POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [13.09.2021, 08:16:05] • Międzyzdroje

Nie zawsze jest plażowa pogoda

Nie zawsze jest plażowa pogoda

fot. ikamien.pl

Międzyzdroje, Centrum Handlowe Gryf. Nie zawsze jest słoneczna plażowa pogoda, więc prowiant plażowy trzeba skonsumować.

Tutaj na ławce głodni i spragnieni turyści rozpakowali swoje plecaki i zaczęli ucztę jak w dawnej karczmie. A że byli spragnieni to każdy wyjął swoją flaszeczkę i zaczął popijać. Scena mało gorsząca, ale od czego mamy komórki. Ktoś życzliwy doniósł o fakcie spożywania alkoholu w miejscu publicznym do tego nieprzystosowanym. Sprawny patrol policji natychmiast się zjawił. Jak to się zakończyło, nie wiem. Dyskusja trwała grzecznie i długo.

Nie zawsze jest plażowa pogoda

fot. ikamien.pl

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Piątek [17.09.2021, 13:45:42] • [IP: 83.23.180.***]

DINO Kołczewo już nikt nie nosi maseczek, nawet pracownicy.

Gość • Czwartek [16.09.2021, 10:38:26] • [IP: 37.248.162.***]

Lepiej weźcie się za Ćpunów z nad Żabki na kolejowej co rozprowadzają prochy dla dzieci.

pierwszy kat IV RP • Wtorek [14.09.2021, 09:51:28] • [IP: 37.47.151.***]

Panowie Policjanci. W pawilonie Gryf jest Biedronka dlaczego nie egzekwujecie nakazu zakładania maseczek. Tam dopiero można zarobić. Lepiej doczepić zgredzika.

Gość • Poniedziałek [13.09.2021, 19:16:57] • [IP: 5.173.26.***]

widac że psy sa tylko do szczekania na drugich psuw a w tym czasie mafia robi interesy i nie chodzi o dilerów tylko o tych gnoi w bialych kołnierz ykach co pija szampana w Amber proste jak drut.

Gość • Poniedziałek [13.09.2021, 16:21:39] • [IP: 89.174.73.**]

w mieście nie wolno ale już 100 metrów dalej na promce piją co się da i gdzie się da a policja i inne służby udają że nie widzą. Taka gmina

Gość • Poniedziałek [13.09.2021, 11:26:53] • [IP: 83.20.222.***]

Brak ławek hahaha

Mieszkaniec wyspy Uznam • Poniedziałek [13.09.2021, 10:56:51] • [IP: 188.146.128.***]

Powinni wypisać panowie policjanci nie 100 zł za SPOŻYWANIE alkoholu w miejscu publicznym, ale 500 zł za USIŁOWANIE SPOŻYWANIA. 100 zł to pikuś, ale 500 to już coś.

Gość • Poniedziałek [13.09.2021, 09:50:21] • [IP: 37.248.170.***]

Brak ławek w tym miejscu, łyse trawniki, taka to wizytówka kurortu.Menele jak nie na przystankach wysiadują to okupują tę jedyną ławkę.Ludzie czekający na autobus muszą stać.

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Butik MJW, @ButikMJW, Wolin ul. Mickiewicza 1B. Zaprasza na jesienne nowości. ■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta w Międzyzdrojach ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin . ■ 17 - letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego wybrał się na wieczorną przejażdżkę ulicami Kamienia Pomorskiego. Nie miał uprawnień do kierowania i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Swoją podróż zakończył na latarni ulicznej. Wszystko rozpoczęło się w nocy z wtorku na środę, po północy osobowe audi nie zatrzymało się do policyjnej kontroli. Kierowca auta z nadmierną prędkością wjechał na rondo i chcąc wjechać w ulicę Dziwnowską uderzył w słupki, wjechał w pas zieleni, a następnie uderzył w latarnie uliczną. ■ Tegoroczna kwalifikacja wojskowa na terenie województwa zachodniopomorskiego odbędzie się w okresie do dnia 19 listopada 2021 r., każdego tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych. Kwalifikacja wojskowa na terenie Powiatu Kamieńskiego 27 września do 8 października br. ■ Kuryłło bez wotum zaufania od Rady Miejskiej. Burmistrz Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło jako jedyny włodarz w powiecie kamieńskim nie otrzymał od radnych wotum zaufania. Za udzieleniem poparcia Stanisławowi Kuryłło głosowało jedynie 6 radnych. Aż 8 było przeciw. Jedna osoba była nieobecna ■ Obywatel Czech skoczył z międzyzdrojskiego molo do wody, a potem wołał o pomoc ■ Tegoroczny Dzień Grecki w Dziwnowie odbywał się tylko pod obeliskiem poświęconym rannym partyzantom greckim i macedońskim - pacjentom przebywającym w szpitalu zarganizowanym na ternie koszar byłej niemieckiej bazy lotnictwa morskiego, stojącym w Parku Miejskim przy ulicy Sienkiewicza. Był nieco skromniejszy od poprzednich z uwagi na pandemię ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■