związek Gmin Wyspy WolinCicha 2328 04 22
Poczta PolskaGryfa Pomorskiego 7328 01 40, 328 02 02
Telekomunikacja Polska S.A.9393
Woliński Park NarodowyNiepodległości 3328 07 27, 328 07 37
Nadleśnictwo MiędzyzdrojeNiepodległości 35328 06 37

Wolin

Urząd Miasta Zamkowa 23326 13 22, 322 08 01
urzad@wolin.pl
www.wolin.pl
Okręgowy Inspektorat Rybołóstwa Morskiego
w Szczecinie
Niedamira 22326 24 66
Ostatni Rejs Polna 290 603 28 93 71
fundacja@ostatnirejs.pl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz osób
z upośledzeniem umysłowym
Mickiewicza 14326 11 21
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Mostowa 1326 12 14
Urząd Morski w SzczecinieNiedamira 21326 11 14
Urząd Stanu CywilnegoZamkowa 23322 08 75
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W drugiej części dnia, lokalnie na obszarze kraju, możliwe są pojedyńcze burze z opadami przelotnymi deszczu o wydajności do 20 mm/m2 ■ UPAŁY - Stopień zagrożenia 2: Prognozuje się upały, temperatury powietrza w ciągu dnia osiągać będą do 30°C/33°C, zaś w nocy 18°C/21°C ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■ Informacja o odkomarzaniu. Burmistrz Międzyzdrojów, informuje że w dniu tj. 27.07.2020 r. od godziny 20:00 odbędzie się odkomarzanie terenów publicznych. Zalecane jest zachowanie stosownej odległości i omijanie terenów w trakcie wykonywanego odkomarzania. Za utrudnienia przepraszamy. Kierownik Referatu Ochrony Środowiska Ewa Sulicka-Scholz ■ Mężczyzna ugodzony nożem w centrum Dziwnowa. Młody mężczyzna zaatakował nożem 22 latka przed sezonową restauracją Chatą Rybaka w Dziwnowie. Poszkodowany został cztery razy ugodzony nożem. Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do Gryfickiego szpitala. Grupa mieszkańców siedziała w restauracji i po godzinie 2 przyszło dwóch turystów którzy byli prawdopodobnie ostro naćpani. 22 latek wraz z kolegą wyszedł na zewnątrz no i od słowa do słowa wyszła kłótnia prawdopodobnie z turystami. Jeden z nich zadał ciosy najpierw nożem w plecy następne 3 ciosy w klatkę piersiową. Poszkodowany bronił się rękami przed ostatnim ciosem. Sprawcy uciekli, przyjechała szybko policja i karetka. Poszkodowany został przetransportowany do Gryfic. Poszkodowany mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ma rany kłute. Na szczęście przeżył. Trwają poszukiwania sprawcy ■ Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorski zwraca się z prośbą do świadków, oraz innych osób mogących mieć informację na temat sprawców zdarzenia do jakiego doszło w dniu 19.07.2020 roku około godz. 02:30 w Dziwnowie przy ul. Juliusza Słowackiego obok lokalu „Chata Rybaka” na parkingu. Jeden z dwóch nieustalonych sprawców przy użyciu noża ugodził kilkukrotnie mieszkańca Kamienia Pomorskiego powodując obrażenia ciała. Sprawcami tego zdarzenia jest dwóch mężczyzn w wieku około 20 - 25 lat, wzrostu około 180 - 185 cm, bez zarostu. Mężczyźni są podobni do siebie. Jeden z nich ubrany był w spodnie koloru ciemnego, kamizelkę koloru czarnego z białymi rękawami, natomiast drugi ubrany był w spodnie koloru ciemnego, czarną kurtkę wiatrówkę i czarną czapkę bejsbolową. Gwarantujemy zachowanie anonimowości, oraz w przypadku potwierdzenia informacji gratyfikację osobie, która ją przekazała. Informację można przekazywać na nr telefonu: 47 78 34 511, oraz na adres e-mail: dyżurny.kamien@sc.policja.gov.pl ■