POGODA

Reklama

Urzędy i instytucje

nazwaulica, numertelefon

Dziwnów

Urząd MiejskiSzosowa 53275163
PolicjaMickiewicza 193813097
Straż MiejskaMickiewicza 193814107
Posterunek EnergetycznySłowackiego 173813471
Ośrodek ZdrowiaMała 33813703
Urząd PocztowySłowackiego 183813737
Kapitanat PortuPrzymorze 43813340
Urząd Morski, Bosmanat Portu DziwnówPrzymorze 43813340
Zakład Wodociągów i KanalizacjiMickiewicza 193813088
Biblioteka PublicznaReymonta 103813547
Opieka społecznaMickiewicza 193813786

Golczewo

Urząd MiejskiZwycięstwa 233860127, 3860593, fax 3860123
urzad@golczewo.pl
Posterunek PolicjiZwycięstwa 2538 25 571
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna3860578
biblioteka-golczewo@wp.pl

Kamień Pomorski

Urząd MiejskiStary Rynek 138 21 142
fax 38 25 028
um@kamienpomorski.pl
www.kamienpomorski.pl
Starostwo Powiatoweul. Wolińska 7b38 23 120
fax 38 23 121
www.powiatkamienski.pl
Komenda Powiatowa PolicjiŻwirki i Wigury 2Dyżurka: 38 25 500, 38 25 511
Sekretariat Komendanta: 38 25 514
Komenda Powiatowa Państwowej Straży PożarnejWolińska 732 75 610
fax 38 20 132
Sąd RejonowyKościuszki 13III Wydział Ksiąg Wieczystych: 38 25 632
I Wydział Cywilny: 38 25 626
II Wydział Karny: 38 25 622
Oddział Administracyjny: 38 25 623
fax 38 25 621
Prokuratura Rejonowa:Moniuszki 138 23 060
fax 38 23 062
Powiatowy Urząd PracyTopolowa 538 20 285
Powiatowe Centrum Pomocy RodzinieKopernika 2638 23 386
Ośrodek Pomocy SpołecznejWąska 138 22 779
Johannicka Stacja Ambulatoryjno-DomowaWąska 138 22 495
Powiatowa Stacja Sanitarno-EpidemiologicznaWolińska 7b38 20 144
Powiatowy Inspektorat WeterynariiTopolowa 538 22 456, 38 25 070
Powiatowy Lekarz Weterynarii38 25 071
Urząd SkarbowyMieszka I-go 5b38 20 054, 38 22 554
fax 38 21 946
Kamieńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Mieszka I 6a 32 11 388
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
Szczecińska 2Godzina 7:00-15:00
38 20 888 (wew. 22)
38 20 021
Godzina 15:00-7:00
38 20 550
38 20 888
POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
0604 20 84 97 - Kierownik Zakładu
38 20 550 - dyżurka firmy
38 20 888 - dyżurka firmy
Gminny Zespół Obsługi OświatyWąska 138 20 982
Miejski Ośrodek Kultury i SportuWolińska 938 24 227

Międzyzdroje

Urząd MiejskiKsiążąt Pomorskich 5327 56 31, 327 56 38
Sołtys WapnicyWapnica, Turkusowa 23a328 41 10
Sołtys LubiniaLubin, Główna 19328 42 38
Sołtys WickaWicko, Nadbrzeżna 9328 42 65
Zakład Ubezpieczeń SpołecznychZwycięstwa 48 Lipowa 9328 08 72
PolicjaMickiewicza 14997, 91 38 25 335
Straż MiejskaKsiążąt Pomorskich 5986, 327 56 40
Straż PożarnaKolejowa 25998, 328 06 80, 328 05 69
Straż GranicznaKopernika328 03 63
Urząd MorskiSkłodowskiej-Curie 18328 25 65, 328 01 19
Związek Gmin Wyspy WolinCicha 2328 04 22
Poczta PolskaGryfa Pomorskiego 7328 01 40, 328 02 02
Telekomunikacja Polska S.A.9393
Woliński Park NarodowyNiepodległości 3328 07 27, 328 07 37
Nadleśnictwo MiędzyzdrojeNiepodległości 35328 06 37

