POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.09.2021, 18:12:34] • Kamień Pomorski

Po pierwsze utrudnić

Po pierwsze utrudnić

fot. Czytelnik

Jak utrudnić codzienne życie mieszkańcom Kamienia Pomorskiego? Władze miasta znalazły na to znakomity sposób, remontując ulicę Jedności Narodowej. I tak projektując oznaczenia drogowe na skrzyżowaniu z Dworcem Kolejowym, że bezmyślnie utrudnia to wyjazd z posesji mieszkańcom z obu stronach ulicy. Ciśnie się na usta pytanie kto był takim geniuszem drogowym? I dlaczego za społeczne bo pochodzące z podatków pieniądze, utrudnia się życie mieszkańcom Kamienia?

A może władze miejskie pójdą po rozum do głowy i rozwiążą ta niedobre rozwiązanie komunikacyjne. Bo miasto powinno być dla mieszkańców a nie urzędników.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Sobota [18.09.2021, 00:53:38] • [IP: 5.173.157.**]

Ty dzbanie poczytaj przepisy. Dopiero się mądrej Pani Janina jasno opisała widzę że dla ciebie za ciężko to pojąć

Gość • Piątek [17.09.2021, 03:58:01] • [IP: 37.47.204.***]

Co jest utrudnione? Dzbanie wyjazd w Lewo! Można? A po zjeździe z ronda mozna wjechać na posesje?

Janina • Środa [15.09.2021, 14:16:23] • [IP: 83.23.143.**]

5m do ronda- oczywiście. Czytać znaki poziome i pionowe. 1) znaki pionowe w postaci tarcz, tablic z napisami lub symbolami, które występują również w postaci znaków świetlnych, 2) znaki poziome w postaci linii, napisów i symboli umieszczonych na nawierzchni drogi. Nie miałam problemu z odczytaniem znaków poziomych. Sprawdzałam kto pierwszy odczyta znaki poziome. Gratulacje dla znających . ...a jest jeszcze hierarchia znaków drogowych... Zdawałam w 1970 roku.

Gość • Środa [15.09.2021, 12:12:06] • [IP: 80.94.24.***]

Chyba nikt się nie zesra jak podjedzie 5m do ronda. Chyba że mieszkają tam debile.

Gość • Środa [15.09.2021, 09:33:40] • [IP: 5.173.25.**]

Tak projekty są super a jak dużo miejsc na taksówki Żenada

Gość • Środa [15.09.2021, 08:46:01] • [IP: 5.174.253.***]

na pewno to jest rondo ? i parkingów dużo obok dworców jak nigdzie w kraju :)

Gość • Środa [15.09.2021, 07:49:59] • [IP: 37.47.157.**]

Obok jest rondo 3 metry i jedziesz gdzie chcesz a bezpieczniej

Gość • Środa [15.09.2021, 03:11:38] • [IP: 82.102.24.*]

Zemścił się siwy na Abramowiczu, żeby do księgarni było trudniej zajechać. Oj siwek siwek, podziękujemy ci jeszcze małostkowy gnojku... Tyle pięknych drzew wycięli i takie dziadostwo zrobili. To trzeba mieć talent. Może do show Polsatu wystartujecie!!

Gość • Środa [15.09.2021, 00:50:43] • [IP: 5.173.152.**]

Szkoda paliwa na jeżdżenie w kółko gdy można szybciej, krócej i taniej.

Gość • Wtorek [14.09.2021, 22:29:39] • [IP: 83.11.57.***]

Władze Kamienia słyną z utrudniania życia mieszkańcom. Na Starym Mieście zrobiono bezpłatne parkingi pod oknami, a mieszkańcy okolicznych domów mają parkować za pieniądze. Bo gdzie parkują turyści? Na naszych podwórkach, byleby nie zapłacić. A my nie mamy żadnych ułatwień. Nie znam miasta, które tak nie dba o komfort życia mieszkańców. My zawsze jesteśmy na końcu.

Gość • Wtorek [14.09.2021, 21:57:36] • [IP: 83.23.193.**]

ZACZYNAJĄ REMONTY INNYCH ULIC, A JEDNOŚCI NARODOWEJ JESZCZE NIESKOŃCZONA. PRZEZ DWA TYGODNIE NIC NIE ROBIĄ. PASY POSTOJOWE POMALOWANE A NA ULICY LEŻY KOSTKA, KTÓRĄ Z KTÓREJ MIAŁ BYC DOKOŃCZONY CHODNIK. KTO ZA TO ODPOWIADA?

