POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [23.09.2011, 13:23:58] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Zginął mężczyzna przygnieciony ciężarówką

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Zginął mężczyzna przygnieciony ciężarówką

inKa( fot. ikamien.pl )

Kierowca ciężarówki nie zauważył 60-letniego właściciela posesji. Podczas cofania przygniótł go do ściany garażu. Mężczyzna zginął na miejscu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają kamieńscy policjanci i prokuratura.

- Do wypadku doszło około południa. Jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o szczegółach. Prowadzimy w tej sprawie szczegółowe śledztwo – mówi sierż. Marta Kostur z kamieńskiej policji.

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Zginął mężczyzna przygnieciony ciężarówką

fot. Policja

Jak udało się nam ustalić kierowca ciężarówki przywiózł na posesję przy ulicy Chopina piasek. Podczas cofania nie zauważył stojącego za pojazdem mężczyzny. Kierowca w momencie wypadku był trzeźwy. Śledztwo ma wyjaśnić, czy otrzyma zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, za co grozi do 3 lat więzienia.

źródło: www.iikamien.pl

Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Dzwoń lub wyślij sms! 729 191 100


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Niedziela [25.09.2011, 18:24:04] • [IP: 83.21.199.***]

to jaka jest prawdziwa wersja kierowca siedzi czy nie

kik • Niedziela [25.09.2011, 16:57:09] • [IP: 31.63.237.***]

Jeny : (kondolencje dla rodziny ofiary ; ([*]

Gość • Niedziela [25.09.2011, 13:05:05] • [IP: 46.115.18.***]

chodzi tu przypadkiem o Pana Zdzislawa #$%^&* moze?

Gość • Niedziela [25.09.2011, 12:25:43] • [IP: 83.7.27.***]

Jak to wypuscic? To kierowaca siedzi.Jest to straszna tragedia dwóch rodzin[*]

Gość • Niedziela [25.09.2011, 11:27:11] • [IP: 83.25.243.**]

Tragedia! Kondolencje dla rodzin. .. zycie jes trudne :(

Gość • Niedziela [25.09.2011, 10:57:25] • [IP: 83.21.214.***]

szkoda czlowieka ale jak sie stoji z tylu cierzarowki to nic nie widac jak sie cofa. Szkoda rownierz kierowcy ktury sie tam znalazl powinni go wypuscic sa gorsi

Gość • Niedziela [25.09.2011, 10:08:36] • [IP: 77.115.129.***]

wampiry energetyczne, zywiace sie ludzkim nieszczesciem, emocjami i tragedia-PRECZ z tego forum.a dobrych ludzi, ktorzy znali Zdzislawa- prosze ;zapalmy swieczke w swoich domach za Jego dusze

mark • Niedziela [25.09.2011, 05:48:36] • [IP: 77.254.73.***]

głupie wypadki śmiertelne...brak rozwagi, rutyna gubi ludzi.kondolencje dla rodziny.

Gość • Niedziela [25.09.2011, 00:14:08] • [IP: 83.21.229.**]

Gościu z [IP: 89.79.57.***] do jakiej szkoły chodziłeś zrób reklamę pani od Polskiego. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Gość • Sobota [24.09.2011, 22:42:33] • [IP: 81.219.204.**]

Po co komu te durne komentarze.Ludzie wyluzujcie.To co wypisujecie to woła o pomstę do nieba.Stała sie tragedia i tylko wystarczy współczuc rodzinom.Prosze nie komentować.

sasiad ze szczecina • Sobota [24.09.2011, 21:15:59] • [IP: 89.79.57.***]

tombyl moj sasiad super gosc byl wporzo. dlainformacji dla wszystkich to byl stoczniowiec i zwiaskowiec. Zdzisiu K. zegnaj. NIE kucie sie bo to jest tragedia ale kirowca bedzie zyl sta mysla ze zabil

Gość • Sobota [24.09.2011, 19:26:09] • [IP: 83.7.21.***]

Tak dokładnie błędów nie popełnia ten co nic nie robi a tutaj widocznie tacy są i się niepotrzebnie udzielają.

Edyta Biernat-Bengsch • Sobota [24.09.2011, 19:08:09] • [IP: 2.210.251.***]

Strata jest wielka-stracic zycie to najgorsze co moze sie przydarzyc.Wiadomo, szkoda, bo zginal niewinny czlowiek. Ale kierowcy tez szkoda-bo nieumyslnie spowodowal smierc, a wyrzuty sumienia sa i tak wystarczajaco wielka i sroga kara. Nie oceniajmy nikogo. Kazdy moze popelnic blad-jestesmy tylko ludzmi.

Gość • Sobota [24.09.2011, 18:51:52] • [IP: 83.12.47.***]

owszem zdarzyło się, ale czy tak byś lekko o tym mówił gdyby zginął ktoś z twoich bliskich?? też byś tak powiedział sobie. ..zdarzyło się?? Za kierownicą trzeba myśleć!!

