POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [10.05.2012, 12:49:24] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Nowa marina. Cztery dni świętowania

Kamień Pomorski: Nowa marina. Cztery dni świętowania

fot. Wojtek Basałygo

Uroczyste otwarcie mariny zaplanowano w sobotę (9.06). Oprócz przemówień i przecinania wstęgi odbędzie się wiele imprez towarzyszących, które powinny zainteresować mieszkańców Kamienia Pomorskiego. Regaty, rejsy łodziami, pokaz ratowników WOPR, koncert szantowatego zespołu Zejman i Garkumpel. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing.

Kamień Pomorski, 7-10 czerwca 2012
7.06. – CZWARTEK
godz. 9.00 rozpoczęcie regat MARINA KAMIEŃ MATCH RACE - Puchar Świata POLISH MATCH TOUR
Regaty Pierogowe – regaty jachtów turystycznych

8.06. – PIĄTEK
II dzień regat Marina Kamień Match Race
godz. 18.00 transmisja meczu otwarcia Euro 2012 – Amfiteatr
ognisko

9.06. – SOBOTA
III dzień regat Marina Kamień Match Race
godz. 14:00 oficjalne otwarcie Mariny
godz. 15:00 wystawa „Z żaglem pod wiatr. Z historii żeglarstwa w Kamieniu Pomorskim” – budynek Mariny
godz. 15:00 program dla dzieci - Amfiteatr
godz. 16:15 - 19:00 występy lokalnych zespołów, pokaz WOPR, „Marina od strony wody” - rejsy łodziami po Zalewie, dni otwarte Jacht Klubu Kamień Pomorski
godz. 18:00 koncert zespołu AXXE - Amfiteatr
godz. 19:30 koncert zespołu szantowego „Zejman i Garkumpel” - Amfiteatr
godz. 21:30 koncert MACIEJA MALEŃCZUKA z zespołem Psychodancing - Amfiteatr

10.06. – NIEDZIELA
godz. 10:00-16:00 turniej szachowy GRAND PRIX WYBRZEŻA o Puchar Prezesa Mariny
godz. 13:00-15:00 pokazy grupy cyrkowej z Torunia – teren Mariny
ok. godz. 16.00 zakończenie regat Marina Kamień Match Race
godz. 17.00 koncert kameralny Baltic Neopolis Quartet z cyklu „RPO – Rozwijamy Region w Dobrym Tonie” – sala konferencyjna Ratusza


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 54

Gość • Środa [16.05.2012, 16:43:33] • [IP: 83.11.104.**]

Czy Wy naprawdę musicie narzekać i ciągle szukać dziury w całym. Cieszmy się z tego co mamy. Chociażby z tego, że marina będzie cieszyła nasze oko. A może w przyszłości zacumuje tam nasz jacht... Marzenia przecież się spełniają. Trzeba tylko w nie wierzyć i pomóc losowi. Wziąć się do pracy bo bez pracy nie ma kołaczy. I, kochani, więcej optymizmu, więcej uśmiechu,. Uczmy się cieszyć...

Gość • Niedziela [13.05.2012, 12:43:34] • [IP: 46.76.101.***]

Tak bo Krzyś został prezesem Mariny przy elewatorze!

Gość • Niedziela [13.05.2012, 00:12:10] • [IP: 77.113.235.***]

Słyszałam że k&m na nowej marinie nie będzie hihi !

SYMPATYK • Sobota [12.05.2012, 22:06:12] • [IP: 83.8.103.***]

Żeglarski klimat posypał się za czasów LOLA i tak trwa raz lepiej raz gorzej.Będzie dobrze jak przestaniemy sobie d... obrabiać i dzielić. ! Myślę że wtedy powrócą klimaty. JESTEM DOBREJ MYŚLI.

Gość • Sobota [12.05.2012, 19:19:52] • [IP: 83.168.86.**]

Pod wodzą marylki daleko zajedzie.

armator • Sobota [12.05.2012, 16:12:18] • [IP: 77.114.171.**]

krzysztof vel kapusta specjalista od podziałów robi wszystko żeby podzielić naszą społeczność wodniaków !

Gość • Sobota [12.05.2012, 12:50:01] • [IP: 46.77.172.***]

Krzysztof a znowu się ujawnił I

Gość • Piątek [11.05.2012, 22:33:42] • [IP: 31.61.228.**]

plotka niesie że marina w tym roku świecić będzie pustkami, a wielu posiadaczy jachtów z terenu dogadało się i zamierza trzymać jachty wszędzie gdzie się da żeby tylko nie w marinie. Są też tacy co w pobliżu elewatora wydzierżawili bojki na wodzie i tam mają zamiar stacjonować. Otwarcie będzie super, ale pytanie co dalej? Ile dołożymy do tego biznesu i co się dzieje że żeglarski klimat zaczyna się sypać jeszcze przed otwarciem?

