POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.01.2021, 01:11:14] • zachodniopomorskie

Ruszyły zapisy na studia magisterskie na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie

Ruszyły zapisy na studia magisterskie na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie

fot. Organizator

22 kierunki na 9 wydziałach – ruszyły zapisy na studia magisterskie na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.

Od 11 stycznia do 16 lutego kandydaci na studia mogą poprzez Internetowy System Rekrutacji (ISR) zapisać się na wybrane przez siebie kierunki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia. Ogłoszenie list kandydatów przyjętych na ZUT odbędzie się 26 lutego.

Wyobraź sobie studia i wybierz swój wymarzony kierunek

Studia magisterskie poszerzają horyzonty absolwentów studiów inżynierskich i licencjackich. Zapewniają możliwość zdobycia kolejnych specjalizacji oraz uprawnień zawodowych, są dużym atutem na rynku pracy, otwierają drzwi do dalszego rozwoju naukowego.

W ofercie studiów stacjonarnych znalazły się 22 kierunki studiów m.in.: kynologia, ekonomia, elektrotechnika, informatyka, inżynieria transportu, architektura krajobrazu, technologia żywności i żywienia człowieka, transport oraz technologia chemiczna.

Natomiast w formie niestacjonarnej, od semestru letniego będzie można podjąć studia na trzech kierunkach: biotechnologia, kynologia oraz zootechnika.

Na studia drugiego stopnia może być przyjęta osoba, która posiada dyplom ukończenia studiów - inżynierskich, licencjackich, magisterskich. Szczegółowe informacje nt. oferty kształcenia, zasad rekrutacji, terminów oraz wymaganych dokumentów znajdują się na stronie zut.edu.pl w zakładce dla kandydata.

www.zut.edu.pl/rekrutacja/rekrutacja-20202021-semestr-letni/aktualnosci/article/rekrutacja-na-studia-ii-stopnia-start-11-stycznia.html

Mateusz Lipka
Rzecznik prasowy ZUT
Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Sobota [16.01.2021, 02:58:41] • [IP: 37.248.160.***]

No bardzo wyszukane te kierunki. Biotechnologia czyli dziedzina wyciągania kasy z naiwniaków, kynologią - żywienie psów (świat zwariował) oraz zootechnika. Już widzę ten bajer. No wiesz mała, ja jestem magistrem zootechniki, znam się na robieniu lewatywy koniom.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Akcja „Bezdomni”- nie bądźmy obojętni na ich los. Jeżeli zauważymy osobę narażoną na wychłodzenie, podejdźmy i zapytajmy, czy potrzebuje ona pomocy, a następnie, jeżeli osoba wymaga pomocy, zadzwońmy na telefon alarmowy 112. Telefon odbierze operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego, który po krótkim wywiadzie zadysponuje na miejsce odpowiednie służby. Czasami zaledwie jeden telefon może uratować ludzkie życie. Apelujemy do mieszkańców o pomoc, jeśli widzą Państwo osobę bezdomną lub śpiącą na dworze, a z różnych powodów nie chcą Państwo podejść i sprawdzić czy osoba ta potrzebuje pomocy należy jak najszybciej zawiadomić Policję. Każda taka informacja zostanie sprawdzona. Natychmiast na miejsce skierowany zostanie patrol i jeżeli będzie taka potrzeba funkcjonariusze odwiozą osobę do szpitala, ogrzewalni lub w miejsce dla niej bezpieczne ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■