Gość • Sobota [24.09.2011, 18:34:13] • [IP: 81.219.167.***]

Tragedia...: (Kierowca tez czuje sie nie najlepiej juz tak nie gadajcie... kazdy popelnia błędy! ale chyba nie wy;/ Święci wszyscy na portalu.. pfff.. zdarzyło sie i już... nieszczęscie

Gość • Sobota [24.09.2011, 18:18:20] • [IP: 83.7.85.***]

nie wiem, co powiedzieć. żadne słowo nie odwróci tego, co się stało.

LK • Sobota [24.09.2011, 17:49:36] • [IP: 83.168.75.*]

Zdzisław, życie jest takie piękne a Ty mając tak wielkie plany przed sobą pozwoliłeś go sobie odebrać w tak głupi sposób. Spoczywaj w pokoju * * * Kondolencje dla Rodziny.

Gość • Sobota [24.09.2011, 17:34:34] • [IP: 89.77.20.***]

Co to za kierowca, który uderza w scianę? Straszna tragedia współczucia dla rodziny zmarłego

Gość • Sobota [24.09.2011, 13:53:40] • [IP: 93.94.186.***]

kondolencje dla rodziny

Gość • Sobota [24.09.2011, 13:03:25] • [IP: 46.205.11.***]

Wiadomo, że wielka strata i szkoda człowieka, ale już tak nie gadajcie na tego kierowce! Kimkolwiek jest na pewno czuje się wystarczająco winny, a ciekawe jak miał go zauważyć, no naprawdę. Ludzie, ta ciężarówka nie pędziła przecież nie wiadomo jak szybko, żeby Pan nie mógł się odsunąć! Boże, to nie jest logiczne.

Gość • Sobota [24.09.2011, 10:09:19] • [IP: 83.11.120.**]

nie byl zadnym mechanikiem samochodowym tylko emerytowanym budowlancem statków w stoczni szczecinskiej!!

Gość • Sobota [24.09.2011, 09:13:38] • [IP: 81.219.162.**]

współczucie dla tych rodzin

Gość • Sobota [24.09.2011, 08:33:23] • [IP: 188.47.134.**]

Wyrazy wspolczucia dla rodziny... Zegnaj Zdzisiu [*]

Gość • Sobota [24.09.2011, 05:42:33] • [IP: 77.114.161.**]

niech Jego dusza bez przeszkod wedruje po niebieskim szlaku-ku swemu przeznaczeniu.szlachetnie wypelnila swe zadanie na tej ziemi.ZEGNAJ

Gość • Sobota [24.09.2011, 00:53:14] • [IP: 77.115.79.***]

mechanik samochodowy

Oglądasz 1-25 z 48
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nowe znaki drogowe w Lubinie do poprawki. „Pasy, linie, zygzaczki” wzbudzają śmiech mieszkańców ■ Stop przemocy w rodzinie. O tym jak skutecznie przeciwdziałać przemocy w rodzinie dowiedzą się członkowie gminnych zespołów interdyscyplinarnych z województwa zachodniopomorskiego podczas 2-dniowych szkoleń, 26-27 października - powiat kamieński. Spotkania dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Wojewody Zachodniopomorskiego ■ Wizyta w Wolińskim Parku Narodowym pracowników z Hortobágyi Nemzeti Park ■ Ponad 13 milionów noclegów wykupili w ubiegłym roku turyści w województwie zachodniopomorskim - wynika z danych GUS-u. To przyjezdni nie tylko z Polski, ale całej Europy. Jak twierdzi marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, to lepszy wynik niż osiągają takie regiony turystyczne jak Malta, Bułgaria, Belgia czy Finlandia ■ Festyn Rodzinny III Święto Pieczonego Ziemniaka w Wapnicy ■ Renault dachowało na 102. Kierująca jechała zbyt szybko!. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej numer 102. W pobliżu miejscowości Wisełka, kierująca renault megane jechała zbyt szybko, wpadła w poślizg, a następnie osobówka dachowała. W momencie wypadku, pojazdem podróżowały dwie osoby. - Kierująca i pasażerka opuściły pojazd o własnych siłach, zostały przetransportowane do najbliższego szpitala – mówi rzecznik kamieńskiej policji, Aleksandra Berenda ■ Nowy film Patryka Vegi- Botoks do obejrzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! ■ Kolejne spotkanie Żaków za nami. W słoneczną niedzielę w Świnoujściu na boisku syntetycznym odbył się kolejny turniej ligowy Żaków ZZPN. ■ Akt założycielski szkoły podstawowej w Dziwnowie. Dotychczasowa sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27, z dniem 1 września 2017 r. staje się ośmioletnią Szkołą Podstawową im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27 ■ Awaria sieci Orange! Telefony pokazują brak zasięgu!■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■