Wolin

Urząd Miasta Zamkowa 23326 13 22, 322 08 01
urzad@wolin.pl
www.wolin.pl
Okręgowy Inspektorat Rybołóstwa Morskiego
w Szczecinie
Niedamira 22326 24 66
Ostatni Rejs Polna 290 603 28 93 71
fundacja@ostatnirejs.pl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz osób
z upośledzeniem umysłowym
Mickiewicza 14326 11 21
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Mostowa 1326 12 14
Urząd Morski w SzczecinieNiedamira 21326 11 14
Urząd Stanu CywilnegoZamkowa 23322 08 75
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wesołe ferie w kamieńskiej Bibliotece. W czasie tegorocznych ferii zimowych w Oddziale dla Dzieci w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej na najmłodszych czytelników czekały różnorodne atrakcje ■ Ogień pojawił się na parterze. Mieszkańcy mieli ogromne szczęście. Niewiele brakowało, a w Wolinie spłonąłby dzisiaj domek jednorodzinny. Podczas smażenia w kuchni zapalił się olej. Na piętrze budynku zostali uwiezieni mieszkańcy. Z pomocą pospieszyli strażacy ■ 95 urodziny świętowała mieszkanka gminy Wolin! W dniu 16 lutego 2017 r. Jubileusz 95. urodzin obchodziła Pani Helena Kostrzewa z Wisełki. Z tej okazji w piątek - 17 lutego życzenia Jubilatce złożył osobiście burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz. Pani Helena przyjęła gości w towarzystwie rodziny: mieszkającej z nią córki Krystyny, córki Danuty z mężem Zbigniewem mieszkających w Wisełce oraz syna Eugeniusza z żoną Marią mieszkających w Poznaniu. Burmistrz składając gratulacje dostojnej Jubilatce wręczył kwiaty i drobny upominek oraz życzył wielu lat życia w zdrowiu, dobrym samopoczuciu i pogodzie ducha. Przy kawie i urodzinowym torcie w miłej, rodzinnej i wzruszającej atmosferze Pani Helena wspominała swoje bogate doświadczenia życiowe i przybycie na ziemię wolińską. ■ Zniszczona została tablica z napisem „Sołtys”. Na miejsce wezwana została Policja, zleceniodawczyni zniszczenia tablicy przyznała się do zlecenia jej zniszczenia. Zapytana w sobotę 25 lutego br. w tej sprawie rzecznik komendanta kamieńskiej Policji Aleksandra Berenda powiedziała, że w poniedziałek sprawdzi jakie działania podjęte zostały w tej sprawie i o ustaleniach powiadomi naszą redakcję ■ Ostatnia sobota karnawałowego szaleństwa. Jakie macie plany?! Za tydzień o tej porze próżno będzie szukać ogłoszeń o balach i imprezach. Wielki post, od środy popielcowej aż do Wielkanocy skutecznie kładzie szlaban na głośne i huczne zabawy. Dzisiejsza sobota za to finisz karnawału. Gdzie rzucacie się na taśmę mety czasu radości? Jakie propozycje mają lokale. A może wolimy prywatkę w gronie znajomych? ■ Pożar w Świerznie! W akcji gaśniczej uczestniczyło pięć zastępów strażaków! Pożar w Świerznie! W akcji gaśniczej uczestniczyło pięć zastępów strażaków! ■ O wyższości władzy wykonawczej nad uchwałodawczą. Czy zarówno władza wykonawcza jak i władza uchwałodawcza powinny mieć równe prawa w dostępie do sporządzania opinii prawnych przed podejmowaniem decyzji w ważnych sprawach dla np. gminy ■