POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [16.10.2020, 21:17:50] • Międzyzdroje

Nowe atrakcyjne miejsce na dziecięcej mapie Międzyzdrojów - już otwarte! Zobacz film!

Nowe atrakcyjne miejsce na dziecięcej mapie Międzyzdrojów - już otwarte! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" Janusz Korczak. W piątek 16 października 2020 r. o godz. 13.00 odbyło się uroczyste otwarcie nowego placu zabaw w Międzyzdrojach - wejście od ul. Przy Wodociągach, z udziałem dzieciaków ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz maluszków z rodzicami i opiekunami.



To radosne święto dla naszych najmłodszych. Kolorowy i bezpieczny sprzęt, zlokalizowany na placu zabaw, pozwoli dzieciom urozmaicić czas kontaktu z rówieśnikami, a rodzicom chwilę wytchnienia w otoczeniu przyrody.

Nowe atrakcyjne miejsce na dziecięcej mapie Międzyzdrojów - już otwarte! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Wykonawca: Apis Polska sp. z o o. o. przekazał na ręce Burmistrza Mateusza Bobka dodatkowe urządzenie do zamontowania, w ramach dobrej współpracy. Były również konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Apis Polska sp o.o.

Nowe atrakcyjne miejsce na dziecięcej mapie Międzyzdrojów - już otwarte! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Drogie dzieci! Korzystajcie jak najwięcej, cieszcie się zabawą i beztroskim dzieciństwem.

Nowe atrakcyjne miejsce na dziecięcej mapie Międzyzdrojów - już otwarte! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Miłej zabawy! Zapraszamy!

Nowe atrakcyjne miejsce na dziecięcej mapie Międzyzdrojów - już otwarte! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Nowe atrakcyjne miejsce na dziecięcej mapie Międzyzdrojów - już otwarte! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Referat Promocji, Oświaty i Kultury
UM Międzyzdroje


Zaktualizowano: Sobota [17.10.2020, 13:00:57]

komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Sobota [17.10.2020, 17:36:43] • [IP: 83.23.189.***]

"Zostań w domu"

Gość • Sobota [17.10.2020, 17:18:07] • [IP: 46.76.124.***]

Szkoda, że zawsze i wszędzie jest jad. Podziwiam ludzi, którzy pomimo to nadal chcą coś robić i nie tracą pogody ducha. A plac zabaw jest świetny!! Cokolwiek byście tu nie pluli, to tego faktu nie zmienicie. Zresztą to nie dla was a dla dzieci, a one są zachwycone 😀

Gość • Sobota [17.10.2020, 15:59:17] • [IP: 83.19.189.**]

im zawszę się mleko rozlewa. Ciekawe jak tam parkingi ? A parkin przy ul Krótkiej jest legalny??

Mieszkaniec Gminy • Sobota [17.10.2020, 12:52:12] • [IP: 37.248.209.**]

Architekta Międzyzdroje już nie mają i chyba to nie jest zaskoczenie🙄?? Ponoć jest nowy rzecznik?? Przy rozpatrywaniu dominanty może kolejny raz usłyszymy słowa, ale zdania nie zmienia😂..?? A za jakiś czas mleko sie juz wylało i nie ma co roztrząsać... trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość 😭..??

Gość • Sobota [17.10.2020, 11:11:08] • [IP: 94.254.226.**]

Jedna z obietnic wyborczych tej grupy."radnych"-STOP WYSOKIEJ ZABUDOWIE. Czy to ma dotyczyć tylko zwyklych mieszkańców a inni maja zgode władz??. Ciekawe po co architek miejski jest ??. Czy prawdą jest ze mamy nowy nabytek w urzedzie czyli kolejny pracownik.??..

Gość • Sobota [17.10.2020, 11:03:52] • [IP: 94.254.212.*]

Nic nie PRZYKRYWA wręcz przeciwnie ukazują twoja zgryzotę, małostkowość, niską samoocenę. Brawo dla Placu Zabaw:)

Gość • Sobota [17.10.2020, 10:53:38] • [IP: 83.20.224.**]

Piękny plac zabaw !Brawo!

Gość • Sobota [17.10.2020, 10:41:09] • [IP: 31.0.86.***]

Ciekawe, czy szykuje się dominatnta na promenadzie na 10 pięter, co niektórzy radni ponoć zachwyceni??

Gość • Sobota [17.10.2020, 09:15:05] • [IP: 94.254.232.***]

Miło że plac zabaw wybudowano, ale ten jest zwyczajny jak setki innych. Poprzedni dla dzieci był kosmicznie sportowy.

Gość • Sobota [17.10.2020, 08:20:58] • [IP: 5.173.144.***]

Wow !! Cud !! My mieszkańcy jesteśmy dumni z tak poważnej inwestycji w naszym mieście, gdzie telewizja, wywiady ?? !! Rado naszą i burmistrzu działanie wspaniałe jak nasz rząd, ciekawe co ma przykryć ta pokazówka?

Gość • Sobota [17.10.2020, 07:45:42] • [IP: 31.0.86.***]

Teraz to już trochę za zimno

Gość • Sobota [17.10.2020, 07:18:59] • [IP: 83.23.138.***]

Czy przy promenadzie, gdzie był plac zabaw, będzie po obecnie prowadzonych tam pracach ?

Gość • Piątek [16.10.2020, 23:02:16] • [IP: 31.0.121.**]

do boju vineto Wolin na 6 do zera dla vinety WOLIN a zero dla Bobolic Zmiażdżyć te Bobolice.

Oglądasz 1-13 z 13
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! Jak informuje GDDKiA maszyna TBM zdołała już wydrążyć 330 metrów świnoujskiego tunelu. Zamontowanych zostało ponad 200 pierścieni obudowy. ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Dziesięć organizacji apeluje do Premiera Morawieckiego: kody PKD nie mogą być wyznacznikiem pomocy dla przedsiębiorców Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie kolejny raz apeluje do Premiera Mateusza Morawieckiego i Rządu RP o wycofanie się z krzywdzącego przedsiębiorców kryterium kodów PKD jako czynnika uzależniającego wsparcie. Postulujemy, by to spadek przychodów – jako najbardziej obiektywny czynnik – był wyznacznikiem, które firmy potrzebują wsparcia. Sygnatariuszami listu są instytucje gospodarcze, które podobnie jak Izba uważają, że przedsiębiorcom w obliczu TRZECIEGO lockdownu należy się pomoc i wsparcie. ■ Międzyzdroje - rusza przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn. „przebudowa drogi ul. Głównej w m. Lubin wraz z odcinkiem drogi ul. Turkusowej w m. Wapnica wraz z sieciami” ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Pacjenci covidowi mają osobny telefon Rodziny pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie mogą odwiedzać swoich bliskich w szpitalu w Kamieniu Pomorskim. Możliwa jest jedynie wizyta księdza. - U pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie ma odwiedzin, ale na życzenie pacjenta bądź rodziny pacjenta możliwa jest wizyta księdza - informuje Agnieszka Borzęcka ze szpitala św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim. Jak hospitalizowani mogą się kontaktować z rodziną? Na oddziale covidowym jest oddzielny numer telefonu ( 729 058 397 ) przeznaczony tylko dla pacjentów zakażonych Covid-19. Przez telefon można też prowadzić videorozmowy. ■