ikamien.pl • Piątek [14.02.2020, 08:05:55] • Powiat Kamieński

Najważniejsze słowo dnia!

Najważniejsze słowo dnia!

autor: Prostock-studio ( fot. stock.adobe.com/pl )

Spośród emocji jakie poruszają nasze serca, Ona jest na wyjątkowych prawach. Nawet gdy sprawia zawód, nawet gdy głęboko rani, nawet gdy odchodzi bez słowa. Może okazać się okrutna i zła ale pozostanie serca królową! Dziś jej święto i dzień tych, których oczy są przepasane, a serca-zniewolone. Walentynki czyli Dzień Zakochanych, święto przez niektórych wyszydzane, nazywane „obcym”,” zaimportowanym”, „komercyjnym”. To jednak dzień, w którym szczególnie smakuje ciepło czyjejś ręki, słodycz ust i to jedyne słowo, które chcemy usłyszeć szeptem, z bardzo bliska.

Czy Tak jak Ona, nigdy nie spowszedniało to wyznanie. Mimo, że słyszymy je każdego dnia w dziesiątkach kanałów telewizyjnych, mimo, że przedrukowywane jest na setkach tandetnych gadżetów. Życie człowieka staje się po prostu-ubogie, gdy nie usłyszy go. I szczęśliwi Ci, którym brzmi w uszach codziennie bo On, Ona mają głęboką potrzebę takiego wyznania.

Nie bójmy się go! Nie obawiajmy, że z naszych ust powieje nudą gdy rozchylamy je by wyleciały z nich te trzy sylaby. To najpiękniejsze słowo świata! Dziś dzień tych, którzy pragną by te momenty szczęścia nie uleciały, by serca nie ostygły , których marzeniem jest zachować rozkosz miłości, by nie trwała tylko chwilę. Bo gdy niespodziewanie zbyt nas opuści, ból pozostaje na całe życie!

Źródło: http://ikamien.pl/artykuly/30780/