POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [30.06.2020, 09:44:52] • Gmina Świerzno

Wyniki wyborów na Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Gminie Świerzno

Wyniki wyborów na Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Gminie Świerzno

fot. wybory.gov.pl/prezydent2020

Uprawnieni do głosowania mieszkańcy i turyści, którzy w dniu wyborów prezydenckich przebywali na terenie Gminy Świerzno, pokazali, że mają swojego faworyta. Jak przedstawiają się wyniki wyborów?

gm. Świerzno
Frekwencja - 51,85%
Liczba kart ważnych - 1 726
Liczba uprawnionych - 3 329

Dane z 4 na 4 obwodów głosowania (100%)

DUDA Andrzej Sebastian 657 głosów - 38,31%
TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 561 - 32,71%

HOŁOWNIA Szymon Franciszek 332 - 19,36%
BOSAK Krzysztof 55 - 3,21%
KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 49 - 2,86%
BIEDROŃ Robert 45 - 2,62%
ŻÓŁTEK Stanisław Józef 5 - 0,29%
WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 3 - 0,17%
PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 3 - 0,17%
JAKUBIAK Marek 3 - 0,17%
TANAJNO Paweł Jan 2 - 0,12%

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Czwartek [02.07.2020, 00:18:39] • [IP: 37.7.204.***]

Oby, Was pogięło, za to, że chwalicie tego pierdołę i kłamcę!! Pieprzy farmazony, 1 miliard dziennie dla przedsiębiorców!! -- gadać, to se może, bo nikt tego nie sprawdzi, ale kupa głupków w to wierzy!! Zresztą, wszystkie dane to stek bzdur!! -- niech powiedzą, ile milionów bierze Macierewicz za tę idiotyczną Komisję, niech powiedzą, gdzie jest to złoto, które już przytulili, niech powiedzą, ile wzrósł dług publiczny, etc.etc. Nie myślałem, że mam tak głupich rodaków!!

Gość • Środa [01.07.2020, 16:45:21] • [IP: 79.186.185.*]

BARDZO DOBRZE ŚWIERZNO, WOLIN, GOLCZEWO TYLKO DUDA

Gość • Środa [01.07.2020, 14:10:58] • [IP: 188.146.182.***]

A jak głosował szanowny wójt Radosław D.?

Gość • Środa [01.07.2020, 09:08:06] • [IP: 185.210.39.***]

Wstyd, Wolin i Świerzno.czarne owce.

Gośćniedzielny • Środa [01.07.2020, 06:39:26] • [IP: 109.144.218.**]

WSTYYYYYYYYYYYD!

Gość • Wtorek [30.06.2020, 18:50:03] • [IP: 37.7.204.***]

Co, Ty pieprzysz!! Nie ma takiej opcji, żeby Prezydent zabrał cokolwiek, co już jest dane!! Rząd " rządzi" i podejmuje uchwały w Sejmie, gdzie większość ma PIS!! Zanim napiszesz te powtarzane pierdoły, to się doucz i odwal się od jakiegokolwiek Prezydenta!!

Gość • Wtorek [30.06.2020, 16:12:50] • [IP: 79.186.185.*]

jak wam wszystko zabierze trzsk to wtedy będziecie narzekać i biadolić

Gość • Wtorek [30.06.2020, 15:11:58] • [IP: 88.156.143.**]

Skorumpowani różnymi dodatkami miłośnicy Piotrowicza, Pawłowicz, Macierewicza z Misiewiczem, magister Przyłębskiej z Trybunału, Ziobry, Banasia, perukarza z Radomia, Kempy i innego dziadostwa.

Gość • Wtorek [30.06.2020, 15:07:43] • [IP: 83.16.228.***]

2CO TY OSZOŁOMIE WYPISUJESZ ZA BZDURY... JAKIE AFERY NIBY. W KONCU JEST NORMALNIE W GMINIE. SKANSEN TO NA PEWNO MASZ U SIEBIE- A JAK LUDZIE GLOSUJĄ TO ICH SPRAWA/

Gość • Wtorek [30.06.2020, 14:23:11] • [IP: 94.254.227.**]

Wiadomo na co idą zasikk. Mózg wyprany...

Gość • Wtorek [30.06.2020, 12:13:36] • [IP: 188.146.176.***]

Najgorsza gmina w powiecie kamieńskim. Popierają ludzi którzy łamią prawo. Uwikłanych w afery Misiewiczów, Banasiów, Kaczyńskiego, który nie zapłacił z dokumentacje dwóch 200 metrowych wież austryjakowi. To lista która się nie kończy. Niech sobie żyją w tym skansenie.

Gość • Wtorek [30.06.2020, 10:23:00] • [IP: 37.47.174.**]

Wstyd że jestem mieszkańcem tej gminy... Madki i inne nieroby wybrały bardzo" mądrze"

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na zachodzie kraju występować będą burze, którym lokalnie towarzyszyć będą intensywne opady deszczu do 20mm/h oraz porywy wiatru do 70-80km/h. ■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■