POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [23.09.2011, 13:23:58] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Zginął mężczyzna przygnieciony ciężarówką

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Zginął mężczyzna przygnieciony ciężarówką

inKa( fot. ikamien.pl )

Kierowca ciężarówki nie zauważył 60-letniego właściciela posesji. Podczas cofania przygniótł go do ściany garażu. Mężczyzna zginął na miejscu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają kamieńscy policjanci i prokuratura.

- Do wypadku doszło około południa. Jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o szczegółach. Prowadzimy w tej sprawie szczegółowe śledztwo – mówi sierż. Marta Kostur z kamieńskiej policji.

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Zginął mężczyzna przygnieciony ciężarówką

fot. Policja

Jak udało się nam ustalić kierowca ciężarówki przywiózł na posesję przy ulicy Chopina piasek. Podczas cofania nie zauważył stojącego za pojazdem mężczyzny. Kierowca w momencie wypadku był trzeźwy. Śledztwo ma wyjaśnić, czy otrzyma zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, za co grozi do 3 lat więzienia.

źródło: www.iikamien.pl

Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Dzwoń lub wyślij sms! 729 191 100


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Niedziela [25.09.2011, 18:24:04] • [IP: 83.21.199.***]

to jaka jest prawdziwa wersja kierowca siedzi czy nie

kik • Niedziela [25.09.2011, 16:57:09] • [IP: 31.63.237.***]

Jeny : (kondolencje dla rodziny ofiary ; ([*]

Gość • Niedziela [25.09.2011, 13:05:05] • [IP: 46.115.18.***]

chodzi tu przypadkiem o Pana Zdzislawa #$%^&* moze?

Gość • Niedziela [25.09.2011, 12:25:43] • [IP: 83.7.27.***]

Jak to wypuscic? To kierowaca siedzi.Jest to straszna tragedia dwóch rodzin[*]

Gość • Niedziela [25.09.2011, 11:27:11] • [IP: 83.25.243.**]

Tragedia! Kondolencje dla rodzin. .. zycie jes trudne :(

Gość • Niedziela [25.09.2011, 10:57:25] • [IP: 83.21.214.***]

szkoda czlowieka ale jak sie stoji z tylu cierzarowki to nic nie widac jak sie cofa. Szkoda rownierz kierowcy ktury sie tam znalazl powinni go wypuscic sa gorsi

Gość • Niedziela [25.09.2011, 10:08:36] • [IP: 77.115.129.***]

wampiry energetyczne, zywiace sie ludzkim nieszczesciem, emocjami i tragedia-PRECZ z tego forum.a dobrych ludzi, ktorzy znali Zdzislawa- prosze ;zapalmy swieczke w swoich domach za Jego dusze

mark • Niedziela [25.09.2011, 05:48:36] • [IP: 77.254.73.***]

głupie wypadki śmiertelne...brak rozwagi, rutyna gubi ludzi.kondolencje dla rodziny.

Gość • Niedziela [25.09.2011, 00:14:08] • [IP: 83.21.229.**]

Gościu z [IP: 89.79.57.***] do jakiej szkoły chodziłeś zrób reklamę pani od Polskiego. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Gość • Sobota [24.09.2011, 22:42:33] • [IP: 81.219.204.**]

Po co komu te durne komentarze.Ludzie wyluzujcie.To co wypisujecie to woła o pomstę do nieba.Stała sie tragedia i tylko wystarczy współczuc rodzinom.Prosze nie komentować.

sasiad ze szczecina • Sobota [24.09.2011, 21:15:59] • [IP: 89.79.57.***]

tombyl moj sasiad super gosc byl wporzo. dlainformacji dla wszystkich to byl stoczniowiec i zwiaskowiec. Zdzisiu K. zegnaj. NIE kucie sie bo to jest tragedia ale kirowca bedzie zyl sta mysla ze zabil

Gość • Sobota [24.09.2011, 19:26:09] • [IP: 83.7.21.***]

Tak dokładnie błędów nie popełnia ten co nic nie robi a tutaj widocznie tacy są i się niepotrzebnie udzielają.

Edyta Biernat-Bengsch • Sobota [24.09.2011, 19:08:09] • [IP: 2.210.251.***]

Strata jest wielka-stracic zycie to najgorsze co moze sie przydarzyc.Wiadomo, szkoda, bo zginal niewinny czlowiek. Ale kierowcy tez szkoda-bo nieumyslnie spowodowal smierc, a wyrzuty sumienia sa i tak wystarczajaco wielka i sroga kara. Nie oceniajmy nikogo. Kazdy moze popelnic blad-jestesmy tylko ludzmi.

Gość • Sobota [24.09.2011, 18:51:52] • [IP: 83.12.47.***]

owszem zdarzyło się, ale czy tak byś lekko o tym mówił gdyby zginął ktoś z twoich bliskich?? też byś tak powiedział sobie. ..zdarzyło się?? Za kierownicą trzeba myśleć!!

Gość • Sobota [24.09.2011, 18:34:13] • [IP: 81.219.167.***]

Tragedia...: (Kierowca tez czuje sie nie najlepiej juz tak nie gadajcie... kazdy popelnia błędy! ale chyba nie wy;/ Święci wszyscy na portalu.. pfff.. zdarzyło sie i już... nieszczęscie

Gość • Sobota [24.09.2011, 18:18:20] • [IP: 83.7.85.***]

nie wiem, co powiedzieć. żadne słowo nie odwróci tego, co się stało.

