ikamien.pl • Sobota [21.11.2020, 17:40:07] • Golczewo

Konkurs na zdjęcie przedstawiające pracę w czasach PRL-U

Konkurs na zdjęcie przedstawiające pracę w czasach PRL-U

fot. Organizator

Czasy PRL-u z jednej strony uważane są za okres pełen absurdów, a z drugiej wspomina się wielką obrotność oraz spryt Polaków. Każdy pamięta ten okres nieco inaczej. Dziś pojawia się jedyna w swoim rodzaju szansa na wspomnienie dawnego życia i wygrania przy tym wspaniałych nagród!

Jeśli zdarza się Wam wyruszać w sentymentalną podróż do czasów Polski Ludowej to może to idealny czas by wziąć udział w naszej zabawie, której organizatorem jest serwis Aplikuj.pl? Portal umożliwia stworzenie niesamowitej galerii zdjęć obrazujących pracę w tym charakterystycznym okresie w polskiej historii. Jest to możliwość nie tylko na świetną zabawę, ale i na zdobycie wspaniałych nagród.

Osoby chcące dołączyć do konkursu powinny mieć powyżej 50 lat oraz zamieszkiwać województwo pomorskie/ zachodniopomorskie. Termin nadsyłania fotografii mija 12 stycznia 2021 roku. Należy wybrać maksymalnie 3 fotografie i przesłać je za pomocą internetowego formularza zgłoszeniowego www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie. Jest to szybkie, proste w obsłudze oraz w pełni bezpieczne rozwiązanie. Cały konkurs odbywa się przez Internet. Znasz kogoś kto bardzo chciałby wziąć udział w konkursie, ale z jakiegoś powodu nie może zrobić tego osobiście? Poproś taką osobę o zgodę i wyślij zgłoszenie w jej imieniu.

Na finalistów czekają świetne nagrody w postaci: telefonów komórkowych, książek, kursów komputerowych (strefakursow.pl), wycieczek do Skandynawii (fregata.pl) i przydatnych gadżetów! Więcej informacji na temat konkursu: www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze.

źródło: www.golczewo.pl

Źródło: http://ikamien.pl/artykuly/33313/