POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [25.03.2020, 12:22:48] • Międzyzdroje

Paczkomat obok Lidla w Międzyzdrojach do poprawki

Paczkomat obok Lidla w Międzyzdrojach do poprawki

fot. ikamien.pl

Pytanie - dlaczego w XXI wieku dochodzi do tak rażących naruszeń budowlanych?

Od niedawna na parkingu Lidla w Międzyzdrojach postawiono paczkomat. Zdziwienie wzbudziło tandetne, niezgodne z prawem Polskim i Unijnym wykonanie tej inwestycji. Paczkomat postawiono w bardzo eksponowanym miejscu. Trudno by tego bubla nie widzieli projektant i nadzór budowlany, a także wykonawca. Do redakcji wysłał nam to zdjęcie klient Lidla, mieszkaniec Międzyzdrojów - pan Zbyszek, który nie mógł się tam dostać, by odebrać paczkę. Obiekt ten jest na gruncie Lidla, bardzo dużej niemieckiej firmy. Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Pewnie stałego klienta Lidla ktoś przeprosi i w bardzo krótkim czasie zmusi firmę, która dzierżawi ten kawałek gruntu, by poprawił ten bubel.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Niedziela [29.03.2020, 22:14:29] • [IP: 5.173.145.***]

A P.Zbyszek to nie ma większych zmartwień?🤔Uważam, że pomysł z paczkomatem przy Lidlu jest bardzo dobrym rozwiązaniem gdyż mamy swobodny dojazd a przy okazji możliwość zrobienia zakupów. P.S P.Zbyszku powinien Pan wspierać takie inwestycje, które pomagają mieszkańcom a czepianie się mało konkretnych spraw to droga donikąd...Pozdrawiam Nowa Mieszknka Międzyzdrojów:)

Gość • Niedziela [29.03.2020, 22:06:32] • [IP: 31.0.39.***]

Czytam i nie wiem jaki bubel. Bylem tam wiele razy i wszystko dziala super. PAN ZBYSZEK musi miec 80 lat i dla niego moze za daleko. Ja odbiera. Paczki przy okazji zakupów. SUPER sprawa!! Proszę nic nie zmieniać ani poprawiać!!

Gość • Czwartek [26.03.2020, 22:59:04] • [IP: 37.47.134.***]

żonę niech poprosi to mu odbierze przy okazji zakupów w lidlu...

Gość • Czwartek [26.03.2020, 09:28:04] • [IP: 83.11.194.***]

panie Zbyszku ale ma pan inne paczkomaty zawsze jest możliwość wyboru takiej opcji wysyłki który będzie dopasowany do potrzeb. Ja np.nie korzystam z innego paczkomatu ponieważ nie ma tam gdzie zaparkować więc Pan może nie korzystać z tego który nie ma podjazdu dla wózka.

Gość • Czwartek [26.03.2020, 06:36:10] • [IP: 37.248.51.**]

Temu zawsze wszystko źle

Gość • Środa [25.03.2020, 23:52:58] • [IP: 151.248.62.***]

Jedyne dobre miejsce gdzie można zawsze podjechać.

Gość • Środa [25.03.2020, 23:15:42] • [IP: 83.11.73.**]

jak Pan Zbyszek jest niepełnosprawny to niech kuriera do domu zamawia. albo niech mu paczkomat na podwórku postawia. znalazł się kierownik polaczek co mu wszystko nie pasuje

Gość • Środa [25.03.2020, 21:33:44] • [IP: 37.47.181.***]

Ten pan ma paczkomat od razu koło swojej pracy, ale Polakowi nie dogodzisz

Gość • Środa [25.03.2020, 20:53:02] • [IP: 188.146.181.**]

Podłość na każdym kroku! Obniżenie krawężnika to 1 gadzina pracy zwykłego robotnika za kilkadziesiąt złotych, a prezesi zarabiają dziennie w tysiącach i tego nie widzą.

Mieszkaniec • Środa [25.03.2020, 19:27:05] • [IP: 77.115.102.***]

Nigdzie nie wolno już budować schodów i pięter i... Nic nie można bo pan Zbyszek lub inny niepełnosprawny nie może poprosić bliźniego o pomoc albo odebrać paczkę gdzie jest łatwiej. Lepiej płaćmy za te wszystkie udogodnienia bo raz na ruski rok ktoś ma problem nie do rozwiązania. Nie potrzeba mi osobiście takim radnych.

Gość • Środa [25.03.2020, 19:11:39] • [IP: 188.146.188.***]

Po lewej to samo niestety

Gość sawa • Środa [25.03.2020, 18:48:00] • [IP: 83.23.231.***]

W Międzyzdrojach są jeszcze dwa paczkomaty , przy zakupie można zaznaczyć w którym będzie odbiór ponadto są punkty odbioru np. Zabka. To jest szukanie dziury w całym. Trzeba teraz jakoś zaistnieć

Gość • Środa [25.03.2020, 16:22:03] • [IP: 77.113.84.***]

Rozumiem bariery archotektoniczne- nie mozna podjechac pod sam paczkomat, ale co Pan Zbyszek zrobi, gdy podjedzie, zaloguje sie i paczka bedie na samej gorze po prawej stronie?

