POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [31.07.2020, 18:21:50] • Gmina Wolin

Stóg słomy na wyściółkę poszedł z dymem

Stóg słomy na wyściółkę poszedł z dymem

fot. Andrzej Ryfczyński

Do gaszenia pożaru zjechały się wszystkie straże niemal z całego powiatu.

Tak relacjonował świadek pożaru:

- Wszystko było jak zawsze. Na kilka minut odjechałem z pola i kiedy powróciłem to już się paliło. Próbowaliśmy pożar zmniejszyć i baloty z ogniem przenosić, ale to nic nie dało. Ogień był bardzo duży i paliło się wszędzie. Strażacy próbowali gasić, ale pryzma była tak duża, że nawet kiedy zjawiło się bardzo dużo wozów strażackich i cysterna z wodą, pożar się nie zmniejszał. Było coraz gorącej i nie dało się blisko podejść. Strażacy na pewien czas odpuścili. Zajęli się zabezpieczeniem terenów przyległych, by nie doszło do rozprzestrzeniania ognia. W następnym etapie, kiedy powstanie otulina z popiołu podejmą próbę gaszenia.

Stóg słomy na wyściółkę poszedł z dymem

fot. Andrzej Ryfczyński

Stóg słomy na wyściółkę poszedł z dymem

fot. Andrzej Ryfczyński

Stóg słomy na wyściółkę poszedł z dymem

fot. Andrzej Ryfczyński

Stóg słomy na wyściółkę poszedł z dymem

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Niedziela [02.08.2020, 11:36:47] • [IP: 37.7.168.***]

Siano, może samo się zapalić ale słoma nigdy, ci co piszą nieprawdziwe komentarze niech najpierw zaczerpną fachowej wiedzy a następnie niech się wypowiadają na temat samozapłonu.

Gość • Sobota [01.08.2020, 09:30:24] • [IP: 192.95.12.***]

To nie było podpalenie z tego co czytałem tylko raczej samozapłon.

Gość • Piątek [31.07.2020, 23:36:34] • [IP: 5.172.232.***]

Nie wiadomo po ten ktoś zostawiają stóg siana a potem się dziwią że potpalacze potpalają a potem straż wjeżdża i gasi te stóg siana.

Gość • Piątek [31.07.2020, 21:55:56] • [IP: 83.21.212.***]

Szczescie w nieszczesciu ze, dopiero zaczeli ten stog ukladac ale, strata jest. A, z tymi samochodami srazackimi to przesada, , wszystkie niemal z calego powiatu", tak jak widze na zdjeciach to moze byla 1/3 a moze nawet nie.Nasz powiat duzy i samochodow srazackich duzo.

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Sektor stoczniowy cierpi na brak wykwalifikowanych kadr ■ Akcja „Bezdomni”- nie bądźmy obojętni na ich los. Jeżeli zauważymy osobę narażoną na wychłodzenie, podejdźmy i zapytajmy, czy potrzebuje ona pomocy, a następnie, jeżeli osoba wymaga pomocy, zadzwońmy na telefon alarmowy 112. Telefon odbierze operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego, który po krótkim wywiadzie zadysponuje na miejsce odpowiednie służby. Czasami zaledwie jeden telefon może uratować ludzkie życie. Apelujemy do mieszkańców o pomoc, jeśli widzą Państwo osobę bezdomną lub śpiącą na dworze, a z różnych powodów nie chcą Państwo podejść i sprawdzić czy osoba ta potrzebuje pomocy należy jak najszybciej zawiadomić Policję. Każda taka informacja zostanie sprawdzona. Natychmiast na miejsce skierowany zostanie patrol i jeżeli będzie taka potrzeba funkcjonariusze odwiozą osobę do szpitala, ogrzewalni lub w miejsce dla niej bezpieczne ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■