POGODA

Reklama

Urzędy i instytucje

nazwaulica, numertelefon

Dziwnów

Urząd MiejskiSzosowa 53275163
PolicjaMickiewicza 193813097
Straż MiejskaMickiewicza 193814107
Posterunek EnergetycznySłowackiego 173813471
Ośrodek ZdrowiaMała 33813703
Urząd PocztowySłowackiego 183813737
Kapitanat PortuPrzymorze 43813340
Urząd Morski, Bosmanat Portu DziwnówPrzymorze 43813340
Zakład Wodociągów i KanalizacjiMickiewicza 193813088
Biblioteka PublicznaReymonta 103813547
Opieka społecznaMickiewicza 193813786

Golczewo

Urząd MiejskiZwycięstwa 233860127, 3860593, fax 3860123
urzad@golczewo.pl
Posterunek PolicjiZwycięstwa 2538 25 571
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna3860578
biblioteka-golczewo@wp.pl

Kamień Pomorski

Urząd MiejskiStary Rynek 138 21 142
fax 38 25 028
um@kamienpomorski.pl
www.kamienpomorski.pl
Starostwo Powiatoweul. Wolińska 7b38 23 120
fax 38 23 121
www.powiatkamienski.pl
Komenda Powiatowa PolicjiŻwirki i Wigury 2Dyżurka: 38 25 500, 38 25 511
Sekretariat Komendanta: 38 25 514
Komenda Powiatowa Państwowej Straży PożarnejWolińska 732 75 610
fax 38 20 132
Sąd RejonowyKościuszki 13III Wydział Ksiąg Wieczystych: 38 25 632
I Wydział Cywilny: 38 25 626
II Wydział Karny: 38 25 622
Oddział Administracyjny: 38 25 623
fax 38 25 621
Prokuratura Rejonowa:Moniuszki 138 23 060
fax 38 23 062
Powiatowy Urząd PracyTopolowa 538 20 285
Powiatowe Centrum Pomocy RodzinieKopernika 2638 23 386
Ośrodek Pomocy SpołecznejWąska 138 22 779
Johannicka Stacja Ambulatoryjno-DomowaWąska 138 22 495
Powiatowa Stacja Sanitarno-EpidemiologicznaWolińska 7b38 20 144
Powiatowy Inspektorat WeterynariiTopolowa 538 22 456, 38 25 070
Powiatowy Lekarz Weterynarii38 25 071
Urząd SkarbowyMieszka I-go 5b38 20 054, 38 22 554
fax 38 21 946
Kamieńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Mieszka I 6a 32 11 388
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
Szczecińska 2Godzina 7:00-15:00
38 20 888 (wew. 22)
38 20 021
Godzina 15:00-7:00
38 20 550
38 20 888
POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
0604 20 84 97 - Kierownik Zakładu
38 20 550 - dyżurka firmy
38 20 888 - dyżurka firmy
Gminny Zespół Obsługi OświatyWąska 138 20 982
Miejski Ośrodek Kultury i SportuWolińska 938 24 227

Międzyzdroje

Urząd MiejskiKsiążąt Pomorskich 5327 56 31, 327 56 38
Sołtys WapnicyWapnica, Turkusowa 23a328 41 10
Sołtys LubiniaLubin, Główna 19328 42 38
Sołtys WickaWicko, Nadbrzeżna 9328 42 65
Zakład Ubezpieczeń SpołecznychZwycięstwa 48 Lipowa 9328 08 72
PolicjaMickiewicza 14997, 91 38 25 335
Straż MiejskaKsiążąt Pomorskich 5986, 327 56 40
Straż PożarnaKolejowa 25998, 328 06 80, 328 05 69
Straż GranicznaKopernika328 03 63
Urząd MorskiSkłodowskiej-Curie 18328 25 65, 328 01 19
Związek Gmin Wyspy WolinCicha 2328 04 22
Poczta PolskaGryfa Pomorskiego 7328 01 40, 328 02 02
Telekomunikacja Polska S.A.9393
Woliński Park NarodowyNiepodległości 3328 07 27, 328 07 37
Nadleśnictwo MiędzyzdrojeNiepodległości 35328 06 37

Wolin

Urząd Miasta Zamkowa 23326 13 22, 322 08 01
urzad@wolin.pl
www.wolin.pl
Okręgowy Inspektorat Rybołóstwa Morskiego
w Szczecinie
Niedamira 22326 24 66
Ostatni Rejs Polna 290 603 28 93 71
fundacja@ostatnirejs.pl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz osób
z upośledzeniem umysłowym
Mickiewicza 14326 11 21
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Mostowa 1326 12 14
Urząd Morski w SzczecinieNiedamira 21326 11 14
Urząd Stanu CywilnegoZamkowa 23322 08 75
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Butik MJW, @ButikMJW, Wolin ul. Mickiewicza 1B. Zaprasza na jesienne nowości. ■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta w Międzyzdrojach ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin . ■ 17 - letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego wybrał się na wieczorną przejażdżkę ulicami Kamienia Pomorskiego. Nie miał uprawnień do kierowania i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Swoją podróż zakończył na latarni ulicznej. Wszystko rozpoczęło się w nocy z wtorku na środę, po północy osobowe audi nie zatrzymało się do policyjnej kontroli. Kierowca auta z nadmierną prędkością wjechał na rondo i chcąc wjechać w ulicę Dziwnowską uderzył w słupki, wjechał w pas zieleni, a następnie uderzył w latarnie uliczną. ■ Tegoroczna kwalifikacja wojskowa na terenie województwa zachodniopomorskiego odbędzie się w okresie do dnia 19 listopada 2021 r., każdego tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych. Kwalifikacja wojskowa na terenie Powiatu Kamieńskiego 27 września do 8 października br. ■ Kuryłło bez wotum zaufania od Rady Miejskiej. Burmistrz Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło jako jedyny włodarz w powiecie kamieńskim nie otrzymał od radnych wotum zaufania. Za udzieleniem poparcia Stanisławowi Kuryłło głosowało jedynie 6 radnych. Aż 8 było przeciw. Jedna osoba była nieobecna ■ Obywatel Czech skoczył z międzyzdrojskiego molo do wody, a potem wołał o pomoc ■ Tegoroczny Dzień Grecki w Dziwnowie odbywał się tylko pod obeliskiem poświęconym rannym partyzantom greckim i macedońskim - pacjentom przebywającym w szpitalu zarganizowanym na ternie koszar byłej niemieckiej bazy lotnictwa morskiego, stojącym w Parku Miejskim przy ulicy Sienkiewicza. Był nieco skromniejszy od poprzednich z uwagi na pandemię ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■