POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [07.03.2020, 18:35:55] • Świerzno

Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom“

Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom“

fot. Organizator

5 marca 2020 r. w hali sportowej w Świerznie odbyły się eliminacje gminne XLIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom“, który ma na celu propagowanie wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz szeroko pojmowanego ratownictwa wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

W eliminacjach gminnych wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gostyniu, Szkoły Podstawowej w Stuchowie oraz Szkoły Podstawowej w Świerznie.

www.iswinoujscie.pl/artykuly/64313

Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom“

fot. Organizator

Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 30 pytań. Po ocenie testu klasyfikacja w poszczególnych grupach wiekowych przedstawia się następująco:

Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom“

fot. Organizator

Grupa I (kl. I-VI SP):

Mateusz Bemsz – Szkoła Podstawowa w Świerznie
Karolina Sobczyk – Szkoła Podstawowa w Stuchowie
Gracjan Rutka – Szkoła Podstawowa w Stuchowie

Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom“

fot. Organizator

Grupa II (kl. VII-VIII SP):

Anastazja Gajlun – Szkoła Podstawowa w Świerznie
Zuzanna Boba – Szkoła Podstawowa w Świerznie
Michał Czusz – Szkoła Podstawowa w Gostyniu

Laureaci eliminacji gminnych OTWP są jednocześnie reprezentantami Gminy Świerzno w eliminacjach powiatowych, które odbędą się w dniu 27 marca 2020 roku w Kamieniu Pomorskim.

swierzno.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na wybrzeżu i miejscami na Pomorzu wystąpi silny wiatr w porywach osiągający do 70-80 km/h. ■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 03.04.2020, godz. 20:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 84 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 22 ■