POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [14.09.2020, 21:04:56] • Kołczewo

Niedokończona historia rozłączonego rodzeństwa

Niedokończona historia rozłączonego rodzeństwa

fot. archiwum rodzinne

Pani Lidia wychowywała się w przekonaniu, że jest jedynaczką a rodzice są jej biologicznymi krewnymi. W tym roku dowiedziała się, że tak nie jest. Teraz szuka nieznanej siostry bliźniaczki. Swoją historię udostępniła na FB.

-Nazywam się Lidia Folaron po mężu. W lipcu tego roku dowiedziałam się, że byłam adoptowana w wieku ok 2 miesięcy. Całe życie wychowywana w przekonaniu, że jestem jedynaczką. Po śmierci mamy adopcyjnej okazało się, że mam siostrę bliźniaczkę oraz starszego brata. Od tego momentu rozpoczęłam poszukiwania rodzeństwa. Brata odnalazłam. Poczyniłam dalsze kroki w uzyskaniu aktu zupełnego oraz uzyskaniu dostępu do akt sądowych swojej adopcji.

Niedokończona historia rozłączonego rodzeństwa

fot. archiwum rodzinne

Teraz najbardziej zależy mi na odszukaniu siostry bliźniaczki, najprawdopodobniej jednojajowej, czyli musimy być do siebie bardzo podobne. W dniu 30.10.1971 roku w Świnoujściu urodziły się wraz ze mną, tylko 4 dziewczynki.

Niedokończona historia rozłączonego rodzeństwa

fot. archiwum rodzinne

Wszystkich będących w grupie Łączymy Więzi ,proszę o przekazywanie, udostępnianie mojego postu. Siostra może być wszędzie, prawdopodobnie na terenie Polski. Jaka rodzina ją adoptowała, na ten moment nie wiem. Ale będę szukać. Nie spocznę na tym. Tak bardzo bym chciała ją zobaczyć . Nie da się tego wyrazić słowami. Dziękuję z góry wszystkim, którzy mi pomogą w poszukiwaniach - pisze pani Lidia.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Środa [16.09.2020, 08:39:29] • [IP: 77.114.27.**]

Siostry się odnalazły.

PITER • Wtorek [15.09.2020, 23:18:45] • [IP: 92.24.59.***]

ŻYCZE TEJ PANI ŻEBY SIOSTRE ODNALAZŁA BYŁO BY WSPANIAŁE SPOTKANIE PO TYLU LATACH

Gość • Wtorek [15.09.2020, 21:20:08] • [IP: 83.20.221.**]

Nie powinno się rozdzielac rodzenstw to nie humanitarne A po drugie jak sie odnajdą sami zadecydują czy chcą utrzymywać kontakt. A ta pani już odnalazła siostrę 😉

GośćJoanna • Wtorek [15.09.2020, 19:58:02] • [IP: 83.20.102.**]

Życzę Pani i siostrze abyście sie spotkały i zawarły przyjażń na długie lata. Powodzenia

Gość • Wtorek [15.09.2020, 18:42:17] • [IP: 5.173.136.***]

Do Gościa z 12:46:21 No właśnie autorka nie wie, czy siostra będzie chciała Ją poznać. Jeśli nie, to pewnie sobie odpuści i uszanuje, ale cholera, niech próbuje. Nie wszyscy muszą mieć taki tok myślenia jak Ty. O jakiej harmoni mówisz? Tak jak autorka nie wiesz, na Kogo się trafi. A nóż widelec siostra również szuka rodzeństwa? Trochę empatii. Zamiast życzyć powodzenia, to najlepiej skreślić nadzieję na starcie, co?

Gość • Wtorek [15.09.2020, 12:46:21] • [IP: 31.0.24.**]

kobieto daj sobie spokoj, skad mozesz wiedziec ze ta osoba chce tego?po co zaklocac jej spokoj.ja tez jestem adoptowana i w zaden sposob nie jestem zainteresowana tym by odnajdowac teraz mi obce rodzenstwo i zaburzac im harmonie zycia i spokoju.nic na sile.ci co pisza rozne nieprzychylne komentarze byloby lepsze aby patrzyli w swoje tzw.podworko a nie zagladali w inne.lepiej byc adoptowanym w dobrej rodzinie anizeli zyc w poniewierce w tzw dobrej katolickiej.nikt nie zna przyczyn tak podjetych decyzji i wara od tego rodzaju komentarzy dlaczego to zrobili.

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W ciągu dnia na zachodzie kraju prognozowane są upały - temperatura maksymalna wzrośnie do około 31°C/33°C. ■ Informujemy, że od 15 czerwca 2021 (wtorek) zaczynają obowiązywać w miejscowościach Gminy Dziwnów opłaty za parkowanie. Tzw. Strefa Płatnego Parkowania oraz Opłaty Parkingowe na Parkingach Miejskich, będą obowiązkowe w okresie sezonu letniego, tj. od 15 czerwca do 15 września 2021 roku. ■ Straż pożarna i policja na Piastowej w Kamieniu Pomorskim. W mieszkaniu były zwłoki Policja, a następnie straż pożarna przyjechały na ulicę Piastową w Kamieniu Pomorskim. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki mężczyzny. Służby na miejsce przyjechały po zgłoszeniu dotyczącym braku kontaktu z mężczyzną. Nie odbierał telefonu i nie otwierał drzwi. Zaniepokojony znajomy wezwał policję. Niestety policjantom także nie udało się nawiązać kontaktu z mężczyzną. Funkcjonariusze na miejsce wezwali strażaków. Ci dostali się do mieszkania, w środku okazało się, że na pomoc było już za późno. W środku ujawniono zwłoki 57 - letniego mężczyzny. Jak udało nam się ustalić przyczyną zgonu było zatrzymanie krążenia. Do zdarzenia doszło w piątek, 4 czerwca po godzinie 20:00. ■