ikamien.pl • Czwartek [21.05.2020, 21:20:14] • Świnoujście

Dalsza pomoc dla naszego przyjaciela Michała Michalskiego

Dalsza pomoc dla naszego przyjaciela Michała Michalskiego

fot. Organizator

Kochani! Nasz przyjaciel Michał ponownie potrzebuje waszego wsparcia. Jak wiadomo zdrowie psychiczne jest równie ważne jak fizyczne. Przez rozwój choroby kontakt Michała z ludźmi stał się bardzo utrudniony. Nie może on mówić a jedynie poruszać gałkami ocznymi. Komunikacja z nim ogranicza się do odczytywania słów za pomocą kartki z alfabetem i składania z nich wyrazów.

W związku z obecna sytuacją związaną z panującą epidemia Michał ma również ograniczony kontakt z synem, rodziną i znajomymi.

Jednakże rozwój medycyny oraz techniki pozwala na komunikacje, z osobami, które cierpią uwięzieni we własnym ciele.

Aby pomóc Michałowi i dać mu możliwość kontaktu ze światem, chcielibyśmy zakupić produkt o nazwie Cyber Oko (filmik demonstracyjny dostępny na: www.youtube.com/watch?v=7AGC1z2u7Z4)

C-eye umożliwia dostosowanie terapii do możliwości i potrzeb pacjenta. Sesje diagnostyczne i terapeutyczne polegają na wybieraniu przez pacjenta wyświetlanych na ekranie treści. Obserwacja oraz analiza zaznaczanych przez pacjenta odpowiedzi umożliwia obiektywną diagnozę i skuteczną terapię – przede wszystkim: wzroku, słuchu oraz funkcji poznawczych.

Poza tym urządzeniem chcielibyśmy wspomóc rodziców Michała którzy zmagają się z dodatkowymi kosztami leczenia, badań lekarskich a także jego transportem karetką do kliniki w Częstochowie na kolejne 5 wlewów z komórek macierzystych (jednorazowy koszt podróży to ok. 7000 zł).

Dzięki waszej pomocy i zbiórce na komórki macierzyste Michał powoli odbudowuje swój zniszczony organizm. Przytył ponad 20 kg (z 60kg przed rozpoczęciem kuracji komórkami macierzystymi do 80kg w tej chwili).

Proces regeneracji jest powolny ale wierzymy, że już niedługo nastąpi oczekiwany przez nasz przełom.

Dla przypomnienia (www.siepomaga.pl/michal-michalski) dzięki wam uzbieraliśmy ponad 200.000 zł, dlatego wierzymy, że i tym razem nam się uda.

Bardzo dziękujemy za pomoc w tym ciężkim dla wszystkich czasie.

link do zrzutki: zrzutka.pl/cnhby5

źródło: www.zrzutka.pl

Źródło: http://ikamien.pl/artykuly/31727/