LK • Sobota [24.09.2011, 17:49:36] • [IP: 83.168.75.*]

Zdzisław, życie jest takie piękne a Ty mając tak wielkie plany przed sobą pozwoliłeś go sobie odebrać w tak głupi sposób. Spoczywaj w pokoju * * * Kondolencje dla Rodziny.

Gość • Sobota [24.09.2011, 17:34:34] • [IP: 89.77.20.***]

Co to za kierowca, który uderza w scianę? Straszna tragedia współczucia dla rodziny zmarłego

Gość • Sobota [24.09.2011, 13:53:40] • [IP: 93.94.186.***]

kondolencje dla rodziny

Gość • Sobota [24.09.2011, 13:03:25] • [IP: 46.205.11.***]

Wiadomo, że wielka strata i szkoda człowieka, ale już tak nie gadajcie na tego kierowce! Kimkolwiek jest na pewno czuje się wystarczająco winny, a ciekawe jak miał go zauważyć, no naprawdę. Ludzie, ta ciężarówka nie pędziła przecież nie wiadomo jak szybko, żeby Pan nie mógł się odsunąć! Boże, to nie jest logiczne.

Gość • Sobota [24.09.2011, 10:09:19] • [IP: 83.11.120.**]

nie byl zadnym mechanikiem samochodowym tylko emerytowanym budowlancem statków w stoczni szczecinskiej!!

Gość • Sobota [24.09.2011, 09:13:38] • [IP: 81.219.162.**]

współczucie dla tych rodzin

Gość • Sobota [24.09.2011, 08:33:23] • [IP: 188.47.134.**]

Wyrazy wspolczucia dla rodziny... Zegnaj Zdzisiu [*]

Gość • Sobota [24.09.2011, 05:42:33] • [IP: 77.114.161.**]

niech Jego dusza bez przeszkod wedruje po niebieskim szlaku-ku swemu przeznaczeniu.szlachetnie wypelnila swe zadanie na tej ziemi.ZEGNAJ

Gość • Sobota [24.09.2011, 00:53:14] • [IP: 77.115.79.***]

mechanik samochodowy

Oglądasz 1-25 z 48
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Urząd Miasta Kamień Pomorski podejmuje kolejną próbę wyłonienia wykonawcy na budowę świetlicy w Miłachowie. To już trzeci przetarg na to zadanie. Poprzednie dwa unieważniono gdyż oferty wykonawców były wyższe niż kwota zabezpieczona w budżecie. Gmina przeznaczyła na ten cel 200.000 zł a wykonawcy oczekiwali od 239.000 zł do 320.000 zł. Oferty w drugim przetargu były wyższe niż oferty w pierwszym przetargu ■ Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina ■ W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w miejscowości Wolin na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościelnej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców Wolina, Płocina i Unina. Pracownicy Zakładu czynią starania w celu szybkiego usunięcia ww. awarii. Odbiorców usług za powstałe utrudnienia przepraszam. p.o. Dyrektor Bogdan Wilkowski" ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Do redakcji ikamien.pl zwrócił się Czytelnik, któremu skradziono dwie piły spalinowe. Wierzy, że za pośrednictwem portalu, uda się odnaleźć złodzieja i zostanie on ukarany. - W nocy z 31grudnia 2017 na 01stycznia 2018,z prywatnej posesji w Grębowie zostały skradzione dwie piły spalinowe Sztilh: MS170 i MS:211. Mój numer telefonu 513629647 - napisał okradziony Czytelnik. ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Kamienia Pomorskiego poruszony problemem braku miejsc postojowych. Z jego listu wypływa jednoczenie apel i prośba do wszystkich użytkowników dróg ■ Dwie ofiary śmiertelne, jedna osoba wciąż walczy o życie. Jak wynika z informacji uzyskanych przez naszą redakcję, 16- letnia pasażerka zmarła w drodze do szpitala, zaś kolejna - 17-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Śmierć obu pasażerek nastąpiła prawdopodobnie w wyniku obrażeń wewnętrznych. 18- letni kierowca opla calibry znajduje się w stanie ciężkim, walczy o życie ■ Dokładnie o godzinie 00:00 mieszkańcy Kamienia Pomorskiego witali Nowy Rok 2018 razem ze swoim burmistrzem Stanisławem Kuryłło w kamieńskim Amfiteatrze, przed kamieńskim Ratuszem, podczas imprezy Sylwester pod Gwiazdami ■ Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Międzyzdrojów w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 29 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz ISUZU D-MAX. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach do służby patrolowo-interwencyjnej ■ Zadłużenie gminy Świerzno to zaciągnięte kredyty i wyemitowane obligacje – o czym można przeczytać w informacji o sytuacji finansowej gminy Świerzno z uwzględnieniem stanu zadłużenia ■ Podczas 21. Świątecznej Zbiórki Żywności w Szczecinie i okolicach wolontariusze zebrali 12 636 kg produktów spożywczych. Olej, zboża, cukier, przetwory i konserwy warzywne, owocowe, mięsne oraz słodycze i mleka w kartonach Bank Żywności Szczecin im. Jacka Kuronia rozdzielił pomiędzy pomocowe instytucje i organizacje w regionie ■ Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi, Coco i Kraina lodu. Przygody Olafa w kinie Eva. Do 4 stycznia znamy już cały repertuar w kinie ■ Kilkanaście dni ciężkiej pracy,wsparcie wielu ludzi,nieprzespane noce i ponad 2 tys przejechanych kilometrów- a to wszystko aby pomoc drugiemu człowiekowi. Ponad 25 wolontariuszy którzy poświecili swój cenny czas! Efekt? Zebraliśmy artykuły spożywcze na ponad 18 tys zł. ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■