POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [02.03.2020, 21:14:02] • Dziwnów

Podpisanie umowy na budowę domu kultury

Podpisanie umowy na budowę domu kultury

fot. Organizator

Dzisiaj, tj. 28 lutego 2020 roku, punktualnie o godzinie 12.00 w sali posiedzeń dziwnowskiej Rady Miejskiej, Burmistrz Dziwnowa – Grzegorz Jóźwiak, podpisał w imieniu Gminy Dziwnów umowę z firmą GORBUD Sp. z o.o. ze Świdwina, która w specjalnym postępowaniu została wyłoniona do budowy domu kultury. Wartość tej inwestycji (po korekcie budżetu), wynosi 5.301.300pln, w tym wartość dofinansowania ze środków zewnętrznych przekroczy 2.000.000pln.

Gminny Dom Kultury powstanie w ramach systemu „projektuj i buduj”, co oznacza, że do końca maja bieżącego roku, wykonawca przedstawi projekt budynku oraz uzyska stosowne pozwolenia na budowę. Koniec prac i oddanie gotowego budynku jest zaplanowane na 31 maja 2021 roku.

Podpisanie umowy na budowę domu kultury

fot. Organizator

Przypomnijmy, że budowa domu kultury jest II etapem „Rewitalizacji obszaru powojskowego w sołectwie Dziwna” (jego pierwszą częścią była budowa skweru wypoczynkowego). Warto przy tym dodać, że w ramach gminnego planu inwestycyjnego na rok 2020, zostanie także wykonany remont odcinka łączącego ulice: Dziwną i Marynarki Wojennej.

Podpisanie umowy na budowę domu kultury

fot. Organizator

Podpisanie umowy na budowę domu kultury

fot. Organizator

źródło: www.dziwnow.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na wybrzeżu i miejscami na Pomorzu wystąpi silny wiatr w porywach osiągający do 70-80 km/h. ■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 03.04.2020, godz. 20:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 84 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 22 ■