POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [31.07.2020, 08:37:24] • Dziwnów

Projekt Plaża TVN

Projekt Plaża TVN

fot. Organizator

"Projekt Plaża" realizowany z dużym powodzeniem od wielu lat przez telewizję TVN, ponownie zawita do Dziwnowa. W dniach 07-09 sierpnia 2020 roku dziwnowska plaża (pomiędzy ulicami Reymonta i Kochanowskiego), tak jak w czasie minionych odsłon projektu, kolejny już raz zaroi się namiotami, stanowiskami promocyjnymi oraz całym mnóstwem różnego rodzaju atrakcji. Będzie to również okazja do zobaczenia telewizyjnych osobistości oraz spróbowania specjałów letniej kuchni. Już teraz serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu w kalendarzu. Szczegółowy harmonogram zamieścimy już niebawem.

Z uwagi na panujące obostrzenia (dotyczące koronawirusa SARS-CoV-2), całość wydarzenia będzie realizowana w specjalnym, sanitarnym trybie. A jak wyglądał Projekt Plaża TVN w ubiegłym roku, prezentuje poniższa galeria.

Krzysztof Zawiliński / www.dziwnow.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Niedziela [02.08.2020, 12:31:28] • [IP: 83.23.225.***]

Do Dorobkiewicza (i jemu podobnych): twoja wypowiedź jest chamska i bezczelna. A ja naiwnie myślałam, że gastronomicy na Wybrzeżu szanują klienta/gościa. Oszustwo i pazerność to twoja dewiza. Smutne to... Niezależnie od wyrażonej opinii, wierzę (oby nie naiwnie), że zdecydowana większość restauratorów poważnie i z szacunkiem traktuje gości/konsumentów...

Gość • Niedziela [02.08.2020, 08:27:53] • [IP: 37.187.147.***]

Wczoraj przegrali, jutro wygrali lub zmienili drużynę.

Gość • Niedziela [02.08.2020, 08:26:22] • [IP: 37.187.147.***]

Smażalnie to ty masz jak czekasz w urzędzie podpisac listę bezrobotnych lub poszukujących milionów.

Gość • Sobota [01.08.2020, 14:04:29] • [IP: 192.95.4.***]

Zależy w jakiej miejscowości. Pozatym lokal ma np 40miejsc i więcej nie wejdzie więc albo nadwyżka ludzi idzie do innego lokalu albo kolejka.

Dorobkiewicz • Sobota [01.08.2020, 13:43:28] • [IP: 77.253.20.***]

A mi jest zle nie mam klijentow i nie ma turystów w mojej smazalni hahaha wpierdzielaja mrożonki jak świeże ze sie dupa trzesie zyski o 10% większe niż w zeszłym roku a dzięki pandemi podniosłem ceny jak nie pasuje to won do Hiszpanii na wczasy

Ramzes III • Sobota [01.08.2020, 12:19:55] • [IP: 83.20.228.***]

102* ciągle w tv gadają że nie mają dochodów, że sezon słaby, widzę co się dzieje, oblężenia takiego jeszcze nie widziałem jak w tym roku

Gość • Sobota [01.08.2020, 09:37:29] • [IP: 37.47.141.***]

Wybory przegrali do Dziwnowa sie wybrali!!

Gość • Sobota [01.08.2020, 09:36:50] • [IP: 167.114.102.***]

Kto niby kłamie? Jakieś konkrety.

Gość • Sobota [01.08.2020, 08:58:27] • [IP: 188.146.172.**]

Tam nic niema

Ramzes III • Sobota [01.08.2020, 07:19:19] • [IP: 83.20.228.***]

Większe dochody mają niż rok temu, zawsze będą płakać że jest gorzej Polacy nie wyjeżdżają za granicę, tylko walą do hoteli w Polsce, więc niech nie kłamią

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:15:14] • [IP: 94.254.235.**]

Cizie na pierwszym planie

Gość • Piątek [31.07.2020, 18:24:54] • [IP: 192.95.12.***]

Opłaty większe, pensje do góry a klientów tyle samo.

Gość • Piątek [31.07.2020, 16:53:37] • [IP: 31.0.33.***]

Lokalni przedsiębiorcy się już nachapali i dalej chapia kokosy tylko dla ciemnoty płaczą jak zawsze ile by nie mieli ciągle im mało masa ludzi a oni dalej płaczą dno wiem bo kolega ma gastro drugi w kwaterach i się śmieja z tych co placza

Kam.klein ig • Piątek [31.07.2020, 13:35:35] • [IP: 192.95.12.***]

Po prawej

Gość • Piątek [31.07.2020, 10:13:39] • [IP: 83.14.49.***]

Specjały letniej kuchni prezentują już gotowe gastronomię, a wy stawiacie im konkurencję abyście mogli zarobić, zamiast wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, którzy po covidzie, próbują stanąć na nogi. Wstyd. Nie o taką Polskę moi dziadkowie walczyli.

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Sektor stoczniowy cierpi na brak wykwalifikowanych kadr ■ Akcja „Bezdomni”- nie bądźmy obojętni na ich los. Jeżeli zauważymy osobę narażoną na wychłodzenie, podejdźmy i zapytajmy, czy potrzebuje ona pomocy, a następnie, jeżeli osoba wymaga pomocy, zadzwońmy na telefon alarmowy 112. Telefon odbierze operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego, który po krótkim wywiadzie zadysponuje na miejsce odpowiednie służby. Czasami zaledwie jeden telefon może uratować ludzkie życie. Apelujemy do mieszkańców o pomoc, jeśli widzą Państwo osobę bezdomną lub śpiącą na dworze, a z różnych powodów nie chcą Państwo podejść i sprawdzić czy osoba ta potrzebuje pomocy należy jak najszybciej zawiadomić Policję. Każda taka informacja zostanie sprawdzona. Natychmiast na miejsce skierowany zostanie patrol i jeżeli będzie taka potrzeba funkcjonariusze odwiozą osobę do szpitala, ogrzewalni lub w miejsce dla niej bezpieczne ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■