POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [12.07.2020, 21:40:58] • Dziwnów

Czytelnik:Tak Dziwnów przyciąga turystów!

Czytelnik:Tak Dziwnów przyciąga turystów!

fot. Czytelnik

Do redakcji zwrócił się Mieszkaniec, który dostrzega uchybienia w przygotowaniu Dziwnowa do sezonu letniego 2020. Swoją opinię zilustrował zdjęciami.

- Brak słów, lipiec 2020. Już niedługo tak będą wyglądały nowe ulice otwarte w Dziwnówku jak wszystkie inwestycje w Dziwnowie. Zbudować, zgarnąć podziękowania oraz nagrody i zapomnieć. Radni pomimo zgłaszania problemów twierdzą, że sesje są ustalone z góry i nie mają nic do powiedzenia na zebraniach. Może artykuł w Waszym portalu coś pomoże - pisze Mieszkaniec.

Czytelnik:Tak Dziwnów przyciąga turystów!

fot. Czytelnik

Czytelnik:Tak Dziwnów przyciąga turystów!

fot. Czytelnik

Czytelnik:Tak Dziwnów przyciąga turystów!

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 21:54:30] • [IP: 5.173.138.**]

Co za bzdura. Jakieś stare zdjęcia wrzucone i to tylko z jednej okolicy. A co do zgłaszania radnym to się nie zgodzę bo z tego co się orientuję to zawsze przekazują zgłoszenia mieszkańców. Komuś się chyba nudzi.

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 12:40:32] • [IP: 37.47.189.***]

A co mają radni do piasku czy chwastów na chodniku, takimi rzeczami powinien się zając sołtys. W Międzywodziu już by rękawy zakasał...

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 12:26:08] • [IP: 5.60.70.***]

Brawo czytelnik!! oni chcą rewitalizować park a nie potrafią zadbać o ten który jest. Wszędzie chwasty, krzywe chodniki, kosze na śmieci wypełnione po brzegi, wokół plaży zapach psich szczochów. niech lepiej dbają o miasto o czystość a niczego nie trzeba poprawiać tylko dbać o to co jest piękna przyroda i widoki.

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 12:10:06] • [IP: 31.60.23.**]

do Poniedziałek [13.07.2020, 07:17:07]  [IP: 37.248.210.***] nad morze przyjeżdzam aby odpocząć zażywajac kąpieli morskich i słonecznych. Jeżeli chcę imprezować to zostaję w domu

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 09:14:24] • [IP: 213.238.82.**]

niewiem o co chodzi z tym bałaganem w naszej gminie, czy burmistrz tego nie widzi czy tego nie chce widzieć, przecierz są ludzie od tego odpowiedzialni za co biora pieniążki z gminy

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 09:09:58] • [IP: 213.238.82.**]

te zdięcia to z osiedla rybackiego a ta inwestycia za 100000 tyś zł na nawadnianie trawników to nie udane, ale puchar za to napewno będzie igratulacie

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 09:01:13] • [IP: 31.0.124.**]

Co za bzdura. Jakieś stare zdjęcia wrzucone i to tylko z jednej okolicy. A co do zgłaszania radnym to się nie zgodzę bo z tego co się orientuję to zawsze przekazują zgłoszenia mieszkańców. Komuś się chyba nudzi.

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 08:51:10] • [IP: 213.238.82.**]

a zobaczcie jak wygląda w porcie rybackim na osiedlu, syf totalny a dyrektor portu ma tam biuro i udaje, że nic niewidzi, jak rozmawiałem z bosmanem portu to powiedział, żeby się nie czepiali rybaków za ten bałagan przy ich kutrach i baksów rybackich

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 08:48:02] • [IP: 83.20.218.*]

Lepsza zieleń niż suche badyle. Mo to nie przeszkadza.

Gość • Poniedziałek [13.07.2020, 08:11:32] • [IP: 188.146.173.***]

Wszyscy którzy coś dostają od gminy do roboty!! Nygusy