POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [30.06.2020, 20:34:06] • Powiat Kamieński

Na kogo stawiają mieszkańcy Powiatu Kamieńskiego?

Na kogo stawiają mieszkańcy Powiatu Kamieńskiego?

fot. ikamien.pl

Pierwsza tura wyborów prezydenckich już za nami. Jak widać z wyników nadesłanych z 43 komisji obwodowych, mieszkańcy i uprawnieni do głosowania przyjezdni mieli swojego faworyta. Kandydat na Prezydenta RP, który zdobył przewagę w naszym powiecie.

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 10 728 - 40,69%
DUDA Andrzej Sebastian 9 156 - 34,73%

HOŁOWNIA Szymon Franciszek 3 916 - 14,85%
BOSAK Krzysztof 1 157 - 4,39%
BIEDROŃ Robert 648 2,46%
KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 586 - 2,22%
JAKUBIAK Marek 48 - 0,18%
TANAJNO Paweł Jan 42 - 0,16%
ŻÓŁTEK Stanisław Józef 35 - 0,13%
WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 24 - 0,09%
PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 24 - 0,09%

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Czwartek [02.07.2020, 22:31:33] • [IP: 37.47.137.***]

Tak to szambo rozlalo ze do Kamienia zagnalo!!

Gość • Czwartek [02.07.2020, 21:32:15] • [IP: 37.248.43.***]

Twój dziadek zmarł gdy miał 58 lat, twój ojciec zmarł gdy miał 59 lat, a ty nie możesz tak młodo umrzeć bo będziesz musiał zapieprzać do 67 lub dłużej.IP:37.248.214

Gość • Czwartek [02.07.2020, 15:25:39] • [IP: 192.95.4.***]

Może u Ciebie jest źle bo u mnie od 20 lat jest okej czy to było po czy pis. Na nich nie liczę ale pis wchodzi w każdą dziurę gdzie się da a niedługo będą chcieli instalować aplikacje na telefonach obywateli bo juz to robią na autostradach. Nie można na to pozwolić bo wolność to wolność. Taka była Polska lat 90tych. Wolna. Nie było marketów i tego wszystkiego, można było się dorobic. Trzaskowski moim wyborem aby znów nastała wolność. Pozdrawiam i cieszę się, że żyje w inteligentnym rejonie bo na żaden pislam nie ma tu miejsca skoro najlepszy wynik osiągnął Prezydent Rafał Trzaskowski.

Gość • Czwartek [02.07.2020, 13:20:54] • [IP: 83.21.62.***]

Obaj walczą o stołek a nie o nasze dobro. W Polsce jest źle i będzie coraz gorzej. Już nic nie da się zrobić. Ale drugi raz zagłosuję na Pana Dudę

Gość • Czwartek [02.07.2020, 09:56:19] • [IP: 37.47.175.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [02.07.2020, 09:14:25] • [IP: 37.47.161.***]

nie mogę tego Pana słuchać, jego krzywe obietnice, jego kłamstwa wyborcze jego jad, złośliwość wobec kontrkandydata, zero kultury osobistej, chamstwo, będzie społeczeństwo i nasze dobro miał gdzieś i to jest pewne, rozsprzeda resztę czego nie zdązyli wcześniej rozsprzedać, ugości emigrantów, podniesie podatki, wiek emerytalny, zabierze wszelkie dodatki socjalne rodzinom i będzie super, ale widać tego chce większość.

Gość • Czwartek [02.07.2020, 08:59:58] • [IP: 83.21.88.**]

Do 23:58:34]  [IP: 37.7.204.***] piłeś idź spać

Gość • Czwartek [02.07.2020, 08:32:08] • [IP: 80.245.177.***]

Ludzie się sprzedali za trzynastkę i 500 + ciemnogród

Gość • Środa [01.07.2020, 23:58:34] • [IP: 37.7.204.***]

Powiem tak, niech wygra ten cholerny PIS!! i znając ich te niby" rządy" dopieprzy wam tak, że znowu nie będziecie się przyznawać, że na nich głosowaliście!! By najmniej tak było ostatnio!! Duda w końcu kiedyś padnie, oby jak najszybciej!! I 500 nie będzie, bo dzieci urosną, emerytury też nie będzie, Dudy też nie będzie, i co, żyłeś krótko, ale dobrze, a dzieci wyuczyłeś na" daj"!! Boże, chroń Polskę od tych dzbanów i niedouków!!

Gość • Środa [01.07.2020, 23:24:59] • [IP: 188.146.183.*]

Ciemny lud zagłosował w Golczewie i czego się czepiacie. Tam jest jeszcze era kamienia łupanego.

