Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [23.09.2011, 13:23:58] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Zginął mężczyzna przygnieciony ciężarówką

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Zginął mężczyzna przygnieciony ciężarówką

inKa( fot. ikamien.pl )

Kierowca ciężarówki nie zauważył 60-letniego właściciela posesji. Podczas cofania przygniótł go do ściany garażu. Mężczyzna zginął na miejscu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają kamieńscy policjanci i prokuratura.

- Do wypadku doszło około południa. Jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o szczegółach. Prowadzimy w tej sprawie szczegółowe śledztwo – mówi sierż. Marta Kostur z kamieńskiej policji.

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Zginął mężczyzna przygnieciony ciężarówką

fot. Policja

Jak udało się nam ustalić kierowca ciężarówki przywiózł na posesję przy ulicy Chopina piasek. Podczas cofania nie zauważył stojącego za pojazdem mężczyzny. Kierowca w momencie wypadku był trzeźwy. Śledztwo ma wyjaśnić, czy otrzyma zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, za co grozi do 3 lat więzienia.

źródło: www.iikamien.pl

Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Dzwoń lub wyślij sms! 729 191 100


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Niedziela [25.09.2011, 18:24:04] • [IP: 83.21.199.***]

to jaka jest prawdziwa wersja kierowca siedzi czy nie

kik • Niedziela [25.09.2011, 16:57:09] • [IP: 31.63.237.***]

Jeny : (kondolencje dla rodziny ofiary ; ([*]

Gość • Niedziela [25.09.2011, 13:05:05] • [IP: 46.115.18.***]

chodzi tu przypadkiem o Pana Zdzislawa #$%^&* moze?

Gość • Niedziela [25.09.2011, 12:25:43] • [IP: 83.7.27.***]

Jak to wypuscic? To kierowaca siedzi.Jest to straszna tragedia dwóch rodzin[*]

Gość • Niedziela [25.09.2011, 11:27:11] • [IP: 83.25.243.**]

Tragedia! Kondolencje dla rodzin. .. zycie jes trudne :(

Gość • Niedziela [25.09.2011, 10:57:25] • [IP: 83.21.214.***]

szkoda czlowieka ale jak sie stoji z tylu cierzarowki to nic nie widac jak sie cofa. Szkoda rownierz kierowcy ktury sie tam znalazl powinni go wypuscic sa gorsi

Gość • Niedziela [25.09.2011, 10:08:36] • [IP: 77.115.129.***]

wampiry energetyczne, zywiace sie ludzkim nieszczesciem, emocjami i tragedia-PRECZ z tego forum.a dobrych ludzi, ktorzy znali Zdzislawa- prosze ;zapalmy swieczke w swoich domach za Jego dusze

mark • Niedziela [25.09.2011, 05:48:36] • [IP: 77.254.73.***]

głupie wypadki śmiertelne...brak rozwagi, rutyna gubi ludzi.kondolencje dla rodziny.

Gość • Niedziela [25.09.2011, 00:14:08] • [IP: 83.21.229.**]

Gościu z [IP: 89.79.57.***] do jakiej szkoły chodziłeś zrób reklamę pani od Polskiego. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Gość • Sobota [24.09.2011, 22:42:33] • [IP: 81.219.204.**]

Po co komu te durne komentarze.Ludzie wyluzujcie.To co wypisujecie to woła o pomstę do nieba.Stała sie tragedia i tylko wystarczy współczuc rodzinom.Prosze nie komentować.

sasiad ze szczecina • Sobota [24.09.2011, 21:15:59] • [IP: 89.79.57.***]

tombyl moj sasiad super gosc byl wporzo. dlainformacji dla wszystkich to byl stoczniowiec i zwiaskowiec. Zdzisiu K. zegnaj. NIE kucie sie bo to jest tragedia ale kirowca bedzie zyl sta mysla ze zabil

Gość • Sobota [24.09.2011, 19:26:09] • [IP: 83.7.21.***]

Tak dokładnie błędów nie popełnia ten co nic nie robi a tutaj widocznie tacy są i się niepotrzebnie udzielają.

Edyta Biernat-Bengsch • Sobota [24.09.2011, 19:08:09] • [IP: 2.210.251.***]

Strata jest wielka-stracic zycie to najgorsze co moze sie przydarzyc.Wiadomo, szkoda, bo zginal niewinny czlowiek. Ale kierowcy tez szkoda-bo nieumyslnie spowodowal smierc, a wyrzuty sumienia sa i tak wystarczajaco wielka i sroga kara. Nie oceniajmy nikogo. Kazdy moze popelnic blad-jestesmy tylko ludzmi.

Gość • Sobota [24.09.2011, 18:51:52] • [IP: 83.12.47.***]

owszem zdarzyło się, ale czy tak byś lekko o tym mówił gdyby zginął ktoś z twoich bliskich?? też byś tak powiedział sobie. ..zdarzyło się?? Za kierownicą trzeba myśleć!!

Gość • Sobota [24.09.2011, 18:34:13] • [IP: 81.219.167.***]

Tragedia...: (Kierowca tez czuje sie nie najlepiej juz tak nie gadajcie... kazdy popelnia błędy! ale chyba nie wy;/ Święci wszyscy na portalu.. pfff.. zdarzyło sie i już... nieszczęscie

Gość • Sobota [24.09.2011, 18:18:20] • [IP: 83.7.85.***]

nie wiem, co powiedzieć. żadne słowo nie odwróci tego, co się stało.

LK • Sobota [24.09.2011, 17:49:36] • [IP: 83.168.75.*]

Zdzisław, życie jest takie piękne a Ty mając tak wielkie plany przed sobą pozwoliłeś go sobie odebrać w tak głupi sposób. Spoczywaj w pokoju * * * Kondolencje dla Rodziny.

Gość • Sobota [24.09.2011, 17:34:34] • [IP: 89.77.20.***]

Co to za kierowca, który uderza w scianę? Straszna tragedia współczucia dla rodziny zmarłego

Gość • Sobota [24.09.2011, 13:53:40] • [IP: 93.94.186.***]

kondolencje dla rodziny

Gość • Sobota [24.09.2011, 13:03:25] • [IP: 46.205.11.***]

Wiadomo, że wielka strata i szkoda człowieka, ale już tak nie gadajcie na tego kierowce! Kimkolwiek jest na pewno czuje się wystarczająco winny, a ciekawe jak miał go zauważyć, no naprawdę. Ludzie, ta ciężarówka nie pędziła przecież nie wiadomo jak szybko, żeby Pan nie mógł się odsunąć! Boże, to nie jest logiczne.

Gość • Sobota [24.09.2011, 10:09:19] • [IP: 83.11.120.**]

nie byl zadnym mechanikiem samochodowym tylko emerytowanym budowlancem statków w stoczni szczecinskiej!!

Gość • Sobota [24.09.2011, 09:13:38] • [IP: 81.219.162.**]

współczucie dla tych rodzin