POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [13.07.2020, 11:08:29] • Powiat Kamieński

Wyniki 2. tury wyborów w Powiecie Kamieńskim

Wyniki 2. tury wyborów w Powiecie Kamieńskim

fot. Gracja Ryfczyńska

Na terenie Powiatu Kamieńskiego było 43 obwodów głosowania. Zdecydowanym zwycięzcą jest tu Rafał Trzaskowski - głosowało na niego 61,28% wyborców. Drugi kandydat, Andrzej Duda zdobył poparcie 38,72% głosujących. Na Rafała Trzaskowskiego zagłosowało 20808 wyborców, zaś Andrzej Duda otrzymał 13 147 głosów.

gm. Wolin
TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 4 152 - 58,69%
DUDA Andrzej Sebastian 2 923 - 41,31%

gm. Międzyzdroje

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 3 884 - 63,61%
DUDA Andrzej Sebastian 2 222 - 36,39%

gm. Dziwnów
TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 5 417 - 67,01%
DUDA Andrzej Sebastian 2 667 - 32,99%

gm. Kamień Pomorski
TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 4 701 - 61,52%
DUDA Andrzej Sebastian 2 940 - 38,48%

gm. Świerzno
TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 1 310 - 56,81%
DUDA Andrzej Sebastian 996 - 43,19%

gm. Golczewo

DUDA Andrzej Sebastian 1 399 - 51,00%
TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 1 344 - 49,00%

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Czwartek [16.07.2020, 13:50:32] • [IP: 83.16.231.***]

CI co głosowali na DUDĘ to potomkowie akcji wisła

Gość • Środa [15.07.2020, 13:11:54] • [IP: 31.0.81.***]

Międzyzdroje potwierdza panie Duda żegnamy

Gość • Środa [15.07.2020, 09:55:10] • [IP: 83.20.228.**]

GRATULACJE. BARANY KŁUCĄ SIĘ KTÓRA PARTIA JEST BARDZIEJ KOMUNISTYCZNA. A JUZ NIE PAMIETAJA O MAGDALENCE I OKRAGLYM STOLE GDZIE POWSTALO POROZUMINIE MIEDZY KOMUCHAMI A TZW. SOLIDARNOSCIA. 30 LAT OSZUKIWANIA NARODU NIE POSZLO NA MARNE. GRUPKA BARANOW STWORZYLA 2 000 000 IDIOTÓW KTORZY NADAL UWARZAJA ZE MAJA NA COS WPLYW PO WYBORACH. ZALOSNY NAROD.

Prawica • Środa [15.07.2020, 07:48:25] • [IP: 94.254.226.**]

I dalej nękacie Polaków tymi pełnymi nienawiści wpisami. Trzeba siè pogodzić z decyzją wyborców.

Gość • Wtorek [14.07.2020, 21:51:31] • [IP: 77.115.115.***]

Przecież Duda wygrał o przysłowiowy włos!! Gdyby nie latał w kampanii cały Rząd, gdyby nie Kościół i Rydzyk, do tego TVP-pis, do tego bezczelne szkalowanie kontrkandydata, to przegrały z kretesem!! Zagraniczni obserwatorzy też negatywnie wyrażają się o kampanii Dudy. I, z czego tu się cieszyć!! Ale, tonący brzytwy się chwyta. Kaczyński ma kolejne 5 lat na nękanie i mściwość wobec Polaków!!

Gość • Wtorek [14.07.2020, 16:33:42] • [IP: 83.23.230.***]

strach pomyśleć co będzie teraz jak już wygrał wszystko do góry bo brak pieniędzy

Gość • Wtorek [14.07.2020, 12:22:14] • [IP: 188.146.182.**]

Nie wstyd wam łupić tych co ciężko pracują i się sprzedawać. Uczelnia, profesorowie Dudy się odcięli od tego osobnika. Są zdziwieni że uczyli go prawa i ten naruszył konstytucję 7 razy. Już niedługo najbardziej ucierpią ci co są biedni i nie wykształceni. Będzie płacz i rozpacz. Tylko współczuć.

POLIT • Wtorek [14.07.2020, 10:52:49] • [IP: 94.254.233.***]

Mieszkańcy wsi z wyższym wykształceniem, jesteśmy za normalnością. Gratulacje prezydencie A. Duda !

Czeslaw • Wtorek [14.07.2020, 09:53:40] • [IP: 95.40.53.**]

Widać gdzie jest średniowiecze i nieroby czekające na 14 emeryturę i 500+

Gość • Wtorek [14.07.2020, 09:34:36] • [IP: 94.254.233.***]

My ze wsi po studiach gratulujemy naszemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Wreszcie normalność !

Gość • Wtorek [14.07.2020, 09:17:38] • [IP: 213.155.166.*]

PO zabrało część pieniędzy z OFE, a PiS zabrało je do końca i dało 13 emeryturę. Ale nikt już nie pomyślał, że musieli wcześniej zabrać na tę 13 emeryturę, 500+, 300+, ciepłe posadki dla rodzin itp...

Gość • Wtorek [14.07.2020, 08:26:35] • [IP: 188.146.185.**]

Andrzej Duda wspaniały prezydent

Gość • Wtorek [14.07.2020, 07:14:18] • [IP: 83.23.231.**]

Cieszę się, że wygrał Duda.Mamy 5 lat spokoju.PO zabrało pieniądze z OFE, podwyższyło emerytury. A ludzie szybko zapomnieli.

Gość • Wtorek [14.07.2020, 06:44:16] • [IP: 37.30.27.***]

Mój kandydat Pan prezydent Andrzej DUDA. Brawo dla Pana. Gratuluję wygranej i dziękuję Panu za dotychczasową prezydenturę, oby te kolejne 5 lat również były udane.