Gość • Środa [01.07.2020, 22:02:38] • [IP: 37.248.214.***]

Słuchajcie cos ciekawego - mój dziadek zmarł jak miał 58 lat emerytury nie dostał - mój tata jak miał 59 lat tez emerytury nie dostał. Obaj pracowali co najmniej od 16 roku życia. A was kupuje lich 13 emerytura? gdzie te pieniądze mojego dziadka, ojca a teraz moje? Nie dajcie się kupić za parę złotych przez PIS

Gość • Środa [01.07.2020, 22:01:31] • [IP: 37.47.185.***]

Oj się Duda za za takich weźmie.

Gość • Środa [01.07.2020, 20:06:33] • [IP: 94.254.232.**]

Trzaskowski wam wytrzepie

Gość • Środa [01.07.2020, 16:43:20] • [IP: 79.186.185.*]

BRAWO GOLCZEWO TYLKO DUDA

Gość • Środa [01.07.2020, 15:08:39] • [IP: 80.245.177.**]

Głosowałem w pierwszej turze na Hołownię w drugiej turze idę zjeść loda i nie glosuje na trzaskowskiego bo to partyjny poplecznik, ktory nic nie zrobi dobrego poza zadymą

Gość • Środa [01.07.2020, 14:56:01] • [IP: 83.21.59.***]

Głosowałem w pierwszej turze na Hołownię w drugiej turze głosuję na Trzaskowskiego wolę wybrać mniejsze zło

To mówię ja Jarząbek • Środa [01.07.2020, 14:44:46] • [IP: 83.21.56.**]

Jaka praca Kamieńskiego PiS, to i taki wynik :) WASZA WINA!!

Gość • Środa [01.07.2020, 14:12:17] • [IP: 88.156.143.***]

Za Dudą głosowali ludzie z podstawowym i zawodowym wykształceniem. Czyli ci, którzy dali się skorumpować różnymi dodatkami otrzymanymi bez pracy. No i miłośnicy Piotrowicza, Pawłowicz, Kryżego, Macierewicza z Miśkiem i starych kawalerów pisowskich Szczerskiego, Kownackiego i prezesa. Oczywiście krzyczą oni najwięcej o lgbt, odwracając od siebie podejrzenia o tę orientację.

Gość • Środa [01.07.2020, 13:58:21] • [IP: 188.146.183.*]

Jak prymitywnie myślą ci co powtarzają kłamstwa pis, prezesa Kaczyńskiego. Wybierzcie taką Polskę dziadowską i będzie spokój. Mam swoje lata i jakoś dociągnę, ale młodzi będą się męczyć przez ten głupi lud, jak mawiał pewien bezczelny propagandzista, który wszystko kupi.

Gość • Środa [01.07.2020, 13:37:16] • [IP: 188.146.191.**]

Głosowałam na holownie a teraz już nie idę szkoda czasu

Gość • Środa [01.07.2020, 13:31:43] • [IP: 83.3.64.***]

Zagłosuję na tego który: 1. nie chce reperacji wojennych od Niemców 2. chce wypłacić pieniądze (odszkodowanie) za mienie pożydowskie

Gość • Środa [01.07.2020, 13:21:12] • [IP: 94.254.233.***]

Glosujcie czuby na Rafała on wam da kopa w. D i papa

Gość • Środa [01.07.2020, 13:06:48] • [IP: 188.146.173.***]

Widać mamy bogatych ludzi w powiecie ze wygrał ten pan.. Jeszcze sie opamniętają jak juz ich TRZAśnie po kieszenie ale wtedy juz będzie za pozno...

Gość • Środa [01.07.2020, 11:52:34] • [IP: 188.147.106.***]

Wybieżcie Rafałka to będzie można w majestacie prawa posprzedawać resztę Polskich firm i zasobów które nam zostały. Zrobią to w szczytnym celu ratowania gospodarki bo przecież po pandemia pokaże, że tylko to nam pozostało bo przecież pieniędzy nie ma i nie będzie. Jak pozabiera socjale które są w większości krajów i nikt ich tam nie neguje, doprowadzi do tego, że biednym rodziną poodbierają dzieci i zezwalą na adopcję przez dewiantow, których podobno popiera więkrzość Polaków.

Gość • Środa [01.07.2020, 11:35:47] • [IP: 167.114.102.***]

Ale Hołownia miał dużo zamiast bosaka.

Oglądasz 1-25 z 35
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na zachodzie kraju występować będą burze, którym lokalnie towarzyszyć będą intensywne opady deszczu do 20mm/h oraz porywy wiatru do 70-80km/h. ■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■