POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [21.11.2020, 13:35:11] • Polska

Rząd otwiera galerie handlowe. Restauracje, kina nadal zamknięte

Rząd otwiera galerie handlowe. Restauracje, kina nadal zamknięte

Świnoujście galeria Corso( fot. Andrzej Ryfczyński )

Od 28 listopada, rząd zdecydował, że otwarte zostaną galerie handlowe. Jak podkreślił premier Mateusz Morawiecki w trakcie sobotniej konferencji prasowej mają one działać w najwyższym reżimie sanitarnym. Zamknięte do 27 grudnia nadal pozostają restauracje, kina, teatry oraz. siłownie. Do szkół nie pójdą także uczniowie. Morawiecki zapowiedział, że do 23- 24 grudnia zamknięte będą szkoły. Co z przyszłorocznymi feriami zimowymi? Te mają zostać skumulowane w jednym czasie, między 3 a 17 - 18 stycznia.

Co ze Świętami Bożego Narodzenia? Rząd rekomenduje spędzenie tegorocznych świąt w gronie najbliższych osób, tych z którymi mieszkamy. Nie zalecane są wyjazdy, co więcej możliwe, że zostaną wprowadzone rozwiązania prawne, które umożliwią wprowadzenie ograniczeń w przemieszczaniu się. - Proszę nie planować żadnych wyjazdów, żadnych nart w Austrii czy we Włoszech - podsumował premier.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Niedziela [22.11.2020, 18:39:59] • [IP: 37.47.179.***]

Szczepionka jest genetycznie zmodyfikowana. RNA. Producent nie odpowiada za powikłania.. Naprawdę chcecie się szczepić?

Gość • Niedziela [22.11.2020, 12:39:21] • [IP: 83.23.134.***]

Jednym słowem zbliżają się czterej jeźdźcy apokalipsy.

Gość • Sobota [21.11.2020, 17:35:34] • [IP: 5.173.169.**]

Oczywiście, szczepionki są dopiero w fazie badań klinicznych, a do producji jeszcze trochę. Nikt oprócz naszego rządu nie planuje już masowych szczepień. Jasne że nie będzie ich ani w obiecanym grudniu, ani w styczniu ani nawet w lutym... Kłamią i oszukują. Testów sie prawie nie robi, zakażeń jest o wiele, wiele więcej niż się podaje. W służbie zdrowia katastrofa, ale dla rządu jest super. Trudne czasy. Każdy musi dbac o siebie i najbliższych.

Gość • Sobota [21.11.2020, 14:50:48] • [IP: 37.249.226.**]

Fajnie -- Święta w gronie najbliższych osób, tych, z którymi mieszkamy. Kolejne Święta samotne, bo mieszkam sama, a najbliżsi są w innych miejscowościach. Zamykają, otwierają, obiecują już w styczniu szczepionki. Mieszają tym narodem, jak w ulęgałkach -- to świadczy, o tym, że się pogubili, bo w zasadzie nic na dobre nie idzie. Uważam, że te szczepionki to -- kaktus na dłoni, obiecane, tak dla uspokojenia emocji.

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W ciągu dnia na zachodzie kraju prognozowane są upały - temperatura maksymalna wzrośnie do około 31°C/33°C. ■ Informujemy, że od 15 czerwca 2021 (wtorek) zaczynają obowiązywać w miejscowościach Gminy Dziwnów opłaty za parkowanie. Tzw. Strefa Płatnego Parkowania oraz Opłaty Parkingowe na Parkingach Miejskich, będą obowiązkowe w okresie sezonu letniego, tj. od 15 czerwca do 15 września 2021 roku. ■ Straż pożarna i policja na Piastowej w Kamieniu Pomorskim. W mieszkaniu były zwłoki Policja, a następnie straż pożarna przyjechały na ulicę Piastową w Kamieniu Pomorskim. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki mężczyzny. Służby na miejsce przyjechały po zgłoszeniu dotyczącym braku kontaktu z mężczyzną. Nie odbierał telefonu i nie otwierał drzwi. Zaniepokojony znajomy wezwał policję. Niestety policjantom także nie udało się nawiązać kontaktu z mężczyzną. Funkcjonariusze na miejsce wezwali strażaków. Ci dostali się do mieszkania, w środku okazało się, że na pomoc było już za późno. W środku ujawniono zwłoki 57 - letniego mężczyzny. Jak udało nam się ustalić przyczyną zgonu było zatrzymanie krążenia. Do zdarzenia doszło w piątek, 4 czerwca po godzinie 20:00. ■