Gość • Wtorek [14.09.2021, 21:36:20] • [IP: 77.115.211.**]

A o co tu chodzi? Bo nie kumam!!💔💔💔

Gość • Wtorek [14.09.2021, 21:26:20] • [IP: 37.47.170.**]

Czytelnik zjedź Snickersa

Gość • Wtorek [14.09.2021, 21:04:23] • [IP: 83.20.223.**]

Proponuję inteligentnym czytelnikom po przekroczeniu progu drzwi wejściowo-wyjściowych zrobić kółeczko albo dwa dookoła swojego bloku, domu lub kamienicy. Potem to samo samochodzikiem i szczęśliwej drogi do urzędu. Dlaczego do urzędu? Gdyż tam pracują ludzie myślący i czujący inaczej.

Gość • Wtorek [14.09.2021, 20:59:24] • [IP: 5.173.156.**]

Strefa wyłączona z ruchu czyli jeden blok nie pojedzie w lewo drugi w prawo

Gość • Wtorek [14.09.2021, 20:02:56] • [IP: 188.146.98.***]

Przecież można spokojnie wjechać na rondo i na nim zawrócić to tylko kilkadziesiąt metrów nawet chyba nie sto a i zdrugiej strony do ronda niedaleko a i wcześniej też moźns zawrócić.

Gość • Wtorek [14.09.2021, 19:58:14] • [IP: 83.20.54.***]

Proszę mi wytłumaczyć który wyjazd jest problematyczny. Z tekstu nic nie wynika. Napisano, aby napisać.

Gość • Wtorek [14.09.2021, 19:33:24] • [IP: 37.248.217.***]

Ale co jest utrudnione?

Gość • Wtorek [14.09.2021, 19:29:10] • [IP: 45.11.60.*]

Elegancko tu tego zaprojektowane :))) Cale te ugulem, no trzymajta sie cholera jasna

Gość • Wtorek [14.09.2021, 18:34:23] • [IP: 176.221.124.***]

To w Kamieniu macie takich samych geniusz od komunikacji jak w Świnoujściu. To ciekawe normalni ludzie a na kierowniczym stołku przy podejmowaniu decyzji za grosz zdrowego rozsądku. Wystarczy skrócić linię o 2 metry i nie ma sprawy.

Gość • Wtorek [14.09.2021, 18:25:27] • [IP: 37.248.171.***]

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Butik MJW, @ButikMJW, Wolin ul. Mickiewicza 1B. Zaprasza na jesienne nowości. ■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta w Międzyzdrojach ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin . ■ 17 - letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego wybrał się na wieczorną przejażdżkę ulicami Kamienia Pomorskiego. Nie miał uprawnień do kierowania i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Swoją podróż zakończył na latarni ulicznej. Wszystko rozpoczęło się w nocy z wtorku na środę, po północy osobowe audi nie zatrzymało się do policyjnej kontroli. Kierowca auta z nadmierną prędkością wjechał na rondo i chcąc wjechać w ulicę Dziwnowską uderzył w słupki, wjechał w pas zieleni, a następnie uderzył w latarnie uliczną. ■ Tegoroczna kwalifikacja wojskowa na terenie województwa zachodniopomorskiego odbędzie się w okresie do dnia 19 listopada 2021 r., każdego tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych. Kwalifikacja wojskowa na terenie Powiatu Kamieńskiego 27 września do 8 października br. ■ Kuryłło bez wotum zaufania od Rady Miejskiej. Burmistrz Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło jako jedyny włodarz w powiecie kamieńskim nie otrzymał od radnych wotum zaufania. Za udzieleniem poparcia Stanisławowi Kuryłło głosowało jedynie 6 radnych. Aż 8 było przeciw. Jedna osoba była nieobecna ■ Obywatel Czech skoczył z międzyzdrojskiego molo do wody, a potem wołał o pomoc ■ Tegoroczny Dzień Grecki w Dziwnowie odbywał się tylko pod obeliskiem poświęconym rannym partyzantom greckim i macedońskim - pacjentom przebywającym w szpitalu zarganizowanym na ternie koszar byłej niemieckiej bazy lotnictwa morskiego, stojącym w Parku Miejskim przy ulicy Sienkiewicza. Był nieco skromniejszy od poprzednich z uwagi na pandemię ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■