Gość • Środa [25.03.2020, 15:01:25] • [IP: 5.173.145.**]

Panie Zbyszku- spokojnie. Do wyborów jeszcze daleko.

Gość • Środa [25.03.2020, 14:46:37] • [IP: 188.146.181.**]

Wstrętny wpis że są inne paczkomaty. Nie wolno budować niezgodnie z prawem. Partyzantka to była podczas wojny. Jeżeli ktoś ma uprawnienia kserowane, albo nie ma zdolności, to nie może brać pieniędzy i budować dziadostwa. Widać bardzo niski poziom wiedzy na każdym szczeblu.

Gość • Środa [25.03.2020, 12:33:18] • [IP: 83.21.60.***]

Są inne paczkomaty z dostępem dla niepelnosprawnych bliżej pracy tego Pana...

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Gmin z najmniejszą frekwencją gm. Świerzno - 51,85%. Gminy z największą frekwencją gm. Dziwnów 80,85% ■ Powiat kamieński: Frekwencja 62,76% Liczba kart ważnych 26 450 Liczba uprawnionych 42 147 ■ OSTRZEŻENIE NUMER 122/I/2020 BURZE Stopień zagrożenia: 1 Ważność: dnia 29-06-2020 do godz. 20:00 Obszar: województwo dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Wraz z przemieszczającym się płytkim ośrodkiem niskiego ciśnienia nad naszym krajem, prognozuje się występowanie burz z umiarkowanym opadem deszczu o wydajności od 10 do 30 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 70-80 km/h z kierunków południowo-zachodnich ■ Wczasowicze z regionów ryzyka wyrugowani z Heringsdorfu! Jak poinformował serwis niemieckiej telewizji NDR, turyści, którzy przyjechali na wakacje do Heringsdorfu na Uznamie zostali zmuszeni do opuszczenia wyspy uznam. Takie sankcje dotknęły 14 osób – gości z tak zwanych obszarów wysokiego ryzyka czyli terenów Niemiec zagrożonych koronawirusem. Usunięcie gości to wynik czujności właścicieli kwater prywatnych. Jeden z nich miał sprawdzić pochodzenie gości. Gdy okazało się, że przyjechali z rejonu objętego epidemią, mieszkaniec odmówił ich przyjęcia. Dodatkowo powiadomił urząd powiatowy i Ordnungsamt. Jak poinformował rzecznik powiatu Achima Froitzheima, ta „sytuacja pokazuje, że wynajmujący kwatery i hotelarze są bardzo uważni i dobrze działa przepływ informacji. Przemysł turystyczny nad Morzem Bałtyckim cieszy się z rozpoczęcia sezonu. „Chcemy jednak, aby nasi mieszkańcy pozostali zdrowi, a nasi goście mogli także zdrowi po urlopie opuścić ten region”. Według aktualnie obowiązujących przepisów turyści nie mogą wjeżdżać do Meklemburgii-Pomorza Przedniego, jeśli pochodzą z okręgu lub miasta, w którym liczba nowych zakażeń na 100.000 mieszkańców była większa niż 50 w ciągu ostatnich siedmiu dni przed wjazdem ■ W efekcie nieodpowiedzialnego zachowania turystów z południa Polski kilkadziesiąt osób w Rewalu zostaje na kwarantannie w hotelu ■ 27-latek zabił swoją babcię. Zadał jej kilka ciosów nożem. Do tragedii doszło w Stuchowie, wsi położonej na terenie gminy Świerzno w powiecie kamieńskim. Mężczyzna, będący pod wpływem narkotyków zabił nożem swoją babcię. W postępowaniu przygotowawczym sąd dzisiaj zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy ■ Informujemy, że w Porcie Rybackim (Dziwnów, ul. Osiedle Rybackie 16K) rozpoczął swoją regularną działalność handlową Sklep Rybny „Miruna”. Można go znaleźć na parterze budynku Zarządu Portu tj. w specjalnym miejscu, które projektanci tego obiektu, przewidywali właśnie na tego typu sklep. W ofercie są ryby świeże ■ Urokliwe i widokowe klify, lecz niedostępne dla turysty na rowerach ■ Mateusz Stodulski – radny Gminy Kamień Pomorski z Klubu „Ziemia Kamieńska” składa mandat W gminie Kamień Pomorski w okręgu wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim prawdopodobnie na jesieni tego roku odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Kamień Pomorski. Mateusz Stodulski w Wyborach Samorządowych w 2018 roku wybrany został w skład Rady Miejskiej Kamień Pomorski z listy „Nasza Gmina Nasz Powiat” w Okręgu Wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim. Radny składa mandat z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania ■ W Międzyzdrojach sieć Plusa uruchamia nowoczesną czwartą generację telefonii komórkowej ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 8:00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ Szczecin – starszy mężczyzna. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 554/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie ■ Głowa piosenkarza z gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach, powróciła na swoje miejsce ■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■