POGODA

Reklama

Urzędy i instytucje

nazwaulica, numertelefon

Dziwnów

Urząd MiejskiSzosowa 53275163
PolicjaMickiewicza 193813097
Straż MiejskaMickiewicza 193814107
Posterunek EnergetycznySłowackiego 173813471
Ośrodek ZdrowiaMała 33813703
Urząd PocztowySłowackiego 183813737
Kapitanat PortuPrzymorze 43813340
Urząd Morski, Bosmanat Portu DziwnówPrzymorze 43813340
Zakład Wodociągów i KanalizacjiMickiewicza 193813088
Biblioteka PublicznaReymonta 103813547
Opieka społecznaMickiewicza 193813786

Golczewo

Urząd MiejskiZwycięstwa 233860127, 3860593, fax 3860123
urzad@golczewo.pl
Posterunek PolicjiZwycięstwa 2538 25 571
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna3860578
biblioteka-golczewo@wp.pl

Kamień Pomorski

Urząd MiejskiStary Rynek 138 21 142
fax 38 25 028
um@kamienpomorski.pl
www.kamienpomorski.pl
Starostwo Powiatoweul. Wolińska 7b38 23 120
fax 38 23 121
www.powiatkamienski.pl
Komenda Powiatowa PolicjiŻwirki i Wigury 2Dyżurka: 38 25 500, 38 25 511
Sekretariat Komendanta: 38 25 514
Komenda Powiatowa Państwowej Straży PożarnejWolińska 732 75 610
fax 38 20 132
Sąd RejonowyKościuszki 13III Wydział Ksiąg Wieczystych: 38 25 632
I Wydział Cywilny: 38 25 626
II Wydział Karny: 38 25 622
Oddział Administracyjny: 38 25 623
fax 38 25 621
Prokuratura Rejonowa:Moniuszki 138 23 060
fax 38 23 062
Powiatowy Urząd PracyTopolowa 538 20 285
Powiatowe Centrum Pomocy RodzinieKopernika 2638 23 386
Ośrodek Pomocy SpołecznejWąska 138 22 779
Johannicka Stacja Ambulatoryjno-DomowaWąska 138 22 495
Powiatowa Stacja Sanitarno-EpidemiologicznaWolińska 7b38 20 144
Powiatowy Inspektorat WeterynariiTopolowa 538 22 456, 38 25 070
Powiatowy Lekarz Weterynarii38 25 071
Urząd SkarbowyMieszka I-go 5b38 20 054, 38 22 554
fax 38 21 946
Kamieńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Mieszka I 6a 32 11 388
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
Szczecińska 2Godzina 7:00-15:00
38 20 888 (wew. 22)
38 20 021
Godzina 15:00-7:00
38 20 550
38 20 888
POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
0604 20 84 97 - Kierownik Zakładu
38 20 550 - dyżurka firmy
38 20 888 - dyżurka firmy
Gminny Zespół Obsługi OświatyWąska 138 20 982
Miejski Ośrodek Kultury i SportuWolińska 938 24 227

Międzyzdroje

Urząd MiejskiKsiążąt Pomorskich 5327 56 31, 327 56 38
Sołtys WapnicyWapnica, Turkusowa 23a328 41 10
Sołtys LubiniaLubin, Główna 19328 42 38
Sołtys WickaWicko, Nadbrzeżna 9328 42 65
Zakład Ubezpieczeń SpołecznychZwycięstwa 48 Lipowa 9328 08 72
PolicjaMickiewicza 14997, 91 38 25 335
Straż MiejskaKsiążąt Pomorskich 5986, 327 56 40
Straż PożarnaKolejowa 25998, 328 06 80, 328 05 69
Straż GranicznaKopernika328 03 63
Urząd MorskiSkłodowskiej-Curie 18328 25 65, 328 01 19
Związek Gmin Wyspy WolinCicha 2328 04 22
Poczta PolskaGryfa Pomorskiego 7328 01 40, 328 02 02
Telekomunikacja Polska S.A.9393
Woliński Park NarodowyNiepodległości 3328 07 27, 328 07 37
Nadleśnictwo MiędzyzdrojeNiepodległości 35328 06 37

Wolin

Urząd Miasta Zamkowa 23326 13 22, 322 08 01
urzad@wolin.pl
www.wolin.pl
Okręgowy Inspektorat Rybołóstwa Morskiego
w Szczecinie
Niedamira 22326 24 66
Ostatni Rejs Polna 290 603 28 93 71
fundacja@ostatnirejs.pl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz osób
z upośledzeniem umysłowym
Mickiewicza 14326 11 21
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Mostowa 1326 12 14
Urząd Morski w SzczecinieNiedamira 21326 11 14
Urząd Stanu CywilnegoZamkowa 23322 08 75
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Awaria sieci Orange! Telefony pokazują brak zasięgu!■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■