POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [25.03.2020, 12:22:48] • Międzyzdroje

Paczkomat obok Lidla w Międzyzdrojach do poprawki

Paczkomat obok Lidla w Międzyzdrojach do poprawki

fot. ikamien.pl

Pytanie - dlaczego w XXI wieku dochodzi do tak rażących naruszeń budowlanych?

Od niedawna na parkingu Lidla w Międzyzdrojach postawiono paczkomat. Zdziwienie wzbudziło tandetne, niezgodne z prawem Polskim i Unijnym wykonanie tej inwestycji. Paczkomat postawiono w bardzo eksponowanym miejscu. Trudno by tego bubla nie widzieli projektant i nadzór budowlany, a także wykonawca. Do redakcji wysłał nam to zdjęcie klient Lidla, mieszkaniec Międzyzdrojów - pan Zbyszek, który nie mógł się tam dostać, by odebrać paczkę. Obiekt ten jest na gruncie Lidla, bardzo dużej niemieckiej firmy. Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Pewnie stałego klienta Lidla ktoś przeprosi i w bardzo krótkim czasie zmusi firmę, która dzierżawi ten kawałek gruntu, by poprawił ten bubel.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Niedziela [29.03.2020, 22:14:29] • [IP: 5.173.145.***]

A P.Zbyszek to nie ma większych zmartwień?🤔Uważam, że pomysł z paczkomatem przy Lidlu jest bardzo dobrym rozwiązaniem gdyż mamy swobodny dojazd a przy okazji możliwość zrobienia zakupów. P.S P.Zbyszku powinien Pan wspierać takie inwestycje, które pomagają mieszkańcom a czepianie się mało konkretnych spraw to droga donikąd...Pozdrawiam Nowa Mieszknka Międzyzdrojów:)

Gość • Niedziela [29.03.2020, 22:06:32] • [IP: 31.0.39.***]

Czytam i nie wiem jaki bubel. Bylem tam wiele razy i wszystko dziala super. PAN ZBYSZEK musi miec 80 lat i dla niego moze za daleko. Ja odbiera. Paczki przy okazji zakupów. SUPER sprawa!! Proszę nic nie zmieniać ani poprawiać!!

Gość • Czwartek [26.03.2020, 22:59:04] • [IP: 37.47.134.***]

żonę niech poprosi to mu odbierze przy okazji zakupów w lidlu...

Gość • Czwartek [26.03.2020, 09:28:04] • [IP: 83.11.194.***]

panie Zbyszku ale ma pan inne paczkomaty zawsze jest możliwość wyboru takiej opcji wysyłki który będzie dopasowany do potrzeb. Ja np.nie korzystam z innego paczkomatu ponieważ nie ma tam gdzie zaparkować więc Pan może nie korzystać z tego który nie ma podjazdu dla wózka.

Gość • Czwartek [26.03.2020, 06:36:10] • [IP: 37.248.51.**]

Temu zawsze wszystko źle

Gość • Środa [25.03.2020, 23:52:58] • [IP: 151.248.62.***]

Jedyne dobre miejsce gdzie można zawsze podjechać.

Gość • Środa [25.03.2020, 23:15:42] • [IP: 83.11.73.**]

jak Pan Zbyszek jest niepełnosprawny to niech kuriera do domu zamawia. albo niech mu paczkomat na podwórku postawia. znalazł się kierownik polaczek co mu wszystko nie pasuje

Gość • Środa [25.03.2020, 21:33:44] • [IP: 37.47.181.***]

Ten pan ma paczkomat od razu koło swojej pracy, ale Polakowi nie dogodzisz

Gość • Środa [25.03.2020, 20:53:02] • [IP: 188.146.181.**]

Podłość na każdym kroku! Obniżenie krawężnika to 1 gadzina pracy zwykłego robotnika za kilkadziesiąt złotych, a prezesi zarabiają dziennie w tysiącach i tego nie widzą.

Mieszkaniec • Środa [25.03.2020, 19:27:05] • [IP: 77.115.102.***]

Nigdzie nie wolno już budować schodów i pięter i... Nic nie można bo pan Zbyszek lub inny niepełnosprawny nie może poprosić bliźniego o pomoc albo odebrać paczkę gdzie jest łatwiej. Lepiej płaćmy za te wszystkie udogodnienia bo raz na ruski rok ktoś ma problem nie do rozwiązania. Nie potrzeba mi osobiście takim radnych.

Gość • Środa [25.03.2020, 19:11:39] • [IP: 188.146.188.***]

Po lewej to samo niestety

Gość sawa • Środa [25.03.2020, 18:48:00] • [IP: 83.23.231.***]

W Międzyzdrojach są jeszcze dwa paczkomaty , przy zakupie można zaznaczyć w którym będzie odbiór ponadto są punkty odbioru np. Zabka. To jest szukanie dziury w całym. Trzeba teraz jakoś zaistnieć

Gość • Środa [25.03.2020, 16:22:03] • [IP: 77.113.84.***]

Rozumiem bariery archotektoniczne- nie mozna podjechac pod sam paczkomat, ale co Pan Zbyszek zrobi, gdy podjedzie, zaloguje sie i paczka bedie na samej gorze po prawej stronie?

Gość • Środa [25.03.2020, 15:01:25] • [IP: 5.173.145.**]

Panie Zbyszku- spokojnie. Do wyborów jeszcze daleko.

Gość • Środa [25.03.2020, 14:46:37] • [IP: 188.146.181.**]

Wstrętny wpis że są inne paczkomaty. Nie wolno budować niezgodnie z prawem. Partyzantka to była podczas wojny. Jeżeli ktoś ma uprawnienia kserowane, albo nie ma zdolności, to nie może brać pieniędzy i budować dziadostwa. Widać bardzo niski poziom wiedzy na każdym szczeblu.

Gość • Środa [25.03.2020, 12:33:18] • [IP: 83.21.60.***]

Są inne paczkomaty z dostępem dla niepelnosprawnych bliżej pracy tego Pana...

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na wybrzeżu i miejscami na Pomorzu wystąpi silny wiatr w porywach osiągający do 70-80 km/h. ■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 03.04.2020, godz. 20:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 84 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 22 ■