POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [02.08.2020, 16:38:17] • Międzyzdroje

Brawurowa jazda na wiadukcie w Międzyzdrojach?

Brawurowa jazda na wiadukcie w Międzyzdrojach?

fot. ikamien.pl

Na wiadukcie DK 3 w Międzyzdrojach zabrakło miejsca dla krzepkich kierowców.

W niedzielę po godzinie 14:00 na wiadukcie przy Międzyzdrojach na DK 3 doszło do wypadku dwóch srebrnych osobówek. Na miejsce przybyły służby ratunkowe. W karetkach znalazły się 3 poszkodowane osoby.

Brawurowa jazda na wiadukcie w Międzyzdrojach?

fot. ikamien.pl

Podczas wykonywania zdjęć nasz fotoreporter został obrzucony niecenzuralnymi okrzykami. Policjanci prowadzący czynności na miejscu zdarzenia nie reagowali na takie zachowanie mężczyzny.

Brawurowa jazda na wiadukcie w Międzyzdrojach?

fot. ikamien.pl

Nasz fotoreporter był na poboczu za barierkami poza miejscem wypadku. W tym miejscu dozwolona prędkość wynosi 40 k/h.

Czekamy na więcej informacji od rzecznik policji i pogotowia.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Środa [05.08.2020, 10:50:17] • [IP: 77.10.21.***]

Ten debil swego fakulca skierował w stronę pani policjantki, a to powinno być napiętnowane i to ostro.

Gość • Środa [05.08.2020, 10:01:52] • [IP: 87.78.116.*]

Ta cala sprawa smierdzi, co wyprzedzali sie? Wyscig? Gonili sie? Ciekawy jestem, czy sie dowiemy o co chodzi..

Ewa • Wtorek [04.08.2020, 22:39:05] • [IP: 94.254.136.***]

Po pierwsze gdzie są administratorzy strony, że komentarze w bardzo wymowny sposób hejtujące nie są moderowane? Po drugie, jeżeli ktoś uczestniczący w KOLIZJI (to nie był nawet wypadek) nie życzy sobie aby jego wizerunek nawet zablurowany był gdziekolwiek umieszczany, jakie prawo ma „pan reporter” aby umieszczać takie zdjęcia? Na miejscu nota bene mojego znajomego zgłosiłabym sprawę do prawnika aby osoby umieszczające takie komentarze jak poniżej wiedziały ze w sieci nie są anonimowe a „pan reporter” jeżeli jest proszony o nie robienie zdjęć, powinien jako człowiek (mam nadzieje) inteligentny uszanować decyzje osoby uczestniczącej w kolizji. Ludzie szanujmy się nawzajem bo nie wiemy czy jutro nie będziemy w takiej samej sytuacji, a do osób które naprawdę nie wiedza co zrobić z nadmiarem czasu i energii niech pojadą do schroniska dla zwierząt czy innej instytucji potrzebującej wolontariuszy i zrobią coś dobrego.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 21:32:16] • [IP: 5.174.176.***]

DO : Eryk • Niedziela [02.08.2020, 20:57:54] • [IP: 83.20.204.**]A co, może tobie cymbale podać jeszcze adres i numer konta w banku...Skąd się biorą takie puste łby?...🍵🍵🍵

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 22:50:50] • [IP: 167.114.102.***]

Jaki cieć. To na bank ten chłopiec, który niestandardowo korzysta z narządów płciowych.

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 21:41:58] • [IP: 95.41.167.**]

Auto stoi na olx za 1650 zł taki kozak

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 19:46:39] • [IP: 77.88.191.**]

O zesz kurła panie astra za 2 koła, prestisz jak ta lala 😂 gość z fakiem myśli ze jest wypas a wiochmen z niego czystej krwi, taki wiochmen referencyjny 😂

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 16:38:54] • [IP: 188.146.183.***]

to ten słynny macher bokiem leciał? jakby tam stało dziecko, już by pokazywał pod celą ;)

Gość KTM • Poniedziałek [03.08.2020, 16:12:26] • [IP: 109.40.130.**]

Bosze ludzie skąd w was tyle nienawiści i braku kultury ?😂pojęcia nie macie kto był sprawca kolizji i co było powodem przyczyna całego zajścia swoimi komentarzami i brakiem kultury właśnie sami pokazujecie ze jesteście Januszami i internetowymi Piz...mi😂😂pozdrawiam wszystkich najmądrzejszych zjebanych buraków 😂😂😂

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 14:05:49] • [IP: 46.169.7.***]

prawo jazdy zabrać

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 14:02:32] • [IP: 83.20.218.**]

DO IP;185.225.19*** 23:19:02, biale czapki nosza, chlopaki i dziwczyny w calej Polsce pracujacy w, wydziale drogowym.

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 11:03:52] • [IP: 37.47.189.***]

Tyle panu wchodzi jak to sie kiedys do takich gadalo.dobrze burakowi.

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 08:23:10] • [IP: 185.210.36.***]

sprawca pokazuje fakulca a policja nic nie widzi A zdjęcie i ujęcie super

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 07:49:15] • [IP: 83.23.227.***]

Ten w tych czerwonych gaciach to pewnie jakiś pobratymiec Lichockiej

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 06:29:52] • [IP: 188.146.185.***]

Pewnie był po narkotykach. Ciekawe czy mieli test na obecność narkotyków? Tak pobudzeni z takim zachowaniem podczas jazdy mieli problem oceny szerokości jezdni i prędkości. Widać efekt. Chyba że zając tam wyskoczył i trzeba było ominąć.

