POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [20.03.2020, 10:52:45] • Wolin

Pomagają przez całą dobę

Śmiertelny wirus zagraża najbardziej osobom starszym i schorowanym. Dlatego rozważniejsi mieszkańcy gminy postanawiają przeczekać „zarazę" w domu. Potrzebna jest im jednak pomoc z zewnątrz. Pomyślano o tym w gminie Wolin.

Urząd Miejski w Wolinie pomyślał o mieszkańcach gminy, którzy schronili się w domu przed śmiertelna epidemią. Osoby te mogą liczyć na wsparcie.

- Gwarantujemy pomoc w organizacji zakupów niezbędnych do funkcjonowania - zapewnia Ewa Deląg, sekretarz gminy Wolin. - Pod całodobowym numerem telefonu przyjmowane są zgłoszenie osób starszych i samotnych potrzebujących pomocy w zrobieniu zakupów, wykupieniu leków. Pomoc ta będzie udzielana w najkrótszym możliwym czasie.

KONTAKT TELEFONICZNY:

Sekretariat Urzędu Miejskiego - 91 32 61 322,
509 038 819 całodobowo


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■