POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [26.01.2021, 23:12:32] • Kamień Pomorski

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i kl. I szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Kamień Pomorski – na rok szkolny 2021/2022.

Od 1 do 26 lutego 2021 roku będzie można złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej. Wnioski składać będą rodzice, których dzieci nie uczęszczały do przedszkola/oddziału przedszkolnego lub jeżeli rodzic chciałby zmienić przedszkole, do którego uczęszcza dziecko.

Rodzice, których dzieci uczęszczają do danego przedszkola/oddziału przedszkolnego i chcą, aby dzieci w dalszym ciągu tam uczęszczały, do 1 lutego 2021 roku składają w tej placówce deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego.

Od 1 marca 2021r. do 6 kwietnia 2021r. w szkole podstawowej, w obwodzie której mieszka dziecko mające w roku szkolnym 2021/2022 rozpocząć naukę w kl. I, należy złożyć wniosek (na druku ustalonym przez szkołę) o przyjęcie dziecka do tej szkoły.

Zarządzeniem nr 10/2021 z dnia 19 stycznia 2021 r. Burmistrz Kamienia Pomorskiego ustalił harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas I w szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Kamień Pomorski – na rok szkolny 2021/2022.

Harmonogramy czynności w postępowaniach rekrutacyjnych, wzór wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego oraz kryteria przyjęć do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych i kl. I szkół podstawowych można pobrać ze stron internetowych lub osobiście w poszczególnych placówkach.

Pliki do pobrania: na stronie: kamienpomorski.pl/strona/rekrutacja-do-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych

Do przedszkola / oddziału przedszkolnego:

1. Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkola / oddziału przedszkolnego,
2. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola / oddziału przedszkolnego,
3. Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych,
4. Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Do klasy I szkoły podstawowej:

1. Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do kl. I szkoły podstawowej,
2. Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych szkół podstawowych,
3. Kryteria, wraz z liczbą punktów i dokumentami niezbędnymi do potwierdzenia tych kryteriów w postępowaniu uzupełniającym do klasy I szkoły podstawowej prowadzonej przez gminę Kamień Pomorski.

źródło: kamienpomorski.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dzisiaj w południe 4 marca 2021 r. w wieku 75 lat, w 50 roku kapłaństwa, zmarł Ksiądz Prałat Kanonik doktor podporucznik Marian Jan Wittlieb, od 23 lat proboszcz parafii pw. św. Piotra Apostoła w Międzyzdrojach ■ Samochód osobowy wpadł do cieśniny Dziwnej w Dziwnowie. W środku były 4 osoby. Dzieci miały 3 i 7 lat. Kobieta 37 lat, a mężczyzna 41 lat ■ W województwach północnych oraz lokalnie na obszarze kraju w godzinach porannych prognozowane są mgły ograniczające widzialność poniżej 200-400 m, lolanie osadzajądze szadź ■ Czy WPN wprowadzi opłaty za wstęp na plaże? Mieszkańcy zaniepokojeni. Poseł Artur Łącki interweniował. Jest odpowiedź Ministerstwa ■ W centrum Międzyzdrojów przy ulicy Zwycięstwa zapalił się hotel. Pożar wybuchł w środowy poranek, około godziny 7:00. Ogień pojawił się w jednym z pokoi na 3 piętrze. Konieczna była ewakuacja 14 osób, głównie pracowników, którzy mieli się zająć planowaną rozbiórką obiektu. Na ulicę Zwycięstwa szybko przyjechała straż i opanowała pożar i na szczęście nie doszło do rozprzestrzenia się ognia. ■ Akcja „Bezdomni”- nie bądźmy obojętni na ich los. Jeżeli zauważymy osobę narażoną na wychłodzenie, podejdźmy i zapytajmy, czy potrzebuje ona pomocy, a następnie, jeżeli osoba wymaga pomocy, zadzwońmy na telefon alarmowy 112. Telefon odbierze operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego, który po krótkim wywiadzie zadysponuje na miejsce odpowiednie służby. Czasami zaledwie jeden telefon może uratować ludzkie życie. Apelujemy do mieszkańców o pomoc, jeśli widzą Państwo osobę bezdomną lub śpiącą na dworze, a z różnych powodów nie chcą Państwo podejść i sprawdzić czy osoba ta potrzebuje pomocy należy jak najszybciej zawiadomić Policję. Każda taka informacja zostanie sprawdzona. Natychmiast na miejsce skierowany zostanie patrol i jeżeli będzie taka potrzeba funkcjonariusze odwiozą osobę do szpitala, ogrzewalni lub w miejsce dla niej bezpieczne ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■