Qrczak • Poniedziałek [03.08.2020, 02:50:40] • [IP: 37.47.164.**]

Ten ćwok pokazuje jake WIELKIE jest jego przyrodzenie. Buraku śmiejemy się z ciebie hahahahaha

Gość • Niedziela [02.08.2020, 23:57:51] • [IP: 37.47.138.***]

pajac ubrany na w barwy narodowe to jakis cw..el je...y niech se ten palec wsadzi w dupę a puzniej do paskudnej gęby popie..doleniec!

• Niedziela [02.08.2020, 23:19:02] • [IP: 185.225.19.***]

Przecież białe czapki w policji noszą same dziewczyny

Gość • Niedziela [02.08.2020, 22:14:59] • [IP: 37.47.140.***]

Brawo Panie Redaktorze, dzięki za pokazywanie kuriozalnych sytuacji na drodze oraz patologii mafii 3 kubkowej naciągającej bezkarnie turystów w samym sercu Międzyzdrojów przy dużej bezradności władz.

Ramzes III • Niedziela [02.08.2020, 21:48:02] • [IP: 83.20.228.***]

Widać od razu że typ rozumem nie grzeszy pewnie pokazywał jeszcze kierunkowskaz jadąc po wiadukcie

Gość • Niedziela [02.08.2020, 21:42:55] • [IP: 89.174.73.**]

Co za zachowanie? Świadczy o poziomie tej osoby. Słusznie, że dziennikarze pokazują takie zdarzenia. Co by było gdyby rowerzysta poruszał się tym odcinkiem drogi? Trochę wyobraźni

Gość • Niedziela [02.08.2020, 21:37:01] • [IP: 188.146.185.***]

Ten pajac pokazuje palec policjantowi że mu gzik coś zrobi, a za uszkodzenia pokryje ubezpieczyciel, to znaczy my wszyscy z opłat. Może mu naskoczyć policjant, dziennikarz, ktokolwiek. A może to policjanci po cywilu na urlopie? Ale skoro posłanka w sejmie może pokazywać, to takiemu też wolno. Robi się bezprawie.

Gość • Niedziela [02.08.2020, 21:27:23] • [IP: 31.0.33.**]

Byznesmeni z promenady od frytek na spalonym tłuszczu który myśli że wszystko może, władze samorządowe takie patologie hoduja, policja zresztą też nie reagując na łamanie prawa i efekt gotowy

Gość • Niedziela [02.08.2020, 21:19:24] • [IP: 95.41.9.**]

ten palec to se baranie w dupe włóz

Eryk • Niedziela [02.08.2020, 20:57:54] • [IP: 83.20.204.**]

Dlaczego pisząc to każdy jest anonimowy. A co jeśli wam by się tak przydarzyło. Zastanówcie się trochę ludzie.

Oglądasz 1-25 z 37
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W drugiej części dnia, lokalnie na obszarze kraju, możliwe są pojedyńcze burze z opadami przelotnymi deszczu o wydajności do 20 mm/m2 ■ UPAŁY - Stopień zagrożenia 2: Prognozuje się upały, temperatury powietrza w ciągu dnia osiągać będą do 30°C/33°C, zaś w nocy 18°C/21°C ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■ Informacja o odkomarzaniu. Burmistrz Międzyzdrojów, informuje że w dniu tj. 27.07.2020 r. od godziny 20:00 odbędzie się odkomarzanie terenów publicznych. Zalecane jest zachowanie stosownej odległości i omijanie terenów w trakcie wykonywanego odkomarzania. Za utrudnienia przepraszamy. Kierownik Referatu Ochrony Środowiska Ewa Sulicka-Scholz ■ Mężczyzna ugodzony nożem w centrum Dziwnowa. Młody mężczyzna zaatakował nożem 22 latka przed sezonową restauracją Chatą Rybaka w Dziwnowie. Poszkodowany został cztery razy ugodzony nożem. Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do Gryfickiego szpitala. Grupa mieszkańców siedziała w restauracji i po godzinie 2 przyszło dwóch turystów którzy byli prawdopodobnie ostro naćpani. 22 latek wraz z kolegą wyszedł na zewnątrz no i od słowa do słowa wyszła kłótnia prawdopodobnie z turystami. Jeden z nich zadał ciosy najpierw nożem w plecy następne 3 ciosy w klatkę piersiową. Poszkodowany bronił się rękami przed ostatnim ciosem. Sprawcy uciekli, przyjechała szybko policja i karetka. Poszkodowany został przetransportowany do Gryfic. Poszkodowany mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ma rany kłute. Na szczęście przeżył. Trwają poszukiwania sprawcy ■ Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorski zwraca się z prośbą do świadków, oraz innych osób mogących mieć informację na temat sprawców zdarzenia do jakiego doszło w dniu 19.07.2020 roku około godz. 02:30 w Dziwnowie przy ul. Juliusza Słowackiego obok lokalu „Chata Rybaka” na parkingu. Jeden z dwóch nieustalonych sprawców przy użyciu noża ugodził kilkukrotnie mieszkańca Kamienia Pomorskiego powodując obrażenia ciała. Sprawcami tego zdarzenia jest dwóch mężczyzn w wieku około 20 - 25 lat, wzrostu około 180 - 185 cm, bez zarostu. Mężczyźni są podobni do siebie. Jeden z nich ubrany był w spodnie koloru ciemnego, kamizelkę koloru czarnego z białymi rękawami, natomiast drugi ubrany był w spodnie koloru ciemnego, czarną kurtkę wiatrówkę i czarną czapkę bejsbolową. Gwarantujemy zachowanie anonimowości, oraz w przypadku potwierdzenia informacji gratyfikację osobie, która ją przekazała. Informację można przekazywać na nr telefonu: 47 78 34 511, oraz na adres e-mail: dyżurny.kamien@sc.policja.gov.pl ■