POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [17.10.2020, 21:48:14] • Dziwnów

Ostatni bieg VI edycji DLB

Ostatni bieg VI edycji DLB

fot. Organizator

W sobotę, podczas strug padającego deszczu, odbył się ostatni bieg VI edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Bezapelacyjnie zwyciężył w nim Łukasz Szymański z Pobierowa, uzyskując czas 35,10 min, drugi linię mety minął Piotr Stępień (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) -37,48 min, trzeci Przemysław Troszczyński (Bracia Troszczyńscy Łukęcin) – 38,00. Najszybszą kobietą została Dorota Kowalska (KB Kamień Pom.)-42,49 min., która na mecie wyprzedziła Weronikę Bysiak (Kamień Pom.)- 44,23 min. i Barbarę Wojciechowską (Międzywodzie) – 45,57 min. Jak zawsze dużą pomoc techniczną otrzymaliśmy od strażaków OSP Dziwnów. Podziękowania kierujemy do Sylwii Kruszewskiej -Cieślak, Włodzimierza Hewelta i Cezarego Wieczorka. Za tydzień, 24 października, podsumowanie VI edycji DLB. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich, którzy choć raz wystartowali w naszych biegach, na uroczystość wręczenia wyróżnień. Spotkamy się w OW „Marena” w Międzywodziu.

W programie: 10.00 bieg zakończenia DLB, 11.00 podsumowanie VI edycji DLB, wręczenie nagród i podziękowań, Spotkanie przy ognisku.

Ostatni bieg VI edycji DLB

fot. Organizator

VI edycja DLB odbyła się dzięki grantom Urzędu Marszałkowskiego: Program Społecznik 2019- 2021 i dotacji Urzędu Miejskiego w Dziwnowie. Wsparli nas również sponsorzy, o których napiszemy po podsumowaniu imprezy.

Ostatni bieg VI edycji DLB

fot. Organizator

Wyniki w kategoriach wiekowych:
K1 Lena Dąbkowska (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) -52,54 min
K2 Weronika Bysiak (Kamień Pom.)- 44,23 min
K3 Marta Celoch (Kamień Pom.)- 49,12 min
K5 Dorota Kowalska (KB Kamień Pom.) – 42,49 min
M1 Igor Dąbkowski (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) -44,15 min
M3 Łukasz Szymański ( Pobierowo)- 35,10 min
M4 Piotr Stępień (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) -37,48 min
M5 Zdzisław Kowalski (KB Kamień Pom.) – 41,07 min
M6 Jan Wolf (KB Kamień Pom.) – 51,03 min

Ostatni bieg VI edycji DLB

fot. Organizator

Jerzy Janawa LUKS „Bałtyk” Dziwnów


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! Jak informuje GDDKiA maszyna TBM zdołała już wydrążyć 330 metrów świnoujskiego tunelu. Zamontowanych zostało ponad 200 pierścieni obudowy. ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Dziesięć organizacji apeluje do Premiera Morawieckiego: kody PKD nie mogą być wyznacznikiem pomocy dla przedsiębiorców Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie kolejny raz apeluje do Premiera Mateusza Morawieckiego i Rządu RP o wycofanie się z krzywdzącego przedsiębiorców kryterium kodów PKD jako czynnika uzależniającego wsparcie. Postulujemy, by to spadek przychodów – jako najbardziej obiektywny czynnik – był wyznacznikiem, które firmy potrzebują wsparcia. Sygnatariuszami listu są instytucje gospodarcze, które podobnie jak Izba uważają, że przedsiębiorcom w obliczu TRZECIEGO lockdownu należy się pomoc i wsparcie. ■ Międzyzdroje - rusza przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn. „przebudowa drogi ul. Głównej w m. Lubin wraz z odcinkiem drogi ul. Turkusowej w m. Wapnica wraz z sieciami” ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Pacjenci covidowi mają osobny telefon Rodziny pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie mogą odwiedzać swoich bliskich w szpitalu w Kamieniu Pomorskim. Możliwa jest jedynie wizyta księdza. - U pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie ma odwiedzin, ale na życzenie pacjenta bądź rodziny pacjenta możliwa jest wizyta księdza - informuje Agnieszka Borzęcka ze szpitala św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim. Jak hospitalizowani mogą się kontaktować z rodziną? Na oddziale covidowym jest oddzielny numer telefonu ( 729 058 397 ) przeznaczony tylko dla pacjentów zakażonych Covid-19. Przez telefon można też prowadzić videorozmowy. ■