Gość • Wtorek [14.07.2020, 02:51:40] • [IP: 1.158.118.***]

Brawo Golczewo!!

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 19:53:27] • [IP: 94.254.232.*]

Golczewo brawo Międzyzdroje wstyd komuchy byli żołnierze i hotelarze

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 19:37:50] • [IP: 37.249.184.**]

Mieszkam w Golczewie.Wstyd. Wstyd wstyd. Za dużo tu ciemnoty. Patologia zrobiła swoje. Kiedyś się obudzą.

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 18:39:08] • [IP: 83.8.210.***]

Widać, gdzie jest największa bieda! Żal Golczewa!!

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 17:30:04] • [IP: 83.20.218.*]

Wolin. Wstyd. Jaką wybraliście burmistrz takiego chcieliście wybrać prezydenta. Nie udało się.

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 17:24:40] • [IP: 83.20.31.**]

Od Golczewa to wara nie wszyscy głosowali na Dudę czepiajcie się ciepło tych ludzi z Golczewa co głosowali na niego mój głos akurat dostał Trzaskowski brawo dla niego

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 16:54:01] • [IP: 83.20.31.***]

GOLCZEWO jedyne niezaklamane, brawo.W powiecie króluje fałsz, wstyd

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 16:22:52] • [IP: 94.254.232.***]

to Golczewo to jakies straszne zadupie

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 16:10:19] • [IP: 31.0.34.**]

Wstyd miedzyzdroje

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 15:58:42] • [IP: 79.186.207.***]

bURMISTRZ kAMIENIA MUSI MIEC kACA

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 15:04:04] • [IP: 83.8.210.***]

Do[IP: 81.169.11.***] O jakim rozwoju pan mówi? Czy naprawdę nie widzi pan, że Polska, zamiast rozkwitać, zatrzymała się? Czy naprawdę nie ma ważniejszych rzeczy od pełnego gara i gromadki przychówku? Przykre, że dla rządzących bardziej liczą się beneficjenci licznych zapomóg i zasiłków niż ci, którzy podnoszą PKB? Aco z polską kulturą, którą niszczy się na każdym kroku? Wystarczy spojrzeć na mapę Polski i województwa, które poparły p. Dudę. Jest ich mniejszość.

Oglądasz 1-25 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nadleśnictwo Międzyzdroje i Woliński Park Narodowy serdecznie zapraszają do udziału w leśnym konkursie plastycznym 2020. EKODRZEWO LUB EKOGRZYB Prace można składać do 30 października 2020 r. do godz. 13.00 w Dziale Edukacji WPN, ul. Niepodległości 3a, Międzyzdroje, pokój nr 19. Regulamin konkursu dostępny jest na stronach: www.miedzyzdroje.szczecin.lasy.gov.pl oraz wwww.wolinpn.pl ■ Rusza Międzyzdrojski Budżet Obywatelski na rok 2021 ■ Dnia 20.09.2020 w Międzyzdrojach zgubiono portfel z ukraińskimi dokumentami na nazwisko Fernezyi. Znalazce proszę o kontakt pod numerem telefonu 663354234 ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Fundacja Perspektywa zaprasza serdecznie na mały koncert oraz wspomnienie wizualne Meksykańskiego Weekendu ■ Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że do Sądu Okręgowego w Szczecinie skierowano akt oskarżenia wobec prezesa kamieńskiego PGK Adriana G. Wraz z nim aktem oskarżenia objęto 3 inne osoby. Zarzuty w sprawie dotyczą przyjmowania korzyści majątkowych, poświadczenia nieprawdy, wyrządzenia szkody majątkowej znacznych rozmiarów spółce PGK, wprowadzania w błąd PFRON ■ Na terenie całego kraju od 1 września do 30 listopada br. prowadzony będzie Powszechny Spis Rolny (PSR 2020). PSR jest badaniem statystycznym realizowanym (przez służby statystyki publicznej we współpracy z Gminami) raz na 10 lat obejmującym wszystkie gospodarstwa rolne. Obowiązek realizacji spisów nakłada na państwa członkowskie Unia Europejska. Krajową podstawą prawną realizacji spisu rolnego jest ustawa z dnia 31 lipca 2019 r. o powszechnym spisie rolnym w 2020 r. Spis jest obowiązkowy to znaczy, że wszyscy użytkownicy gospodarstw rolnych zobligowani są do udziału w tym badaniu. Rolnicy będą mogli udzielić informacji poprzez: • samospis internetowy przeprowadzony za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, która będzie dostępna na stronie internetowej: spisrolny.gov.pl/, • odpowiedzi w wywiadzie telefonicznym przeprowadzanym przez rachmistrza telefonicznego, • odpowiedzi w wywiadzie bezpośrednim przeprowadzanym przez rachmistrza terenowego, który odwiedzi gospodarstwo rolne. Ze względu na zagrożenie epidemiczne, służby statystyki publicznej mają opracowane różne rozwiązania organizacyjne, które pozwolą na realizację PSR w zależności od panującej sytuacji w kraju ■ W dniu 4 września 2020 r. o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskiego odbędzie się XIX sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Sesja będzie prowadzona z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania) Pliki do pobrania na stronie: www.kamienpomorski.pl/pl/news/xix-sesja-rady-miejskiej-w-kamieniu-pomorskim-0 ■ Meklemburgia-Pomorze Przednie otwiera granice dla jednodniowych turystów. Rząd niemieckiego Kraju Związkowego Meklemburgii-Pomorza Przedniego na dzisiejszym posiedzeniu zdecydował o zniesieniu rygorystycznych obostrzeń dla tzw. jednodniowych turystów. Swobodne poruszanie będzie możliwe od 3 lub 4 września br. Jako pierwszy apelował o to marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■