Gość Zagraniczny • Piątek [11.05.2012, 22:06:24] • [IP: 145.253.99.**]

Pochodze nie z Polski ale znam jezyk Polski i czytam czesto wasze komentaze, bardzo wstyd jaka prostota sie tu wypowiada te glupoty ze mariny na calym swiecie sa otwarte to bzdura, na calym swiecie sa mariny zamknietymi objektami dostepne tylko do wlascicieli jachtow i nikomu nie jest zabronione kupic sobie Yacht. Dalej jezeli powstaje taka marina jak w Kamieniu Pomorskim to mieszkancy sie ciesza ze nareszcie przyjada turysci i przywioza pieniadze ktore pomoga zfinansowac marine i inne rzeczy w danym miescie, zastanowcie sie nad tym i badzcie przyjaznymi do tych co tam przyjada.

Gość • Piątek [11.05.2012, 14:41:02] • [IP: 95.50.241.***]

to kup sobie piwo i ogladaj męcz. W czym masz problem. Nie wszyscy sa zwolennikami piłkarskich wulgaryzmów

Gość • Piątek [11.05.2012, 12:38:11] • [IP: 213.146.33.**]

wystarczy ogarnac dzika plaze i juz jest plaza miejsce na grilla ognisko tylko troche checi

Gość • Piątek [11.05.2012, 12:09:05] • [IP: 77.115.83.**]

Dla kogo ta marina ? Zwykłego podatnika nie stać na jacht.Zwykłego młodego wykształconego człowieka nie stać na kupno mieszkania na kredyt.A tu władza zafundowała mieszkańcom rozbuchany port jachtowy.Niech sobie młody popatrzy z mola na ten zbytek.

Gość • Piątek [11.05.2012, 10:58:09] • [IP: 83.168.86.**]

Też chciałbym aby w Kamieniu Pomorskim była niewielki chociaż skrawek plaży. ..

Gość • Piątek [11.05.2012, 10:56:58] • [IP: 79.186.116.**]

Marina to JEST strzał w dziesiątkę, a dla kogo - to już inna sprawa :)

Gość • Piątek [11.05.2012, 10:07:38] • [IP: 83.168.86.**]

Wierzę, że marina to będzie strzał w dziesiątkę. Do pełni szczęścia marzy mi się choć malutka, ale nasza własna, kamieńska miejska plaża. Panowie w Ratuszu: kiedy?

Gość • Piątek [11.05.2012, 09:25:50] • [IP: 77.114.58.***]

marze o posiadaniu jachtu, , ,

Mokiki • Piątek [11.05.2012, 08:21:07] • [IP: 10.217.4.******]

Termin otwarcia fatalnie wybrany. Chyba że ma to być konkurencja dla EURO 2012. Wiele osób wybierze mecz. Jeśli mam wybór mecz albo Maleńczuk wybieram mecz

Gość • Piątek [11.05.2012, 08:08:47] • [IP: 79.184.185.**]

nie było nikogo tylko maleńczuk ?troche obciachowo a za utrzymanie podatnicy zapłacą i takie to inwestycje ładnie jest ale już bez przesady żadne cuda

Gość • Piątek [11.05.2012, 02:45:33] • [IP: 83.168.89.**]

, , nie było bramek.niedaleko port FRYDERICI(dania) " Nawet nazwy dobrze nie pamiętasz. Fridericia chyba tak powinno być. A bramki i ogrodzenie to na google map nawet widać. To, że wszedłeś na teren jednego portu i nikt Ci nie zabronił zrobić kilku zdjęć nie jest argumentem, że tak jest na całym świecie. Kiedyś faktycznie tak było. Ale teraz jak złodziejstwo stało się plagą płoty i bramki rosną jak grzyby po deszczu.

karolina • Piątek [11.05.2012, 00:38:55] • [IP: 83.168.86.**]

Zajefajnie Lubię pierogi :)

Ślepy • Piątek [11.05.2012, 00:04:56] • [IP: 80.245.179.***]

Proszę więcej zdjęć!!

Gość • Czwartek [10.05.2012, 23:30:21] • [IP: 46.76.151.**]

Juz w tym roku podniesli podatki -my te marine bedziemy utrzymywali.Podatnicy zaplaca, a wladza bedzie swietowala.

Gość • Czwartek [10.05.2012, 22:38:25] • [IP: 83.8.198.***]

Ludu Kamienia Pomorskiego - chcesz wejśc na marine kup sobie jacht.

Gość • Czwartek [10.05.2012, 22:38:18] • [IP: 79.186.109.***]

Do [IP: 83.168.89.**]no i tu jesteś w błędzie gościu.byłem wchodziłem i robiłem zdjęcia, nie było bramek.niedaleko port FRYDERICI(dania) super polecam...