POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [30.06.2020, 09:44:39] • Golczewo

Wyniki wyborów na Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Gminie Golczewo

Wyniki wyborów na Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Gminie Golczewo

fot. wybory.gov.pl/prezydent2020

Uprawnieni do głosowania mieszkańcy i turyści, którzy w dniu wyborów prezydenckich przebywali na terenie Gminy Golczewo, pokazali, że mają swojego faworyta. Jak przedstawiają się wyniki wyborów?

gm. Golczewo
Frekwencja - 53,70%
Liczba kart ważnych - 2 530
Liczba uprawnionych - 4 711

Dane z 3 na 3 obwodów głosowania (100%)

DUDA Andrzej Sebastian 1 120 - 44,48%
TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 728 - 28,91%

HOŁOWNIA Szymon Franciszek 408 - 16,20%
BOSAK Krzysztof 116 -4,61%
KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 87 - 3,46%
BIEDROŃ Robert 45 -1,79%
TANAJNO Paweł Jan 4 -0,16%
WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 3 - 0,12%
ŻÓŁTEK Stanisław Józef 3 - 0,12%
PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 2 - 0,08%
JAKUBIAK Marek 2 - 0,08%

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Czwartek [02.07.2020, 22:27:26] • [IP: 83.23.231.**]

Zauważcie, że to są wyniki gminy Golczewo. Czyli także wiosek należących do gminy, a nie tylko miasta Golczewo

Gość • Czwartek [02.07.2020, 18:39:39] • [IP: 83.20.226.***]

nie no - coś mają nie po kolei ci ludzie z Golczewa

Gość • Czwartek [02.07.2020, 00:27:31] • [IP: 37.7.204.***]

A, myślałem, że w Golczewie są mądrzejsi rodacy, tzn. że myślą tu i teraz i na przyszłość!! Ale, nie, oni mają cofkę --- normalne głupki, powtarzają banalne pierdoły, nie myślą do przodu, ale Duda się skończy /mam nadzieję, że szybko!!/ i ciekawe, kogo będziecie obwiniać za swoją głupotę!!

Gość • Środa [01.07.2020, 11:50:54] • [IP: 188.147.106.***]

Wstyd to jest głosować na POtrzaska!Czasy rządów PO: Bezrobocie 14 procent, płaca 6zł/h, paliwo 2012 rok 5, 60, i podnoszenie podatków, wieku emerytalnego, wysprzedawanie majątku narodowego, masa afer, wyłudzenia, nagrody ponad 600mln dla urzednikow, a do nas polaków zostawili takie zdanie '' PIENIĘDZY NIE MA I NIE BĘDZIE, MAMY KRYZYS''

Gość • Środa [01.07.2020, 11:30:26] • [IP: 83.21.63.**]

Wspaniale! Są jednak myślący w Golczewie. Do wszystkich oponentów - nie zapominajcie kto Was okradł z OFE, kto mówił o państwie teoretycznym przy ośmiorniczkach, kto czerpał korzyści z dziury VAT, kto dowalił wiek emerytalny. Pisiorki to chociaż się dzielą ze społeczeństwem. No i nikt nie chodzi do ambasady Niemiec na konsultacje.

Gość • Środa [01.07.2020, 06:40:16] • [IP: 109.144.218.**]

Wstym mi za was sprzedawczyki

Gość • Wtorek [30.06.2020, 20:33:18] • [IP: 37.47.185.**]

4 szt. I emerytura.

Gość • Wtorek [30.06.2020, 18:59:28] • [IP: 37.7.204.***]

Powiem tak, Duda się skończy /mam nadzieję, że teraz!!/, zatem radzę się zastanowić nad swoją przyszłością. Rozdaje teraz pieniądze, za siedzenie na dupie, ale emerytury z tego nie będzie!! Dzieci będą dorosłe, 500 nie będzie, Dudy nie będzie, emerytury nie będzie!! Kogo będziecie obwiniać za swoją niedolę, dzieci wyuczone na " brać" mogą nie dać na chleb!!

Gość • Wtorek [30.06.2020, 18:31:28] • [IP: 83.20.222.***]

Tak myslałam żyją za500+ pracować się nie chce to i glosują na Dudę. Najlepiej żyć za pieniadze innych.Po co zapieprzać na 4 tą do.pracy

Gość • Wtorek [30.06.2020, 18:21:18] • [IP: 83.23.231.**]

Golczewo miasteczko emerytów. Miasteczko bez przyszłości i perspektyw dla ludzi młodych. I co wam dał ten PiS i Duda. Gdyby nie pozyskiwane fundusze z UE nic byście nie mieli. Myślicie, że A. Duda martwi się ludźmi w takich małych mieścinach? Dziękujcie, że macie zaradnego Burmistrza, bo dzięki PiS niedługo będziecie walczyć z ostrym cieniem mgły.

Gość • Wtorek [30.06.2020, 16:49:14] • [IP: 188.146.176.***]

Tutaj mieszkają głusi i ślepi, którzy nie widzą pisowskich przekrętów. Rozbujają te nasze limuzyny, a Ziobro chroni za przekręty. Polska chyli się ku upadkowi. Starzy myślą że wiecznie będą żyć i decydują za swoje dzieci. Pomyślcie o młodych i nie decydujcie za nich. Nie myślałem że dożyję czsów takiej ciemnoty ludu przekupionego za srebrniki.

Gość • Wtorek [30.06.2020, 16:38:22] • [IP: 188.146.161.**]

Żenada Golczewo

Gość • Wtorek [30.06.2020, 16:14:47] • [IP: 79.186.185.*]

TYLKO ANDRZEJ DUDA I TYLKO DUDA BRAWO GOLCZEWO

Gość • Wtorek [30.06.2020, 12:36:53] • [IP: 188.47.90.**]

Wiadomo! Wiocha, bieda. Życie na koszt innych zasiłki górą.

Gość • Wtorek [30.06.2020, 12:31:59] • [IP: 79.186.203.**]

brawo andrzej duda brawo polska !!

Gość • Wtorek [30.06.2020, 11:56:49] • [IP: 188.47.90.**]

Tam, gdzie nędza i bezrobocie wybiera się rząd, który jednym zabiera, drugim rozdaje.

Gość • Wtorek [30.06.2020, 11:38:14] • [IP: 5.60.36.***]

Wstyd mi za naszą gminę 🤦‍♀️

Gość • Wtorek [30.06.2020, 11:22:55] • [IP: 31.0.35.***]

wstyd na cały powiat

Gość • Wtorek [30.06.2020, 10:57:59] • [IP: 188.146.183.*]

Kto u was mieszka? Wstydu nie mają.

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na zachodzie kraju występować będą burze, którym lokalnie towarzyszyć będą intensywne opady deszczu do 20mm/h oraz porywy wiatru do 70-80km/h. ■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■